Vianočný balíček Diamant medzi omladzujúcimi krémami

Vianočný balíček nemusí nutne obsahovať hromadu produktov, keď si zaobstaráte tento, získate najúčinnejší omladzujúci krém r-Retinoate za skvelú vianočnú cenu!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Medik8 r-Retinoate je supersérum určené na redukciu vrások. Obsahuje patentovanú molekulu r-Retinoate, ktorá zaisťuje maximálnu stabilitu a účinnosť. Vyskúšajte r-Retinoate za vianočnú cenu ?? Eur. Oproti klasickej cene tak ušetríte ?? Eur! Urobte si na Vianoce radosť a kúpte si tento najsilnejší retinol v limitovanej edícii vo vianočnom balení!
 

Diamant medzi omladzujúcimi krémami: r-Retinoate

Obľúbili ste si sérum s retinolom, ale chceli by ste niečo účinnejšie? Potom vyskúšajte toto "Ferrari medzi omladzovacími výrobkami". Patetovaná molekula retinyl retinoate je 8x účinnejšia než klasický retinol, vďaka enkapsulácii molekuly a jej fotostabilite môžete tento produkt používať bez obáv z podráždenia aj počas dňa, nielen v noci ako bežné retinolové séra. Už za štyri týždne používania je pleť opticky rozžiarená, hladká a rozjasnená.
 
  • Návod na použitie: Ráno alebo tiež večer po očistení pleti naneste malé množstvo (2-3 pumpičky) na oblasť tváre, krku a dekoltu a rovnomerne rozotrite. Ak nanášate ráno, odporúčame po vstrebaní aplikovať krém s ochranným SPF faktorom. Pri aplikácii večer nechajte vstrebať a naneste hydratačný nočný krém, ideálne Medik8 Hydr8 Night. Pokiaľ máte suchý typ pokožky, odporúčame vždy kombinovať s hydratačným krémom, aby bola pokožka ideálne hydratovaná.
  • Objem produktu: 50 ml
[Produkt 645]
 
Množstvo vianočných balíčkov je limitované, ponuka platí len do vypredania zásob.