Vianočný balíček Celý deň s vitamínmi Medik8

Získajte tie najobľúbenejšie a vitamínmi nabité produkty z portfólia britskej firmy Medik8. Krémy C-Tetra a Retinol 1 TR vyživia, rozžiaria a omladia vašu pleť cez noc aj počas dňa, o vyčistenie pleti sa postará čistiaca pena gentleCleanse.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Vianočný balíček Celý deň s vitamínmi Medik8 posilní a vyživí vašu pleť vďaka vitamínu C, vitamínu E a vitamínu A, pre doplnenie kompletnej starostlivosti obsahuje aj čistiacu penu pre každý typ pleti gentleCleanse. Tú navyše získate v balíčku úplne zadarmo, a vďaka tomu ušetríte ?? €.
 

1. Čistenie: gentleCleanse ™

Čistenie pleti by malo byť základom starostlivosti. Lenže čo, keď je vaša pleť citlivá? Riešením je jemná čistiaca pena gentleCleanse, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti. Pleť prečisťuje, bez toho aby ju zbavovala dôležitých ochranných lipidov a vlastnej vlhkosti. Neobsahuje žiadne dráždivé látky, preto nespôsobuje začervenanie ani pocit pnutia po čistení pleti.
 
  • Návod na použitie: Ráno a večer čistite pleť penou. Malé množstvo peny aplikujte do dlane a vmasírujte na vlhkú tvár a oblasť krku. Potom jemne opláchnite vlažnou vodou a tvár osušte.
  • Objem produktu: 150 ml
[Produkt 370]
 

2. Denná výživa: C-Tetra® krém

Vysoko účinný denný krém s vitamínom C má vynikajúce antioxidačné účinky. Ľahký a jednoducho vstrebateľný, pomáha obmedziť poškodenia pokožky spôsobené slnkom a minimalizuje viditeľné známky starnutia kože. Súčasne zlepšuje textúru pokožky a celkový jas.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno po vyčistení pleti rozotrite malé množstvo krému po celej tvári, krku a dekolte.
  • Objem produktu: 50 ml
[Produkt 633]
 

3. Nočná výživa: Retinol 1 TR ™ krém

Nočný krém s vitamínom A, ktorý omladzuje pokožku cez noc. Účinné látky spevňujú a obnovujú pokožku, čím pomáhajú redukovať hĺbku vrások a vyrovnávajú nerovnomerný tón pleti.
 
  • Návod na použitie: Večer po vyčistení pleti rozotrite malé množstvo krému po celej tvári, krku a dekolte.
  • Nutná je ochrana pred slnkom: Pri používaní retinolu sa neopaľujte a vyhnite sa vystavovaniu priamemu slnku bez použitia prípravku s vysokým ochranným faktorom po aplikácii séra. V prípade tehotenstva alebo dojčenia konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom, pretože tento produkt obsahuje vitamín A.
  • Objem produktu: 50 ml
[Produkt 634]
 
Množstvo vianočných balíčkov je limitované, ponuka platí len do vypredania zásob.