Veľkosť balenia: 15 ml

Očný krém Dermaheal Cosmeceutical

Očný krém proti vráskam

Trápia Vás vrásky okolo očí? Už nemusia! Očný krém Dermaheal efektívne vyhladzuje vrásky v oblasti okolo očí, revitalizuje jemnú pokožku očného okolia a obnovuje jej elasticitu. Výsledkami budete milo prekvapení.

Celý popis
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 68 €
Na sklade - ihneď posielame

Dizajn nabitý unikátnymi látkami

Očný krém Dermaheal obsahuje nielen rastové faktory a biomimetické peptidy, ale aj vitamín E, kyselinu hyalurónovú a komplex prírodných výťažkov. Toto komplexné zloženie dokáže efektívne bojovať proti vráskam okolo očí, ktoré sú viditeľné ako prvé známky starnutia už po 25. roku života. Unikátne zloženie dokáže vyhladiť vrásky v očnom okolí už za 4 týždne, ale viditeľné výsledky spozorujete už po 14tich dňoch.

 

Redukcia vrások za 2 týždne

  • Navýšenie elasticity pokožky v očnom okolí
  • Hydratácia pokožky
  • Viditeľné výsledky už po 14 dňoch používania
  • Očné okolie vypne už za štyri týždne

 

Najlepšia starostlivosť o očné okolie

  • Viditeľne redukuje vrásky
  • Pokožku rozžiari
  • Spevňuje a vypína pleť

 

Z praxe vieme, že funguje

Snažíme sa Vám ponúknuť len to najlepšie a za svoje produkty sa naozaj nehanbíme. Tento očný krém nemáme odskúšaný len testami od výrobcu, ale priamo v praxi u lekárov dermatológov a na klinikách estetickej dermatológie. Všetky aktívne látky môžu preniknúť do strednej vrstvy pokožky vďaka nanotechnológii, ktorú používa značka Dermaheal, ktorú v Čechách a na Slovensku zastupujeme.

 

Začnite s ním po tridsiatke

Očný krém proti vráskam Dermaheal cosmeceutical je vhodný pre mužov a ženy 30+ a pokožku veľmi suchú, suchú, normálnú, zmiešanú. Neodporúčame pre mastnú pleť.

 

Zloženie nabité rastovými faktormi a peptidmi 

5 rastových faktorov:
Redukcia už existujúcich vrások a prevencia vzniku nových.

2 biomimetické peptidy:
Redukcia vrások a revitalizácia pokožky.

 

Prírodné výťažky:
Majú na pleť antioxidačné a revitalizačné účinky.

 

Vitamín E:
Pokožku hydratuje, patrí medzi najlepšie antioxidanty, ktoré chránia pokožku proti ultrafialovému žiareniu a proti voľným radikálom.

 

Kyselina hyalurónová:
Viaže vodu, udržuje hydratáciu pokožky.

 

Ráno aj večer

Ako očný krém Dermaheal Cosmeceuticals používať? Vďaka praktickému pumpičkovému aplikátoru jednoducho naneste malé množstvo očného krému do oblasti okolo očí a jemne masírujte. Používajte ráno aj večer. Balenie obsahuje 15 ml očného krému proti vráskam.