Veľkosť balenia: 50 ml

Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS

Krém na problematickú pleť náchylnú na akné

Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS vyrieši vaše problémy s pleťou, pokiaľ vás trápia pupienky, rozšírené póry, čierne bodky či nežiaduci lesk. Pleť navyše chráni pred predčasným starnutím a hĺbkovo hydratuje. Rovnako ako ďalšia kozmetika ANNA BRANDEJS optimalizuje aj Clear Skin Cream kožný mikróbiom. Vďaka tomu bude vaša pleť s pravidelným používaním odolnejšia, zdravšia a viditeľne zdokonalená. Aj vaša pleť môže mať bezchybný vzhľad!

Celý popis
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 34 €
Na sklade - ihneď posielame

Denný a nočný krém proti pupienkom

Uľavte svojej pleti od trápenia. S krémom Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS získa pleť čistý a zjednotený vzhľad. Špeciálne zloženie krému reguluje produkciu kožného mazu a minimalizuje výskyt baktérií zodpovedných za akné. Týmto mechanizmom hĺbkovo čistí póry, redukuje rozšírené póry a čierne aj biele bodky a pôsobí preventívne proti tvorbe vyrážok. Naplňte potenciál svojej pleti a zbavte ju neústupných nedokonalostí.

Krém pre čistú pleť

 • Zbavuje pleť vyrážok a nedokonalostí
 • Hĺbkovo čistí póry
 • Minimalizuje čierne bodky
 • Reguluje produkciu kožného mazu
 • Odstraňuje prebytočný kožný maz
 • Chráni pred predčasným starnutím
 • Optimalizuje kožný mikrobióm
 • Detoxikuje pleť
 • Hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje pleť
 • Obnovuje pružnosť pleti

Aktívne látky proti pupienkom aj starnutiu pleti

DendriclearTM:
Patentovaná látka, ktorej účinok na výskyt pupienkov a ďalšie kožné problémy potvrdzujú klinické štúdie. Pozitívne nabité molekuly Dendriclear znemožňujú aktivitu negatívne nabitých aknóznych baktérií zodpovedných za nedokonalosti pleti. Tým optimalizuje mikróbiom pleti, ktorá upokojená, prečistená a vyhladená:

 • znižuje tvorbu prebytočného kožného mazu až o 77 %
 • znižuje výskyt bielych a čiernych bodiek až o 57 %
 • znižuje výskyt vyrážok (vrátane zapálených s bielou „hlavičkou“) v priemere o 82 %

Výsledky používania krému s Dendriclear ráno a večer po dobu 28 dní:

 

 

 

2 druhy extraktov z rozmarínu:
Destilát a olejový extrakt z rozmarínu obsahuje antioxidanty a anti-aging látky, ako je vitamín C a vitamín E a fenolické látky, ktoré spoločne upokojujú citlivú či podráždenú pokožku a poskytujú jej detoxikáciu. V ľudovom liečiteľstve je rozmarín cenený po stáročia pre svoj antioxidačný, antibakteriálny a protizápalový účinok.

Vitamín B3 (Niacinamid):
Má protizápalový a antibakteriálny účinok, redukuje začervenanie a podráždenie pokožky. Spomaľuje rýchlosť tvorby kožného mazu a napomáha k obnove pokožky. Zabraňuje upchávaniu pórov, ktoré môže mať za následok vznik pupienkov. Pokožku celkovo čistí a pôsobí preventívne proti nedokonalostiam. Napomáha predchádzať vzniku vrások a obnoviť ochrannú kožnú bariéru.

Najmenšia kyselina hyalurónová (Oligo HA):
Kyselina hyalurónová s najmenšou molekulárnou hmotnosťou hydratuje okamžite po aplikácii všetky vrstvy pleti. Tým minimalizuje jemné vrásky a ryhy a zlepšuje pružnosť pleti.

Skvalan:
Skvalan hĺbkovo hydratuje a zjemňuje pleť, ktorú nedráždi a nemastí. Obnovuje funkciu prirodzenej kožnej bariéry. Pleť je vďaka tomu odolnejšia, zjemnená a vyhladená.

Moringový olej:
Olej z moringy hydratuje všetky typy pleti bez toho, aby ich zaťažoval alebo na nich utváral mastný film. Pleť chráni pred predčasným starnutím a poškodením vonkajším prostredím. Obsahuje antioxidačné, protizápalové a antibakteriálne látky, ktoré napomáhajú čistiť póry a znižovať výskyt pupienkov, začervenanie a podráždenie.

Makadamiový olej:
Vzácny olej pleti dodáva hydratáciu, tak dôležitú aj pre problematické či aknózne typy. Na pleti nezanecháva mastný film a je nekomedogénny, naopak má upokojujúce účinky a napomáha znížiť podráždenie a začervenanie.

Používajte proti nedokonalostiam ráno a večer

Clear Skin Cream ANNA BRANDEJS aplikujte pravidelne ráno a večer po dôkladnom vyčistení na pleť tváre, krku a dekoltu.