Veľkosť balenia: 90 kapsúl

Omega 3+3 ANNA BRANDEJS

Doplnok stravy pre srdce a cievy

Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí si uvedomujú dôležitosť zdravého starnutia srdca, krvných ciev, mozgu a zraku a uprednostňujú prírodné riešenia.  Obsahuje vysokú dávku omega 3 mastných kyselín + 3 silné rastlinné extrakty - takzvané polyfenoly, ktoré prispievajú k ochrane krvných tukov pred oxidáciou, a tým k poškodeniu alebo upchatiu krvných ciev.

Celý popis
Zvoľte viac kusov a ušetríte
Cena: 56 €
Na sklade - ihneď posielame

Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA

Rybí tuk bol od dávnych čias cenený ako zdraviu prospešná látka. Vedci zistili, že priaznivý účinok rybieho tuku je spôsobený hlavne 2 látkami, ktoré rybí tuk obsahuje, a to omega 3 mastnými nenasýtenými kyselinami EPA a DHA. Omega 3 + 3 patrí medzi doplnky stravy s najvyšším obsahom omega 3 mastných kyselín, obsahuje 500 mg EPA a DHA v dennej dávke (4 kapsuly). Omega 3 mastné kyseliny zohrávajú kľúčovú úlohu v širokej škále životných procesov v ľudskom tele, od regulácie krvného tlaku a krvných zrazenín až po zvýšenie imunity pri zápaloch v tele. Sú často používané pri podpore kardiovaskulárneho zdravia. Tieto kyseliny si telo nevie samo vyrobiť, preto je potrebné ich konzumovať v strave, napríklad pravidelnou konzumáciou rýb, ako je losos, pstruh, makrela, tuniak. V prípade, že nekonzumujete ryby 2-3 krát týždenne, odporúča sa zvážiť príjem týchto látok vo forme výživového doplnku.

Kľúčové prínosy pre zdravie:

  • EPA a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca
  • EPA a DHA prispievajú k udržaniu normálneho tlaku
  • DHA prispieva k udržaniu normálnej mozgovej a zrakovej aktivity a podporuje duševnú vitalitu

Při sestavování našeho doplňku jsme se nezastavili na omega 3 mastných kyselinách, ale zašli jsme dále a přidali patentovaný extrakt z olivových listů - BENOELA® . Olivové listy se používají po stáří v tradiční medicíně na problémy s vysokým krevním tlakem, aterosklerózou (poškodené krvné cievy), cukrovkou atd. Extrakt z olivových listů - Benolea® obsahuje vysoký obsah zdravých polyfenolov a je standardizovaný na 16 - 24 % oleuropeínu (polyfenolu). Polyfenoly z olivovníka chráněného tuky v krvných cielech před oxidáciou, a tedy před usadzovaním oxidovaného cholesterolu na sténách krevní cévy , který usadzovaním sa na stenách cév může zužovat krevní oběh a tým přispívat k vysokému krvnému tlaku. 

Ďalším cenným extraktom je výťažok z olív, štandardizovaný na 10 % polyfenolu hydroxytyrosol. Táto látka je v súčasnej dobe veľmi zkúmaná vedou, má 15x vyšší antioxidačný účinok než má zelený čaj a 3 x vyšší, než má koenzým Q10.

Kľúčové prínosy pre zdravie:

• Polyfenoly z olív prispievajú k ochrane lipidov v krvi pred oxidačným stresom

Poslednou a nemenou důležitou látkou v Omega 3 + 3 od ANNA BRANDEJS je extrakt z hroznových jader , který je standardizovaný na 30% proantokyanidínov. Proantokyanidíny jsou polyfenoly, které jsou svými antioxidačními vlastnostmi považovány za účinné jako účinné C nebo E. Jsou to přírodní látky, které chrání buňky před poškozením nestabilních molekul kyslíku, které nazývají volné radikály. Předpokládejme, že tyto látky mají pozitivní vliv na stav krevních cév a že mohou přispět ke snížení rizika infarktu srdca a mŕtvice, a zároveň mohou posílit krehké cievy. Proto mnozí odborníci uvažují tento výtěžek za prospešný doplněk stravy pro téměř všechny typy cévní nedostatečnosti. Extrakt z hroznových jadérků pomáhá i při tvorbě kolagénu v kůži.

Záleží nám na vašom srdci! Starajte sa dobre o svoje srdce, cievy, mozog a zdravie so 100% prírodnými látkami vo forme Omega 3+3 ANNA BRANDEJS, ktorý ponúka chytrú kombináciu zložiek z olivovníka, hrozna a rybieho oleja. 2 - 4 kapsuly denne je to, čo je potrebné, aby vaše telo získalo látky, ktoré pomôžu zlepšiť kvalitu vášho života a pomôcť k zdravému starnutiu.

Aktívna látkav 2 kapsuláchv 4 kapsulách% RVH
Rybí olej prášek (Omega 3)250 mg500 mg*
z toho EPA (kyselina eikosapentaénová)125 mg250 mg*
z toho DHA (kyselina dokosahexaenová)70 mg140 mg*
Benolea® (extrakt z olivových listov, štandardizovaný na 16-24 % oleuropeinu)250 mg500 mg*
Extrakt z plodov olivy (Hydroxytyrosol 10%)25 mg50 mg*
Extrakt z plodov hrozna štandardizovaný na 30 % proanthokyanidínov25 mg50 mg*

*RVH (referenčná výživová hodnota) nie je stanovená

Výživový doplnok

  • 90 kapsúl
  • Dávkovanie: 2 - 4 kapsuly denne počas jedla, rozdelené na ráno a večer. 4 kapsuly poskytujú maximálny účinok.
  • Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste od 5°C - 20°C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
  • Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí.