Veľkosť balenia: 40 ml

MICELLAR MOUSSE - cestovné balenie

Čistiaca a vyživujúca micelárna pena

Máte po odlíčení napnutú pleť a štípe vás? S umývacou micelárnou penou MICELLAR MOUSSE sa vám to už nikdy nestane. Vďaka obsahu olivového oleja, extraktu z moringy olejodarnej a glycerínu pleť hydratuje, upokojuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistôt i mejkapu.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 10 €
Na sklade - ihneď posielame

Micelárna voda? Kdeže. Pena!

Micelárne vody zažívajú v posledných rokoch boom. Lenže micelárna voda nie je to isté ako micelárna pena! MICELLAR MOUSSE totiž posúva koncept micelárnej vody o niečo ďalej - jej luxusná krémová textúra odstraňuje z pleti make-up a nečistoty oveľa rýchlejšie ako bežné micelárne vody či penové čističe pleti. A aj keď si poradí aj s dlho držiacim make-upom, voči pleti zostáva jemná.

Jemná, ale zároveň účinná

MICELLAR MOUSSE v sebe vďaka forme peny spája to najlepšie z oboch kozmetických produktov - jej použitie je rýchlejšie a jednoduchšie než u bežných micelárnych vôd aj penových čističov. Kombinuje v sebe jemnosť bestselleru od firmy Medik8, čistiacej peny GENTLE CLEANSE, a odličovaciu silu klasických micelárnych vôd.

Posilňuje pleť vďaka enkapsulovanému olivovému oleju

Olivový olej sa v MICELLAR MOUSSE vyskytuje obalený v micelách, ktoré ho uvoľňujú v momente kontaktu s pleťou. Podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti, obnovuje v nej obsah esenciálnych lipidov a uzamyká v nej hydratáciu.

Antioxidácia pokožky

Extrakt z moringy olejodarnej pôsobí antioxidačne a pleť chráni pred oxidačným stresom spôsobeným znečistením. Na pleti utvára ochranný film, ktorý ju bráni pred potenciálne škodlivými časticami v okolitom prostredí.

Ako fungujú micely?

Micela je guľa, ktorú tvoria drobné čistiace zvané tenzidy. Vo vnútri micely je lipofilné prostredie, ktoré na seba rado nadväzuje nečistoty, kožný maz alebo napríklad make-up. Ako sa na povrchu pleti utvára po kontakte s vodou jemná pena, tieto drobné čistiace micely na seba nadväzujú v tukoch rozpustné častice, jemne z kože sťahujú make-up aj ďalšie nečistoty. Micely na pleti navyše uvoľňujú vyživujúci olivový olej, ktorý pomáha rozložiť aj dlho držiaci make-upu a príjemne hydratuje pleť.

Detoxikácia pre pokožku

Extrakt z moringy olejodarnej pôsobí ako magnet na nečistoty, ktoré k sebe priťahuje a ktoré je tak možné z pleti ľahko zmyť. Glycerín ešte viac podporuje hydratáciu pleti, ktorá je po umytí touto penou bez obsahu sulfátov hĺbkovo prečistená, osviežená a zjemnená.

Pre životné prostredie aj vašu peňaženku

Ročne s MICELLAR MOUSSE ušetríte až 1100 vatových tampónov, čo je super nielen pre životné prostredie, ale aj pre vašu peňaženku. Vzhľadom k tomu, že sa zaobídete bez tampónov, hnevať vás už nemusia ani zvyšky vaty, ktoré na pleti mnohokrát zostanú.

Bez nepríjemných pocitov pnutia

  • Ľahko sa rozprestiera po pleti, z ktorej odstraňuje make-up aj ďalšie nečistoty
  • Rýchle, jednoduché a príjemné každodenné čistenie
  • Pleť zanechá pripravenú na ďalšie kroky starostlivosti
  • Vhodná aj pre najcitlivejšiu pleť

Klinicky testované!

  • 83% opýtaných potvrdilo, že MICELLAR MOUSSE odlíči pleť rýchlejšie ako bežné micelárne vody
  • 93% opýtaných je presvedčených, že ich pleť bola po umytí MICELLAR MOUSSE vyživená
  • 93% opýtaných považovalo svoju pleť po umytí MICELLAR MOUSSE hebkú a jemnú

Dáta pramenia zo štúdie vykonanej na 30 osobách, ktoré MICELLAR MOUSSE vyskúšali

Zloženie na odlíčenie i hydratáciu

Olivový olej:
Ľahko rozpúšťa nečistoty, ktoré sa na pleti nahromadia počas dňa, spoločne s make-upom. Navyše vyživuje kožný plášť a v pleti obnovuje obsah prirodzených olejov.

Extrakt z moringy olejodarnej:
Moringa olejodarná je prirodzene bohatá na kyselinu olejovú, esenciálne mastnú kyselinu známu pre svoje hydratačné a ošetrujúce vlastnosti. Na pleti navyše utvára ochranný štít brániaci jej poškodeniu nečistotami z vonkajšieho prostredia.

Glycerín:
Hydratačná látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v pleti. Posilňuje ochrannú kožnú bariéru a znižuje transepidermálnu stratu vody.

Ranné čistenie a večerné odlíčenie

  • Ráno a večer naneste dve až tri pumpičky MICELLAR MOUSSE na navlhčenú pleť a dôkladne zmyte. Najlepší účinok dosiahnete, keď Micellar Mousse použijete až po odlíčení dlho držiaceho či vodeodolného očného make-upu.
  • MICELLAR MOUSSE pre najlepší účinok na pleť ráno kombinujte s denným ochranným anti-aging krémom ADVANCED DAY TOTAL PROTECT a očným ochranným denným krémom ADVANCED DAY EYE PROTECT. Večer MICELLAR MOUSSE doplňte nočnom gélovým sérom CRYSTAL RETINAL 6 s obsahom retinaldehydu a hydratačným nočným krémom ADVANCED NIGHT RESTORE.
  • Balenie má objem 40 ml.