Veľkosť balenia: 50 ml

TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM (náhradná náplň)

Krém pre každodennú hydratáciu

Náhradná náplň pre hydratačný krém TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM od Medik8. Krém hydratuje všetky vrstvy kože, posilňuje kožnú bariéru a podporuje zdravý mikrobióm pleti. Používajte ho pre šťavnatú, sviežu a silnú pleť. Ráno, večer alebo kedykoľvek, kedy sa na pleti objavia známky dehydratácie.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 48 €
Na sklade - ihneď posielame

Hydratačný krém na ráno aj večer

TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM od Medik8 je ľahký hydratačný krém pre rannú aj večernú starostlivosť o pleť. Vyživuje ju a zanecháva ju jemnú, vyhladenú a hĺbkovo hydratovanú. Podľa spotrebiteľskej štúdie o kréme uviedlo až 96 % účastníkov, že má ošetrujúcu textúru* a pokožke dodáva zdravý jas bez toho, aby zanechával na pleti mastný pocit.

*Preukázané nezávislou spotrebiteľskou štúdiou, kedy krém TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM denne používalo 111 účastníkov po dobu 4 týždňov.

Účinky pocítite ihneď po aplikácii

Pleť je okamžite po aplikácii krému TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM hydratovaná a vypnutá vďaka optimalizovanému pomeru multimolekulárnej kyseliny hyalurónovej a ceramidov. Počas 1 hodiny po aplikácii sa zlepšuje zdravie pleti vďaka obsahu jedinečného prebiotického peptidu, ktorý podporuje kožnú bariéru.

Krém pre všetky typy pleti

TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej, mastnej a veľmi suchej, či dehydratovanej. Nekomedogénne zloženie a ľahká textúra zaistí perfektné vstrebanie do pleti. Ponorte sa do hlbokej hydratácie a podporte zdravie svojej kožnej bariéry.

Krém pre vláčnu, jemnú a zdravú pleť

 • Okamžite a dlhodobo navyšuje hydratáciu aj tých najhlbších vrstiev kože
 • Ihneď po aplikácii zlepšuje pružnosť pleti
 • Pokožku zanecháva zjemnenú a vyhladenú
 • Posilňuje kožnú bariéru a zlepšuje jej fungovanie
 • Obnovuje rovnováhu kožného mikrobiómu
 • Dodáva pleti svieži jas a zdravý vzhľad počas 1 hodiny*
 • Neupcháva póry
 • Je ideálny ako podkladová báza pre make-up a SPF

*Preukázané nezávislou klinickou štúdiou, kedy krém TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM denne používalo 33 účastníkov počas 2 týždňov.

Výsledky potvrdzujú štúdie

 • Klinicky preukázaná hydratácia po dobu 100 hodín*
 • Na okamžité vyhladenie pleti a zjemnenie pružnosti stačí 1 použitie**
 • O 55 % lepšia hydratácia pleti*
 • O 30 % lepšie fungovanie ochrannej kožnej bariéry*
 • 100% účastníkov štúdií sa zhodlo, že je pleť menej suchá a menej pne**

*Preukázané nezávislou klinickou štúdiou, kedy krém TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM denne používalo 33 účastníkov počas 2 týždňov.
**Preukázané nezávislou klinickou štúdiou, kedy krém TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM denne používalo 35 účastníkov počas 4 týždňov.

Aktívne látky pre pružnú, hydratovanú pleť

Prebiotické Peptidy:
Napomáhajú zachovať rovnováhu kožného mikrobiómu a obnovujú a posilňujú kožnú bariéru. Vďaka tomu stimulujú vlastnú vnútornú obranu pleti pred dehydratáciou a poškodením vonkajšími stresormi.

Multi-molekulárna kyselina hyalurónová:
Kyselina hyalurónová má schopnosť priťahovať a zadržiavať v sebe vodu – viac ako tisícnásobok svojej vlastnej váhy. Napomáha hydratácii horných vrstiev kože tým, že k nim priťahuje vlahu zo spodných vrstiev. Pleť tak zanecháva pružnú a viditeľne hydratovanú a vyživenú.

Ceramidy & lipidy:
Ceramidy, skvalán a vitamín E sa prirodzene vyskytujú v kožnej bariére. Tým, že napodobňujú jej prirodzené fungovanie, posilňujú a celkovo obnovujú pleť. Vďaka tomu tiež minimalizujú jej vysychanie.

Myslíme na prírodu

TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM prináša na trh prvú plne recyklovateľnú nádobku Medik8 a recyklovateľné náplne. Plastové prvky obalu sú vyrobené z 30% recyklovaného materiálu a celý produkt je recyklovateľný (všetky materiály vonkajšej sklenenej nádoby, vnútorné nádoby a viečka sú recyklovateľné). Pri kúpe náhradnej náplne je spotrebovaných o 94 % menej obalov ako pri kúpe nového balenia a môžete ušetriť takmer 1 kg obalov za rok (pri spotrebe 6 náplní za rok).

Používajte ráno a večer

TOTAL MOISTURE DAILY FACIAL CREAM aplikujte ráno a/alebo večer po čistení (pokiaľ používate tonikum a pleťové séra, tak až po ich aplikácii a vstrebaní) na pokožku tváre, krku a dekoltu jemnými ťahmi nahor. Ráno po vstrebaní aplikujte ešte produkt s obsahom SPF.