Zrelé dámy testovali prípravok na redukciu vrások okolo očí Eyelift. Ako to dopadlo?

Zrelé dámy testovali prípravok na redukciu vrások okolo očí Eyelift. Ako to dopadlo?

Oslovili sme čitateľky, či majú záujem otestovať špičkový krém Eyelift pre vyhladenie vrások okolo očí. Nakoniec sme vybrali päť z nich, ktoré sa na jeden mesiac stali "testerkami" tohto prípravku. Spozorovali na sebe dámy, že im v okolí očí miznú vrásky? A podarilo sa im vďaka Eyeliftu zbaviť opuchov očí?

Variant, ako sa zbaviť vrások okolo očí, je bezpočet. Bohužiaľ, väčšina z nich v sebe tak nejako zahrnuje buď skalpel alebo injekcie, do čoho sa nám ženám mnohokrát nechce. Eyelift pre vyhladenie vrások okolo očí je však iný - je úplne bezbolestnou alternatívnou k chirurgickým zákrokom. Eyelift je totiž krém. Neznamená to však, že by jeho účinnosť bola nižšia!
 
 

Zbaviť sa vrások bez injekcií

Eyelift reprezentuje neinjekčnú  technológiu pre vyplnenie rýh a vrások v očnom okolí. Navyše si dokáže poradiť aj s ďalšími neduhmi, ktoré sa okolia očí týkajú, ako sú tmavé kruhy a opuchliny. Vďaka vyváženému a unikátnemu zloženiu tak po použití Eyeliftu dochádza nielen k redukcii vrások, ale k celkovej regenerácii očného okolia. A pretože sa hovorí, že oko je okno do duše, vedzte, že čím mladšie budú vyzerať vaše oči, tým mladšie budete vyzerať aj vy.

 

Hydratácia a menej vrások

Eyelift posilňuje spojivové tkaniva okolo očí, vďaka tomu dochádza k redukcii vrások, opuchlín aj tmavých kruhov. Vďaka tomu, že stimuluje bunkovú komunikáciu a obnovu, napomáha vyrovnávať jemné ryhy, linky a okolie očí. Citlivú pleť v tejto oblasti táto hustá, a pritom jemná báza aktívne zavodňuje a obmedzuje stratu vlhkosti. Zásluhou toho je očné okolie regenerované a dostatočne hydratované. Špeciálne optické častice, ktoré dokážu odrážať slnečné svetlo, na pleti vytvoria zvláštne "maskovanie" cez tiene v okolí očí, takže je pleť farebne zjednotená a rozžiarená. Kruhy pod očami nemajú šancu! Eyelift nelepí ani nevysušuje, je preto ideálny ho používať pod bežný denný make-up. Jeho liftingový efekt trvá až 24 hodín.
 

Ako sa Eyelift používa?

Úplne ľahko. Malé množstvo krému sa nanáša dvakrát denne (ideálne ráno a večer) na pokožku okolo očí. Nezabudnite aj na oblasť pod očami! Než aplikujete make-up či ďalšie kozmetické produkty, počkajte, kým sa prípravok úplne vstrebe. Rovnako ako ostatné výrobky britskej značky Medik8 neobsahuje ani Eyelift parabény, parfumové a petrochemické látky, používať ho preto môžete, aj keď máte citlivú pleť.
 

Výsledok testovania alebo Skúsili si na vlastnej koži

Vek piatich, ktoré sme pre testovanie vybrali, sa pohyboval medzi 48 a 60 rokmi. Najväčším problémom, ktoré dámy trápi, sú vrásky a kruhy pod očami, medzi ďalšími problémami menovali dámy opuchy okolo očí, alergiu na slnko, farebné nerovnosti pleti a jej mastenie.
 
Všetky dámy používali produkt podľa odporúčania dvakrát denne, po dobu zhruba mesiaca. A všetky zaregistrovali v očnom okolí redukciu vrások. Zlepšenie stavu vnímajú tiež tie, ktoré mali problémy s opuchom očného okolia. Opuchy podľa nich boli viditeľne menšie a farebný tón pleti v okolí očí zjednotený. Svojim priateľom, ktorých tiež trápia vrásky a opuchy okolo očí, by Eyelift odporučili všetky ženy. Sympatické je podľa nich aj balenie produktu, ktoré je zároveň dávkovačom a vďaka praktickej pumpičke sa prípravok ľahko nanáša.
 

