Veľkosť balenia: 2 x 50 ml

H.E.O. MASK

Dvojkroková nočná hydratačná maska

Doprajte svojej pleti maximálnu dávku hydratácie a prebúdzajte sa s vyhladenou, obnovenou a zjemnenou pleťou vďaka H.E.O. MASK, nočnej hydratačnej maske, ktorá sa v dvoch krokoch postará nielen o zvlhčenie pleti, ale aj vyhladenie jemných rýh a vrások.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 68 €
Na sklade - ihneď posielame

Nočná hydratačná maska s kyselinou hyalurónovou

Prebuďte sa s krásne vyhladenou, vypnutou a pružnou pleťou s H.E.O. MASK! Dvojkroková maska obsahuje tie najlepšie hydratačné klinicky overené zložky. Humektanty, emolienty a okluzíva v optimálnom pomere účinkujú vo vzájomnej harmónii a zanechávajú pokožku hydratovanú, vyhladenú a intenzívne vyživenú. V prvom kroku aplikujete zvlhčujúci modrý gél, v druhom kroku výživný biely krém.

1. krok: Modrý gél

Humektanty v modrom géle sú molekuly s veľkým počtom hydroxylových (OH) skupín, ktoré pôsobia ako magnety na vodu. Humektanty v hornej vrstve pokožky majú schopnosť priťahovať vodu zo spodných vrstiev. Majú tiež schopnosť viazať na seba vodu z okolitého prostredia.

 • Kyselina hyalurónová s rôznou molekulárnou hmotnosťou, Glycerín, NMF (prirodzené hydratačné magnety), Glyceryl Glukozid, Blue Sea Kale (Crambe maritima – prímorská rastlina)

2. krok: Biely krém

Emolienty v bielom kréme sú obvykle telu vlastné lipidy, ktoré vypĺňajú chýbajúci priestor medzi odumretými kožnými bunkami v hornej vrstve pokožky, a tým posilňujú a obnovujú kožnú bariéru a vyhladzujú pleť. Znižujú sa straty vody z pokožky.

 • Ceramidy, Skvalan, Kyselina linoleová

Okluzíva v bielom kréme sú veľké molekuly, ktoré neprenikajú do pokožky, ale zostávajú na jej povrchu a zabraňujú transepidermálnym stratám vody z pokožky – uzamykajú vodu v pokožke).

 • Dimethicone

Pre koho je maska s kyselinou hyalurónovou vhodná?

 • Veľmi suchá, dehydratovaná pokožka
 • Citlivá pokožka so sklonom k podráždeniu
 • Zrelá pleť v období menopauzy, kedy je nutné podporiť hydratáciu všetkých vrstiev kože
 • Pleť zvykajúca si na používanie kozmetiky s vitamínom A
 • Pleť vystavovaná častým teplotným zmenám či chladným teplotám

Hydratácia až na 72 hodín

Účinok H.E.O. MASK potvrdzujú klinické štúdie. Pokožku hydratuje, uzamyká v nej vlhkosť a obnovuje fungovanie ochrannej kožnej bariéry až pošas 72 hodín (nezávislá klinická štúdia, v ktorej H.E.O. MASK testovalo 35 účastníkov počas 4 týždňov). Nielen, že bude pleť viditeľne svieža a zjemnená, ale aj chránená pred vysychaním a podráždením pleti.

Používajte večer pre maximálnu hydratáciu počas noci

 • Použite vždy ako posledný krok vašej večernej starostlivosti namiesto obvyklého nočného hydratačného krému.
 • Po vyčistení pleti a aplikácii produktov s vitamínom A naneste množstvo veľkosti mandle modrého gélu (krok 1) na celú tvár, krk a dekolt. Vyhnite sa oblasti očí. Nechajte poriadne vstrebať. Potom jemne votrite do pokožky biely krém (krok 2) v množstve veľkosti mandle opäť na celú tvár, krk a dekolt. Nechajte pôsobiť cez noc. Nezmývajte.
 • Aplikujte 2-3 x týždenne alebo podľa potreby