Veľkosť balenia: 2 produkty

Vianočný balíček Nurture od Medik8

Luxusná starostlivosť o Vaše pery a očné okolie

Nielen pokožka tváre, ale aj vaše pery a očné okolie si zaslúžia starostlivosť. Postará sa o ne vianočný balíček Nurture od Medik8 obsahujúci hydratačný balzam Mutiny a všetkými milovaný rozjasňujúci a omladzujúci očný balzam Illuminating Eye Balm. Tieto dva kúsky povznesú obsah každej kozmetickej taštičky a zdokonalia váš vzhľad kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa!

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Dokonalá starostlivosť o očné okolie a pery 

Nie vždy je nutné zameriavať sa na omladenie alebo nedostatky pleti. Aj bezproblémová pleť si zaslúži každodennú dávku lásky a výživy. Presne s tým pomôže vianočný balíček Nurture, v ktorom nájdete hydratačný balzam Mutiny, ktorý zvláčni vaše pery a zbaví ich popraskania. Na zimné mesiace nenájdete nič lepšie. Očný balzam Illuminating Eyebalm zase okamžite rozjasní a osvieži vaše očné okolie, bez ohľadu na to, ako veľmi ste unavení či nevyspatí. Vďaka menšej veľkosti môžete tieto dva kozmetické poklady nosiť celý deň pri sebe a využiť ich v momente, keď ich najviac potrebujete.

Hydratačný balzam na pery so skvalanom: Mutiny (15 ml)

Suché, popraskané pery, nepríjemný pocit pálenia alebo viditeľné začervenanie pier, to všetko bude minulosťou s prvým balzamom na pery od Medik8. Nechajte sa rozmaznať vysokou dávkou hydratácie so skvalanovým Mutiny, ktorý obnovuje pokožku, rýchlo sa vstrebáva, a navyše dokonale vonia.

Rozjasňujúci očný balzam: Illuminating Eye Balm (15 ml)

Dajte STOP-ku unavenému očnému okoliu, kruhom pod očami, rovnako ako opuchom a vráskam okolo očí. S tým všetkým si poradí jemne tónovaný balzam Illuminating Eye Balm. Je nabitý látkami na hydratáciu a osvieženie pleti, ale taktiež minerálnou pigmentáciou pre výrazné rozjasnenie.

Chcete sa o jednotlivých produktoch dozvedieť viac?

ILLUMINATING EYE BALM ILLUMINATING EYE BALM Dajte STOP-ku unavenému očnému okoliu, kruhom pod očami, rovnako ako opuchom a vráskam okolo očí. S tým všetkým si poradí jemne tónovaný balzam ILLUMINATING EYE BALM. Je nabitý látkami na hydratáciu a osvieženie pleti, ale taktiež minerálnou pigmentáciou pre výrazné rozjasnenie. 42 €

MUTINY MUTINY Suché, popraskané pery, nepríjemný pocit pálenia alebo viditeľné začervenanie pier, to všetko bude minulosťou s prvým balzamom na pery od Medik8. Nechajte sa rozmaznať vysokou dávkou hydratácie so skvalanovým MUTINY, ktorý obnovuje pokožku, rýchlo sa vstrebáva, a navyše dokonale vonia. 25 €