Názory čitateliek:

"Produkt mi pomohol s vráskami okolo očí, po jeho použití sa cítim lepšie. A čo sa týka opuchov, po ránu už nevyzerám ako opuchnutá obluda. Je pre mňa vždy dôležité, aby ma po aplikácii krému nič nesvrbelo a cítila som sa dobre, čo u tohto testovania bolo. Pribúdajúce roky asi človek nezastaví, ale určite mi Eyelift pomohol. "
 
"Drobné vrásky pri používaní Eyeliftu skoro vymizli, tie hlbšie sú redukované a opuchy v okolí očí sú viditeľne menšie. Okrem veľmi príjemného pocitu po nanesení krémy oceňujem, že vôbec nedráždi oči, čo sa mi inak stáva často. Keď prípravok nanesiem na pleť večer, ráno je pleť viditeľne sviežejšia - nevstanem tzv. pokrčená v tvári. "
 
"Okolie zatiaľ nespozorovalo, tak veľké zmeny, ale ja som spokojná. Môj osobný pocit je dobrý. Keď sa pozerám do zrkadla a porovnávam svoj vek, hovorím si, že krém zase nemôže urobiť tak veľké zázraky, ale že sa snažil. Drobné vrásky vyhladil, tie väčšie trochu zrovnal, vypol pleť v okolí očí a dodal mi pocit sviežosti. "
 
"Eyelift je krásny darček pre ženu, určite urobí radosť. Ja som si naozaj vychutnávala každý večer a každé ráno starostlivosťou očného okolia, a dokonca som sa týmto produktom chválila ako dcére, tak nevestám. Možno aj táto radosť prispela k tomu, že som sa cítila dobre a uvoľnene a vrásky nemali šancu. Balenie je krásne, elegantné. "
 
Zvádzate aj vy boj s vráskami a opuchmi v očnom okolí a hovoríte si, že je to vopred prehraná vojna? Kdeže, aj naše nezávislé "testerky" potvrdili, že Eyelift naozaj funguje. Vyskúšajte ho aj vy!
Staršie články:
Jazvy po akné môžete zredukovať aj vo svojej kuchyni (no vážne!)
Omladenie pleti31.8.2015

Jazvy po akné môžete zredukovať aj vo svojej kuchyni (no vážne!)

Nedávno sme sa v našom Magazíne krásy zaoberali možnosťami, ako sa zbaviť jaziev po akné. Narazili sme na chemický peeling, dermabráziu, ale aj rôzne chirurgické možnosti ich odstránenia. Teraz sa zameriame na sľubované prírodné spôsoby, ako bojovať s jazvami po akné.

VIDEO: Nepresušujte mastnú pleť. Budete sa lesknúť ešte viac!
Omladenie pleti26.8.2015

VIDEO: Nepresušujte mastnú pleť. Budete sa lesknúť ešte viac!

Určiť si sama svoj druh pleti, tak to je celkom ťažká úloha. Pritom všetky kozmetické a skrášľujúce prípravky, respektíve ich výber, by sme mali riadiť práve podľa konkrétneho typu pleti. Preto sme sa rozhodli venovať tejto téme čas.

Aj alergia vám môže spôsobiť kruhy pod očami! My našťastie vieme, ako s nimi bojovať
Omladenie pleti23.8.2015

Aj alergia vám môže spôsobiť kruhy pod očami! My našťastie vieme, ako s nimi bojovať

Príčiny vzniku kruhov pod očami zatiaľ neboli kompletne vysvetlené. Na vine môže byť nadmerná pigmentácia alebo poškodenie krvných kapilár. My sa dnes ale nebudeme zaoberať príčinami, ale odstránením následkov. Tu máte hneď niekoľko tipov, ako sa zbaviť kruhov pod očami.

Nepodarené zväčšenie pier ide jednoducho opraviť. Má to ale háčik
Omladenie pleti17.8.2015

Nepodarené zväčšenie pier ide jednoducho opraviť. Má to ale háčik

Podľa niektorých názorov sú pery jediným okamžite viditeľným sexuálnym orgánom. S týmto tvrdením môžete súhlasiť alebo nie. Každopádne, ale priznajme si fakt, že pery, ich tvar a plnosť hrajú významnú úlohu v tom, ako sa cítime a akým spôsobom nás ostatní vnímajú.

Spálili ste na slnku? Pomôže vám vitamín E! A aké ďalšie problémy ešte rieši?
Omladenie pleti10.8.2015

Spálili ste na slnku? Pomôže vám vitamín E! A aké ďalšie problémy ešte rieši?

Vitamín E alias Tokoferol je účinný antioxidant, ktorý má na pleť a celý organizmus až zázračné účinky, zvládne omladenie aj pomoc pri rozličných problémoch. Tak prečo ho ešte nepoužívate?