Vianočný balíček Rozjasnenie a obnova pleti v troch krokoch s krémom C-Tetra

Najobľúbenejšie a naše najpredávanejšou produkty konečne spoločne v jednom exkluzívnom balíčku! Užite si silu retinolového séra, gélu na čistenie pleti na báze kyseliny L-mandľovej a vitamínmi nabitého denného krému C-Tetra pre optimálnu regeneráciu, obnovu a prejasnenie pleti!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Získajte žiarivú a regenerovanú pleť bez nedokonalostí a vrások!

Čistenie, denná ochrana a nočná korekcia, to sú tri základné kroky k mladistvo rozjasnenej a obnovenej pleti, ktorú dosiahnete s našimi najobľúbenejšími a najpredávanejšími produktami: gélovým produktom na prečistenie pórov, antioxidačným denným krémom s náložou vitamínu C a nočným retinolovým sérom!
 

1. Čistenie: poreCleanse ™ Gel

Gélový prípravok pre hĺbkové čistenie pórov zlepšuje obnovu buniek a bojuje proti starnutiu pokožky. Komplex AHA a BHA kyselín okamžite odstraňuje make-up, každodenné nečistoty a odumreté kožné bunky, čím odhaľuje mladšiu žiarivú pleť. Po jedinom použití je pokožka hladšia, zjemnená a jej tón rovnomernejší, zatiaľ čo póry sú viditeľne prečistené.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno a večer, naneste malé množstvo gélu do dlane a vmasírujte na vlhkú tvár a krk. Potom opláchnite a tvár osušte.
  • Objem produktu: 40 ml
 

2. Ochrana cez deň: C-Tetra® krém

Vysoko účinný denný krém s vitamínom C má vynikajúce antioxidačné účinky. Ľahký a ľahko vstrebateľný, pomáha obmedziť poškodenie pokožky spôsobené slnkom a minimalizuje viditeľné známky starnutia kože. Súčasne zlepšuje textúru pokožky a celkový jas.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno po použití Hydr8 ™ B5 séra rozotrite malé množstvo krému po celej tvári, krku a dekolte.
  • Objem produktu: 15 ml
 

3. Korekcia cez noc: Retinol 3 TR ™

Ľahké sérum s vitamínom A, ktoré omladzuje pokožku cez noc. Účinné látky spevňujú a obnovujú pokožku, čím pomáhajú redukovať hĺbku vrások a vyrovnávajú nerovnomerný tón pleti.
 
  • Návod na použitie: Večer pred použitím Ultimate Recovery ™ vmasírujte 4 kvapky Retinol 3 TR ™ na tvár a krk. Retinol by sa mal dávkovať postupne. Prvé 2 týždne aplikujte každý tretí deň. 3. a 4. týždeň aplikujte každý druhý deň. Po prvom mesiaci používania môžete už aplikovať každý deň.
  • Nutná je ochrana pred slnkom: Pri používaní retinolu sa neopaľujte a vyhnite sa vystavovanie priamemu slnku bez použitia prípravku s vysokým ochranným faktorom po aplikácii séra. V prípade tehotenstva alebo dojčenia konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom, pretože tento produkt obsahuje vitamín A.
  • Objem produktu: 5 ml
 
Množství vánočných balíčkov je obmedzené, ponuka platí iba do výprodeje zásob.