Veľkosť balenia: 250 ml

Šampón na vlasy Roselle Shine od značky ANNA BRANDEJS

Regeneračný a revitalizujúci šampón na normálne až suché vlasy predstavuje jednoduchý a rýchly spôsob oživenia vašich vlasov s mnohými ďalšími benefitmi

Túžite po vlasoch plných objemu, zdravia a vitality? Milujete bohatú penu, neodolateľnú vôňu a perfektne čisté vlasy? Neznášate zamotané a rozčesávajúce sa vlasy? Trápia vás zničené vlasy bez lesku? Práve pre vás máme regeneračný šampón, ktorý si poradí úplne so všetkým! 

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 23 €
Na sklade - ihneď posielame

Šampón na vlasy Roselle Shine ANNA BRANDEJS sa postará o obnovu vlasov, uľahčí ich rozčesávanie po umývaní a dodáva im zdravý, žiariaci vzhľad. Nedráždivý šampón je vhodný pre všetky typy vlasov aj pokožky hlavy.

Šampón obsahuje množstvo jedinečných zložiek, vďaka ktorým predstavuje jednoduchý a rýchly spôsob regenerácie vlasov. Je vhodný nielen pre už poškodené vlasy, ale aj pre vlasy normálne či suché. Pozitívny vplyv má aj na pokožku vlasovej časti hlavy, ktorú nedráždi, ale naopak jemne hydratuje a čistí.

Po umytí vlasov šampónom z radu Roselle Shine sa dajú i mokré, nepoddajné vlasy ľahko rozčesať. Navyše šampón minimalizuje ich nežiadúce krepovatenie. Vlasy získavajú lesklý, zdravší a viditeľne obnovený vzhľad.

Účinky šampónu Roselle Shine od ANNA BRANDEJS

  • opravuje a obnovuje poškodené vlasy
  • jemne a dôkladne umýva pokožku hlavy bez podráždenia
  • eliminuje nežiadúce krepovatenie
  • vlasy zanechá lesklejšie a získajú zdravší vzhľad
  • hydratuje
  • pomáha zachovávať farbu

Najlepší regeneračný šampón s unikátnym zložením

Prodew 500 – zmes hydratačných aminokyselín:
PRODEW 500 je zmes aminokyselín predstavujúca novú technológiu v starostlivosti o vlasy. Zmes aminokyselín zvlhčuje vlasy, posilňuje ich štruktúru, chráni farbu a opravuje povrch vlasových vlákien. Dodáva vlasom hodvábny vzhľad, po umytí sú vďaka tejto zmesi hebké na dotyk.

Karkade (100% čistý Ibištek sudánsky):
Fytobioaktívna zložka – extrakt z ibišteka ROSELLE SHINE – s rozjasňujúcimi účinkami, ktorá dodá vašim vlasom lesk a hebkosť. Zlepšuje hydratáciu a výživu vlasovej cibuľky a obnovuje štruktúru vlasových vlákien.

Organické kyseliny v ibišteku, najmä kyselina pyrohroznová, sú oveľa efektívnejšie ako AHA kyseliny, pritom sú ale jemnejšie a nedráždivé. Zlepšujú hydratáciu a výživu vlasovej cibuľky, obnovujú poškodené vlasy vďaka vyhladzujúcemu efektu organických kyselín a polysacharidov na keratínových vláknach a viditeľne zvyšujú lesk vlasov.

Silsoft AM2021:
Silsoft* Q emulzia uľahčuje rozčesávanie mokrých vlasov, zväčšuje ich objem a zabraňuje ich nežiaducemu krepateniu.

Acripol:
Táto vysoko ošetrujúca zložka zvyšuje lesk a hladkosť vlasov. Vynikajúco pomáha pri rozčesávaní vlasov suchých aj mokrých.

Nepredávame nič, čo sami nepoužíváme!