Nepodarené zväčšenie pier ide jednoducho opraviť. Má to ale háčik

Nepodarené zväčšenie pier ide jednoducho opraviť. Má to ale háčik

Podľa niektorých názorov sú pery jediným okamžite viditeľným sexuálnym orgánom. S týmto tvrdením môžete súhlasiť alebo nie. Každopádne, ale priznajme si fakt, že pery, ich tvar a plnosť hrajú významnú úlohu v tom, ako sa cítime a akým spôsobom nás ostatní vnímajú.

Niet preto divu, že sa viac a viac ľudí uchyľuje k "prifúknutiu" prírodne úzkych pier. Zákrok je to vcelku jednoduchý a nenáročný, ktorý vás zaťaží rozhodne menej ako napríklad chrípka :-). Aj tak je, ale dobré mať ešte pred jeho vykonaním na pamäti niekoľko vecí!
 
Rovnako ako má každý maliar svoju obľúbenú maliarsku techniku a farbu, máva aj každý lekár svoju obľúbenú zložku. My v MedaPreX dávame prednosť dočasným výplniam na báze kyseliny hyalurónovej. Táto látka je totiž telu vlastná, takže ju organizmus prirodzene sám odbúrava.
 
Ak sa vám výplň z kyseliny hyalurónovej nebude páčiť, nevadí! Pretože sa v prípade týchto výplní nejedná o trvalý zásah, lekár môže v prípade nespokojnosti aplikovať hyaluronidázu, enzým, ktorý je schopný rozložiť kyselinu hyalurónovú. Počas niekoľkých málo minút tento enzým výplň rozpustí a nešťastie v podobe zpackaných pier je zažehnané. Avšak pripomíname, túto výhodu možno využiť iba v prípade, že vypĺňate kyselinou hyalurónovou!
 
 zväžšenie pier 
Výplne na báze kyseliny hyalurónovej udržia vaše pery plnšie zhruba 8 - 12 mesiacov. Avšak pozor, teraz pre vás máme informáciu, ktorá by vám mohla byť sympatická: Ak máte pomalší metabolizmus, čo má často za následok nejaké tie kilá navyše, v tomto prípade to môže byť výhodou! Pomalší metabolizmus totiž znamená pomalšie vstrebávanie kyseliny hyalurónovej, čiže dlhotrvajúce plné pery. Výsledky sú vidieť takmer hneď. Najprv bývajú pery síce mierne napuchnuté, opuch však rýchlo ustupuje. Po 24 hodinách od aplikácie si výplň "sadne", pery sa upokoja a vy uvidíte, ako bude vaša pusinka vyzerať po nasledujúce mesiace (a ak nie ste spokojní, vráťte sa o pár odsekov vyššie v našom článku, všetko sa dá totiž vyriešiť!).
 
Ak je zväčšenie pier vykonané správne (v čo aj za vás dúfame), mali by ste vnímať všetko rovnako ako pred zväčšením. Vrátane bozkávania!
 
Na začiatku procedúry zväčšenia ucítite slabé "pichnutie" asi tak ako od včely a na perách pocítite mierny pocit štípania, ako sa výplň rozprestrie v tkanive. Potom nasleduje jemná masáž pier, ich zachladenie a následne už si môžete robiť, čo chcete. Vaše nové, plnšie pery vám nezaberú viac času ako prehliadka u zubára.
 
Pery si môžete ešte pred aplikáciou nechať znecitlivieť, buď topicky aplikovaným anestetikom, alebo starou dobrou injekciou (tak ako u zubára).
 
Pri zväčšovaní pier nie sú takmer žiadne zbytočné prestoje. Samotná procedúra zaberie 15-20 minút, pričom znecitlivenie začína opadať po asi štvrť hodine po aplikácii. Po procedúre môžete robiť podstate čokoľvek, aj keď sa odporúča, aby ste nemali v pláne žiadne veľké udalosti ako napríklad návštevu svadby. Ideálne je ich odložiť zhruba o tri dni, pretože, hoci sa to nestáva často, je tu malá pravdepodobnosť, že sa po procedúre objavia na pleti okolo pier modrinky. V deň procedúry je tiež vhodné vyhnúť sa výraznej fyzickej aktivite, ktorá zvyšuje cirkuláciu krvi, a  taktiež masážam. Opuch na perách by tak zmizol pomalšie.
 
Pery si nemusíte nechávať "prifúknuť" celé, pokojne si môžete vybrať, či chcete plnšiu hornú peru, obidve, spodnú peru alebo napríklad len strednú časť vrchnej pery. Vhodné je sa poradiť s lekárom, ktorý určí, či bude úprava, ktorú ste si vybrali korešpondovať so zvyškom tváre.
 
