Novinka: Omládnite vaše intímne partie a omládnete aj vy

Novinka: Omládnite vaše intímne partie a omládnete aj vy

Mladistvé intímne partie sú pre spokojný a aktívny sexuálny život niečo ako svieži vietor do plachetníc. Bez ktorého to síce ide, ale s ním to je oveľa lepšie. Že nehcete ísť pod ¨nôž¨, to naprosto chápeme. Ponúkame vám, ale iné riešenie!

O omladení intímnych partií sa moc nehovorí, vlastne sa táto téma dosť zametá pod stôl. Prečo ale? Keď je žena (muž) spokojná so svojím vzhľadom a určitou ¨kondíciou¨ v oblasti intímnych partií, je sebavedomá a jej aktívny sexuálny život samozrejme podporuje spokojnosť aj v bežnom živote. 
 
Lenže ono sebavedomie žena často ztratí , či už po pôrode, vplyvom starnutia alebo skrátka len nespokojenosťou s vlastným vzhľadom. Práve kvôli tomu, že kvalitný sexuálny život určuje aj kvalitu normálneho života, je o tomto probléme potreba písať a rozprávať!
 
Omladenie tváre a dekoltu, o to sa snaží takmer každá žena, dokazuje to obľuba ako invazívnych zákrokov a aplikácia výplní či botoxu tak stále silnejší trend v spotrebe luxusných lekárskych výrobkov proti vráskam. Ale prečo by ste túto staroslivosť mal venovať len tvári, keď existujú i iné partie, ktoré si ju zaslúžia  minimálne rovnako?
 
Ak máte problém s tým, že by ste mala svoje intímne partie odhaľovať niekomu cudziemu, aby ste podstúpila rôzne nechirurgické ošetrenia , už nemusíte. Vďaka Abilast Biogel totiž prebehne omladenie vašich intímnych partií u vás doma, bez nechcených očí. V kľude to zvládnete sama.
 

Ako prebieha omladenie?

Nejedná sa o jednorázovú procedúru. Rovnako ako vás efektívne séra nezbavia vrások zo dňa na deň, ani tu sa nedočkáte výsledku cez noc. Pravidelné používanie produktu Abilast viac menej už po pár mesiacoch viditeľne podporí omladenie vašich intímnych partií. 
intímna hygiena
 
 
  • Bráni predčasnému starnutiu pokožky genitálií
  • Pokožku zjemňuje a zvláčňuje
  • Napomáha regenerácii pleti po depilácii
  • Stimuluje prirodzenú hydratáciu
  • Stimuluje elasticitu oblasti
  • Podporuje funkcie kolagénu a elastínu
  • Po jeho aplikácii sú intímne partie pevnejšie na dotyk aj na pohľad
  • Napomáha hojeniu kože
  • Uľavuje od pocitov svrbenia
  • Príjemný a svieži pocit po aplikácii
 
Pre najväčšiu účinnosť doplňte používanie Abilast Biogel tiež umývacou emulziou pre intímnu hygienu Abilast Detergente. Oba produkty majú kompletne nedráždivé zloženie, sú teda vhodné aj pre citlivú pleť v oblasti genitálií a prípadne nepríjemné pocity svrbenia či podráždenia pokožky naopak znižujú.
Staršie články:
Doprajte svojej pleti reštart po náročnom lete
Omladenie pleti21.9.2015

Doprajte svojej pleti reštart po náročnom lete

Ako už sme písali v našom Magazíne krásy, leto je pre vašu pleť veľmi náročné obdobie. Užívate si nápor slniečka a tepla naplno a nezdá sa vám, že by to mohlo škodiť? Ale bohužiaľ, škodí.

Leto je za nami. Čo na našej pleti napáchalo?
Omladenie pleti16.9.2015

Leto je za nami. Čo na našej pleti napáchalo?

Celú zimu sa vždy tešíme až začne svietiť slniečko a naplno sa rozbehne leto. Lenže pozor, leto nie je zrovna priaznivé ročné obdobie z hľadiska vašej pleti. Teraz, na začiatku jesene, je preto potreba napraviť , čo vám leto na pleti spôsobilo. A že toho nie je vôbec málo! Čo všetko sa môže na vašej pleti v lete objaviť?

Takto svoju pleť určite nečistite!
Omladenie pleti14.9.2015

Takto svoju pleť určite nečistite!

Je plno chybičiek, ktorých sa dopúšťame na svojej pleti. Určite sa zhodneme na tom, že jednou z nich je vynechávanie odličovania a čistenia pleti. Ale možno ste nevedeli, že pleti môže uškodiť aj čistenie ako také, pokiaľ nie je vykonané správne. A aké sú tie najväčšie hriechy v rámci čistenia pleti?

Zrelé dámy testovali prípravok na redukciu vrások okolo očí Eyelift. Ako to dopadlo?
Omladenie pleti9.9.2015

Zrelé dámy testovali prípravok na redukciu vrások okolo očí Eyelift. Ako to dopadlo?

Oslovili sme čitateľky, či majú záujem otestovať špičkový krém Eyelift pre vyhladenie vrások okolo očí. Nakoniec sme vybrali päť z nich, ktoré sa na jeden mesiac stali "testerkami" tohto prípravku. Spozorovali na sebe dámy, že im v okolí očí miznú vrásky? A podarilo sa im vďaka Eyeliftu zbaviť opuchov očí?

Jazvy po akné môžete zredukovať aj vo svojej kuchyni (no vážne!)
Omladenie pleti31.8.2015

Jazvy po akné môžete zredukovať aj vo svojej kuchyni (no vážne!)

Nedávno sme sa v našom Magazíne krásy zaoberali možnosťami, ako sa zbaviť jaziev po akné. Narazili sme na chemický peeling, dermabráziu, ale aj rôzne chirurgické možnosti ich odstránenia. Teraz sa zameriame na sľubované prírodné spôsoby, ako bojovať s jazvami po akné.