Veľkosť balenia: 15 ml

Crystal Retinal Ceramide Eye 3

Omladzujúci očný krém s vitamínom A a ceramidmi

Omladzujúci krém na očné okolie Crystal Retinal Ceramide Eye 3 je jediný komplexný produkt, ktorý na redukciu vrások a opuchov v oblasti očí potrebujete. Hydratuje, vyživuje kožnú bariéru a do pleti dodáva silný vitamín A (retinaldehyd) s klinicky overenými výsledkami proti starnutiu pleti, unikátnu kyselinu hyalurónovú vo forme guľôčok a ceramidy.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Cena: 50 €
Na sklade - ihneď posielame

Nočný krém proti vráskam okolo očí

Očný krém Crystal Retinal Ceramide Eye 3 sa zameriava na špecifické problémy v oblasti očí - hlboké vrásky pod očami a okolo očí, povolenú pleť, ale aj tmavé kruhy kruhy a opuchy očného okolia. Crystal Retinal Ceramide Eye 3 v sebe kombinuje účinok séra s vitamínom A a ceramidového očného krému a hydratačný, a vďaka tomu znižuje potrebu vrstvenia kozmetických produktov. Na večernú starostlivosť vám už stačí jediný produkt a vy ušetríte čas aj peniaze!

Omladenie očného okolia

  • Viditeľne redukuje vrásky okolo očí (tzv. vejáriky)
  • Rozjasňuje očné okolie
  • Spevňuje pleť okolo očí a obnovuje jej kontúry
  • Zosvetľuje tmavé kruhy pod očami
  • Odstraňuje opuchy okolo očí
  • Zlepšuje vzhľad unaveného očného okolia
  • Hĺbkovo hydratuje a vyživuje pleť počas noci

Ideálne pre citlivé očné okolie

Ultra pomalé uvoľňovanie retinaldehydu je najvhodnejšie na ochranu citlivého očného okolia pred podráždením.

Hydratácia a vyplnenie vrások okolo očí

Okrem retinalu obsahuje krém ceramidy a výplňové guľôčky kyseliny hyalurónovej, ktoré riešia kľúčové problémy očného okolia, ako je opuch, únava a úbytok objemu pleti. Výplňové guľôčky sú vyrobené z dehydratovanej, zosieťovanej vysokomolekulárnej a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. Voda v pokožke guľôčky hydratuje a spôsobuje ich napučanie v horných vrstvách kože. Ako guľôčky nadobúdajú na objeme, dochádza k vyhladeniu vrások. Účinok je rýchly ak viditeľnej zmene vzhľadu pleti dochádza počas noci. Enzýmy v koži v čase biologicky odbúrateľné guľôčky rozložia a premenia sa späť na normálnu kyselinu hyalurónovú, ktorá napomáha pokožku hydratovať.

Vyberte si stupeň omladenia pre vašu pleť

Crystal Retinal Ceramide Eye je k dispozícii v 3 stupňujúcich sa intenzitách pre postupne viditeľné výsledky. Aj do očnej starostlivosti prinášame rebríček, po ktorom je možné postupovať k vyšším koncentráciám.

  • Crystal Retinal Ceramide Eye 3 s 0,03% retinaldehydom ideálny pre začiatočníkov s vitamínom A alebo pre tých, čo majú veľmi citlivú pleť
  • Crystal Retinal Ceramide Eye 6 s 0,06% retinaldehydom skvelý pre každého, kto má už s vitamínom A skúsenosti
  • Crystal Retinal Ceramide Eye 10 s 0,1% retinaldehydom vhodný pre skúsených užívateľov vitamínu A

Aktívne látky, ktoré omladia očné okolie

Enkapsulovaný retinal (retinaldehyd):
Derivát vitamínu A s až 11x rýchlejším účinkom ako bežné formy retinolu. Ultra pomalé uvoľňovanie chráni očné okolie pred podráždením, pritom ho ale viditeľne omladzuje.

Ceramidy:
Ceramidy sa prirodzene vyskytujú v kožnej bariére. Komplex ceramidov v kréme ľahko preniká do pokožky očného okolia a poskytuje jej maximálnu výživu a hydratáciu počas noci.

Výplňové guličky kyseliny hyalurónovej:
Inovatívna forma kyseliny hyalurónovej, ktorá vypĺňa a vyhladzuje jemné linky a vrásky. V pleti guličky „nabobtnajú“ a pleti tak dodajú plnosť, pevnosť a štruktúru.

Extrakt z harmančeka (Bisabolol):
Prírodný antioxidant s protizápalovými účinkami viditeľne upokojuje citlivú pokožku.

Unikátny stabilizačný systém:
Patentovaný systém s dvojitou stabilizáciou.

Používajte večer

Po večernom čistení pleti naneste malé množstvo na očné okolie, vyhnite sa pohyblivým viečkam.

Pleť nechajte vitamínu A privyknúť. Prvé dva týždne aplikujte dvakrát týždenne, nasledujúce dva týždne ob deň. Po mesiaci už môžete aplikovať denne.
Nezabúdajte na každodennú aplikáciu produktu chrániaceho pred UV žiarením, s ktorým pokračujte až týždeň po ukončení aplikácie Crystal Retinalu. Obsiahnutý retinaldehyd môže zvyšovať citlivosť pleti voči slnečnému žiareniu.

Upozornenie: Produkty s obsahom vitamínu A nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.