Zhruba desať dní pred procedúrou sa vyhnite konzumácií práškov proti bolesti, rybieho oleja a prípravkov s vitamínom E, ktoré majú za následok riedenie krvi. Redšia krv totiž spôsobí, že pery môžu po aplikácii krvácať a navyše podporuje vznik modrín. A to predsa nechceme!
 
Malá modrinka alebo trošku krvi by nemali po procedúre spôsobiť paniku. Niektoré pery zvládnu aplikáciu výplne lepšie, niektoré horšie, avšak prípadné modrinky zblednú a zmiznú najneskôr do týždňa. Alebo je možné podporiť rozpustenie krvných zrazenín laserom. Na to sa, ale opýtajte svojho lekára.
 
Nakoľko to u lekára bohužiaľ nefunguje ako u kaderníka, kam prídete s fotkou svojho idolu, prilepíte ju žuvačkou na sklo a "šmikáme". Akokoľvek chcete mať pery ako Angelina Jolie, ak máte iný tvar pier, rovnakej vizáže nikdy nedosiahnete. Vždy je potrebné konzultovať možné výsledky s odborníkom. A ak máte pocit, že pery potrebujete zväčšiť naozaj veľa, vždy je lepšie aplikáciu opakovať po menších dávkach a pery tak postupne zväčšovať, než ich veľmi zväčšiť hneď naraz. Jedine tak dosiahnete prirodzeného vzhľadu.
 
Hrbolčeky a hrčky v perách, ktoré niekedy bývajú viditeľné, sú dôsledkom toho, že výplňový materiál je príliš blízko povrchu pier. Ide však o nedostatok, ktorý možno opraviť, takže žiadne obavy.
 
Ak máte problémy s oparmi, odporúčame dva dni pred procedúrou začať s preventívnou medikáciou. Injekcie totiž môžu vyvolať vznik oparu.
 
Keď sa rozhodnete nepokračovať v aplikácii výplní pier, nemusíte sa báť, že vaše pery budú vyzerať ako vyfúknutý, vráskavý balónik. Ba naopak, aplikácia kyseliny hyalurónovej do pier podporuje ďalšiu produkciu kyseliny hyalurónovej priamo v perách, takže vaše pery skorej zostanú ešte o niečo väčšie, než boli bez predchádzajúcich injekcií.

S článkom súvisia tieto produkty:

SAL 29 Perfect lips
Pre krajšie a zmyselnejšie pery. Dermokozmetická modelácia pier. Do nedávnej doby ste mohli zlepšiť vzhľad
V tehotenstve a pri dojčení
17 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Spálili ste na slnku? Pomôže vám vitamín E! A aké ďalšie problémy ešte rieši?
Omladenie pleti10.8.2015

Spálili ste na slnku? Pomôže vám vitamín E! A aké ďalšie problémy ešte rieši?

Vitamín E alias Tokoferol je účinný antioxidant, ktorý má na pleť a celý organizmus až zázračné účinky, zvládne omladenie aj pomoc pri rozličných problémoch. Tak prečo ho ešte nepoužívate?

VIDEO: Pleťová voda alebo pleťové tonikum? Vyberte si, čo je pre vás lepšie
Omladenie pleti29.7.2015

VIDEO: Pleťová voda alebo pleťové tonikum? Vyberte si, čo je pre vás lepšie

Pleťové mlieko, pleťová voda, pleťové tonikum, to sú len niektoré z prípravkov, ktoré využívame na čistenie našej pleti. Aký je, ale medzi nimi rozdiel a na čo sú vlastne vhodné? A aké benefity pleti prinášajú rôzne séra či pleťové vitamíny? Práve táto téma nás dnes bude zaujímať.

Chcete husté a výrazné obočie? Vieme, ako na to!
Omladenie pleti28.7.2015

Chcete husté a výrazné obočie? Vieme, ako na to!

Posledné obdobie by sa dalo nazvať dobou výrazného a hustého obočia. Lenže ako ho docieliť, keď vám príroda v tomto smere práve dvakrát nepriala? Tak práve to sme pre vás zisťovali.

4 prehrešky, čo vám spôsobujú vrásky okolo očí
Omladenie pleti8.6.2015

4 prehrešky, čo vám spôsobujú vrásky okolo očí

S očnými vráskami je to nekonečný boj. Kvôli nim nielenže vyzeráme staršie, ale dokážu nás potrápiť dokonca aj zhoršením zraku. Navyše v boji proti nim míňame nemalé čiastky za špeciálne prípravky, séra a krémy proti vráskam. Skrátka a jednoducho, kto vrásky okolo očí potrebuje?

Rozdiel medzi denným a nočným krémom je zásadný!
Omladenie pleti1.6.2015

Rozdiel medzi denným a nočným krémom je zásadný!

Používate na pleť len jeden krém, bez ohľadu na deň či noc a máte pocit, že pre svoju pleť aspoň niečo robíte? V tom prípade spozornite!