Veľkosť balenia: 3 ks

Vianočný balíček Dokonalá pleť od Medik8

Kozmetika na hydratáciu, spevnenie a rozjasnenie pleti

Vianočné darčeky si nezaslúžia len vaši blízki, ale aj vaša pleť. Doprajte jej darček v podobe dokonalej hydratácie, spevnenia a rozjasnenia s najobľúbenejšími produktmi od Medik8, ktoré sa hodia na každý typ pleti. Dve séra a nočný krém vo sviatočnom darčekovom balení so sviečkou posilnia vašu pleť a dodajú jej dokonalý vzhľad. Navyše ušetríte 36 € oproti bežnej cene.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Predaj toho produktu skončil.

Dokonalá pleť od Medik8

Vianočný balíček Dokonalá pleť od Medik8 obsahuje všetko, čo vaša pleť potrebuje, aby vyzerala oddýchnuto a mladistvo. Pomôže k tomu nielen hydratácia, ale aj vitamíny a ďalšie látky, ktoré podporia jej regeneráciu počas noci.

1. Ráno a večer po čistení a tonizácii pleti použite na hydratáciu ako prvé intenzívne hydratačné séraum Hydr8 B5 Intense s kyselinou hyalurónovou, vitamínom B5 a trojicou jedinečných zvlhčujúcich látok, ktoré osviežia vašu pleť na maximum.

HYDR8 B5 INTENSE HYDR8 B5 INTENSE Najobľúbenejšie hydratačné sérum HYDR8 B5 od Medik8 teraz vo verzii INTENSE na ešte intenzívnejšiu hydratáciu a obnovu pleti s obsahom prirodzene zvlhčujúcich faktorov a komplexu aktívnych látok, ktoré navyšujú vlastné produkty kyseliny hyalurónovej v koži. 69 €

2. Vitamín C je pre pleť ideálny ráno, a preto bude sérum C-Tetra ideálny druhý krok vašej rannej starostlivosti. Sérum rozjasňuje, podporuje omladenie pleti a navyše pôsobí proti vráskam a jemným ryhám. So sérom C-Tetra bude vaša pleť vstávať s úsmevom.

C-TETRA SERUM C-TETRA SERUM Antioxidačné sérum s vitamínom C a vitamínom E C-TETRA pleť chráni pred starnutím a redukuje viditeľné prejavy starnutia, ako sú vrásky, jemné linky, povolenie kontúr alebo nadmerná pigmentácia. Redukuje tiež začervenanie pokožky, zjednocuje jej farebný tón a zlepšuje jej štruktúru. Ideálne je tiež čoby súčasť protivráskovej filozofie CSA. 46 €

3. Večer si pleť zaslúži hĺbkovú výživu a starostlivosť, a to zariadi nočný krém Advanced Night Restore. Obsahuje ideálny komplex ceramidov, ktoré doplnia vlastné kožné ceramidy, a tým pleť posilňujú a chránia pred dehydratáciou, a navyše Advanced Night Restore Midnight Repair Complex ™, komplex látok určených na rejuvenáciu pleti cez noc. Obsahuje silné antioxidanty, ako je extrakt z dragon fruit, čučoriedky aljašskej (muchovníka jelšolistého) a peptidy obnovujúce pleť. Keď sa ráno prebudíte, bude vaša unavená, matná pleť svieža, hydratovaná, žiarivá a rozjasnená.

ADVANCED NIGHT RESTORE ADVANCED NIGHT RESTORE Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky. 69 €