Veľkosť balenia: 3 produkty

Vianočný balíček Reflection od Medik8

Krištáľovo čistá pleť a zázraky cez noc

Získajte tak krásnu pleť, ktorú si všimne aj vaše okolie vďaka vianočnému balíčku Reflection od Medik8. Ak vás trápi pleť, ktorá vyzerá unavene a objavujú sa na nej nedokonalosti, bude balíček Reflection to pravé, čo vám od trápenia s pleťou uľaví. Ideálny je tiež pre všetkých, ktorí už do svojej starostlivosti zahrnuli tradičnú protivráskovú filozofiu CSA od Medik8.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Produkty pre krásnu, zdravú pleť 

Vianočný balíček Reflection od Medik8 obsahuje 3 produkty, ktoré skrátka potrebujete, ak chcete mať krásnu, zdravo vyzerajúcu pokožku, aj keď ste sa s ňou zrovna nenarodili. Balíček Reflection obsahuje obľúbené produkty od Medik8 - čistiacu klasiku v podobe gélu Surface Radiance Cleanse, k tomu domáci nočný peeling s kyselinou glykolovou Sleep Glycolic a peptidové sérum pre bezchybný vzhľad pleti Clarity Peptides. Toto trio vám konečne pomôže získať takú pleť, po akej túžite.

Ideálny je balíček Reflection pre všetkých, ktorí už stihli zaviesť protivráskovú filozofiu CSA od Medik8 do svojej starostlivosti o pleť, a teda používanie vitamínu C a SPF ochrany ráno a vitamínu A večer. Účinky CSA balíček Reflection maximálne zvýraznia!

Čistiaci gél pre obnovu pokožky: Surface Radiance Cleanse (40 ml)

Osviežujúci čistiaci produkt, ktorý jemne obnovuje povrch pleti vďaka komplexu látok podporujúcich exfoliáciu, vás zbaví rozšírených pórov a vyčistí vašu pleť. Odstráni aj prvé známky starnutia problematickej pleti. Pleť je po aplikácii zjemnená, rozžiarená a prečistená bez pocitu suchosti či pnutia. Užite si dvojitú exfoliačnú silu AHA a BHA kyselín a extraktov z citrusových plodov a mangostanu.

Peptidový komplex: Clarity Peptides (30 ml)

Krištáľovo rozjasnená pleť bez jedinej chybičky, ktorá žiari zdravím. Vďaka Clarity Peptides ju môžete mať aj vy. Make-up a korektor už nebudete potrebovať. Ľahké sérum s kryštalickými peptidmi prečistí vašu pleť, zredukuje pigmentáciu, a navyše vyhladí jemné linky a vrásky.

Nočný peeling s AHA kyselinami s postupným uvoľňovaním: Sleep Glycolic (30 ml)

Nočný peeling na domáce použitie, ktorý obsahuje enkapsulovanú kyselinu glykolovú v 10% koncentrácii. Kyselina glykolová postupne pracuje počas noci a eliminuje výskyt jemných liniek a vrások, hyperpigmentácie a začervenania.

Chcete sa o jednotlivých produktoch dozvedieť viac?

SURFACE RADIANCE CLEANSE (cestovné balenie) SURFACE RADIANCE CLEANSE (cestovné balenie) Osviežujúci čistiaci produkt, ktorý jemne obnovuje povrch pleti vďaka komplexu látok podporujúcich exfoliáciu, vás zbaví rozšírených pórov a vyčistí vašu pleť. Odstráni aj prvé známky starnutia problematickej pleti. Pleť je po aplikácii zjemnená, rozžiarená a prečistená bez pocitu suchosti či pnutia. Užite si dvojitú exfoliačnú silu AHA a BHA kyselín a extraktov z citrusových plodov a mangostanu. 10 €

CLARITY PEPTIDES CLARITY PEPTIDES Krištáľovo rozjasnená pleť bez jedinej chybičky, ktorá žiari zdravím. Vďaka CLARITY PEPTIDES ju môžete mať aj vy. Make-up a korektor už nebudete potrebovať. Ľahké sérum s kryštalickými peptidmi prečistí vašu pleť, zredukuje pigmentáciu, a navyše vyhladí jemné linky a vrásky. 53 €

SLEEP GLYCOLIC SLEEP GLYCOLIC Nočný peeling na domáce použitie SLEEP GLYCOLIC obsahuje enkapsulovanú kyselinu glykolovú v 10% koncentrácii. Kyselina glykolová postupne pracuje počas noci a eliminuje výskyt jemných liniek a vrások, hyperpigmentácie a začervenania. 46 €