Veľkosť balenia: 2 ks

Hydratačný balíček: Liquid Peptides & Advanced Night Restore

Sérum a nočný krém pre dokonalú hydratáciu

„Suchý február“ možno svedčí vašej pečeni, ale rozhodne nie pokožke. Tá si naopak zaslúži poriadnu dávku výživy a hydratácie, o ktorú sa spoločne postarajú dva bestsellery od Medik8 – sérum Liquid Peptides a nočný krém Advanced Night Restore. Ak si zaobstaráte tieto dva produkty zároveň, získate ich o 20 % lacnejšie, než keby ste si ich kupovali samostatne. Ušetríte tak 22,40 €.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

V našej špeciálnej akcii „suchý február“ si toto duo môžete zaobstarať s 20% zľavou, teda o 562 Kč lacnejšie, než keby ste si krém a sérum kupovali samostatne.

Liquid Peptides - Omladenie s peptidmi

Sérum s peptidmi proti vráskam Liquid Peptides omladí vašu pleť. Špeciálna technológia s 30% kokteilom peptidov sa postará o redukciu existujúcich vrások a navyše zabráni ich ďalšiemu formovaniu. Vaša pleť bude jemná a vypnutá ako hodváb!

LIQUID PEPTIDES - Omladenie s peptidmi LIQUID PEPTIDES - Omladenie s peptidmi Sérum s peptidmi proti vráskam LIQUID PEPTIDES omladí vašu pleť. Špeciálna technológia s 30% kokteilom peptidov sa postará o redukciu existujúcich vrások a navyše zabráni ich ďalšiemu formovaniu. Vaša pleť bude jemná a vypnutá ako hodváb! 64 €

Advanced Night Restore

Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. Advanced Night Restore zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky.

ADVANCED NIGHT RESTORE ADVANCED NIGHT RESTORE Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky. 69 €