Veľkosť balenia: 3 ks

Vianočný balíček Žiarivá pleť od Medik8

Kozmetika na rozžiarenie a omladenie pleti

Získajte najväčšie ikony od Medik8 v jednom balíčku a darujte žiarivú pleť. Synonymom značky Medik8 je protivrásková filozofia CSA, teda vitamín C, SPF a vitamín A, a nevyhnutná exfoliácia pleti. To všetko získate vo sviatočnom darčekovom balení so sviečkou, a navyše ušetríte 33 € oproti bežnej cene.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Predaj toho produktu skončil.

Žiarivá pleť od Medik8

Vo vianočnom balíčku Žiarivá pleť od Medik8 nájdete to najobľúbenejšie od Medik8 v duchu protivráskovej filozofie CSA. A tieto tri bestsellery sú vhodné pre všetky typy pleti, a preto nimi môžete tento rok na Vianoce potešiť naozaj každého.

1. Základom krásnej pleti je čistenie, a preto svoju starostlivosť začnite gélovým čističom Surface Radiance Cleanse. Vďaka obsahu jemných AHA/BHA kyseliniek a extraktu z mangostanu podporuje jemnú exfoliáciu, a tým pleť pripravuje na príjem ďalších aktívnych látok a zbavuje ju unaveného, ​​matného vzhľadu.

SURFACE RADIANCE CLEANSE SURFACE RADIANCE CLEANSE Osviežujúci čistiaci produkt, ktorý jemne obnovuje povrch pleti vďaka komplexu látok podporujúcich exfoliáciu, vás zbaví rozšírených pórov a vyčistí vašu pleť. Odstráni aj prvé známky starnutia problematickej pleti. Pleť je po aplikácii zjemnená, rozžiarená a prečistená bez pocitu suchosti či pnutia. Užite si dvojitú exfoliačnú silu AHA a BHA kyselín a extraktov z citrusových plodov a mangostanu. 27 €

2. Ráno patrí v duchu CSA vitamínu C a ochrane pred slniečkom. O to sa postará denný krém Daily Radiance Vitamín C s vitamínom C a SPF 30, ktorý hydratuje pleť, rozžaruje ju a pôsobí preventívne proti vzniku vrások. Chráni aj pred UVA/UVB lúčmi, a tým pádom pred predčasným starnutím.

DAILY RADIANCE VITAMIN C DAILY RADIANCE VITAMIN C Denný hydratačný krém s vitamínom C DAILY RADIANCE VITAMIN C sa popri antioxidácii postará aj o ochranu pred UV žiarením, ktoré zaisťuje SPF 30. Redukuje vrásky, nadmernú pigmentáciu a spevňuje pleť, ktorú rozžiari a osvieži. Vďaka kyseline hyalurónovej navyše príjemne hydratuje. Dodajte svojej pleti hneď ráno energiu! 69 €

3. Večer patrí na pleť vitamín A, a to v podobe séra Crystal Retinal 6. To je vhodné pre všetkých, ktorí už majú s používaním vitamínu A nejakú skúsenosť. Sérum Crystal Retinal pôsobí proti vzniku vrások a jemných rýh, ktoré vyhladzuje, zlepšuje tiež stav problematickej pleti s vyrážkami, rozšírenými pórmi a ďalšími nedokonalosťami.

CRYSTAL RETINAL 6 CRYSTAL RETINAL 6 Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu, ktorý je ešte účinnejší než klasický retinol. Starnúca pleť vďaka CRYSTAL RETINAL 6 získa mladistvú pevnosť, pružnosť a jas. 81 €