Výhodný balíček Rozprávkové Vianoce s Medik8

Luxusný ošetrujúci rituál: čistenie, hydratácia a výživa

Vianoce sú o pohode a príjemne strávenom čase. Užite si luxusný rituál cez Vianoce s cenovo zvýhodneným balíčkom troch ikonických produktov od Medik8, s ktorými zvládnete čistenie pleti, hydratáciu aj nočnú obnovu pokožky. Kúpte si vianočný balíček Medik8 s Micellar Mousse, Hydr8 B5 a Advanced Night Restore a ušetrite  26€ v porovnaní s tým, keby ste si produkty kupovali samostatne.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Čo je základom starostlivosti o pleť? Tzv. svätá trojica - čistenie, hydratácia a výživa. To všetko nájdete v novom vianočnom balíčku Medik8 - Luxusný ošetrujúci rituál, vďaka ktorému získate tri z najobľúbenejších produktov Medik8 s 20% zľavou a ušetríte tak 26€ v porovnaní s cenou samostatných produktov.

1. Čistenie: Micellar Mousse

Každú starostlivosť o pleť by malo odštartovať čistenie. Jedine tak máte istotu, že si pleť vezme z následne aplikovaných produktov to najlepšie a využije ich na maximum. Čistiaca pena Micellar Mousse je ideálna pre všetky typy pleti. Vďaka obsahu olivového oleja, extraktu z moringy olejodárnej a glycerínu, pleť hydratuje, upokojuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistôt i mejkapu. Po čistení pleti s Micellar Mousse vás nečaká žiadne nepríjemné pnutie či štípanie pleti, len dokonalá čistota a hydratácia.

MICELLAR MOUSSE MICELLAR MOUSSE Máte po odlíčení napnutú pleť a štípe vás? S micelárnou penou MICELLAR MOUSSE sa vám to už nikdy nestane. Vďaka obsahu olivového oleja, extraktu z moringy olejodarnej a glycerínu pleť hydratuje, upokojuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistôt i mejkapu. 30 €

2. Hydratácia: Hydr8 B5

Hydratačné sérum s kyselinou hyalurónovou Hydr8 B5 je dlhodobo jedným z najobľúbenejších produktov od Medik8 a nie je sa čomu diviť. Toto ľahké gélové sérum zahrnie pleť sviežosťou a vlahou, bez toho aby ju zaťažovalo, mastilo alebo upchávalo póry. Vďaka svojej čírej textúre a nedráždivému zloženiu je vhodné pre hydratáciu všetkých typov pleti, od mastnej a aknóznej, cez normálnu, až po suchú a citlivú. Každé ráno, každý večer, skrátka kedykoľvek budete potrebovať dodať svojej pleti "šťavu".

HYDR8 B5 - hydratačné sérum na pokožku HYDR8 B5 - hydratačné sérum na pokožku Potrebujete svojej pleti dodať vlahu? Spoľahnite sa na ľahký gél HYDR8. Vďaka kyseline hyalurónovej a kyseline pantoténovej bude pleť vyhladená a chránená. Teraz v novom, guľatom balení. 53 €

3. Večerná výživa: Advanced Night Restore

Dodajte pleti výživu a starostlivosť, ktorú cez noc potrebuje, s nabitým nočným krémom Advanced Night Restore. Ten počas noci posilňuje fungovanie prirodzenej kožnej bariéry vďaka komplexu ceramidov, cholesterolu a mastných kyselín, ktoré pleť hydratujú a dodávajú jej objem. Midnight Repair Complex ™ s extraktmi z dragon fruit a čučoriedky aljašskej, stimuluje rejuvenáciu pleti a minimalizuje poškodenie voľnými radikálmi. Keď sa ráno prebudíte, bude vaša pleť svieža, hydratovaná, žiarivá a rozjasnená.

ADVANCED NIGHT RESTORE ADVANCED NIGHT RESTORE Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky. 69 €