Veľkosť balenia: 12 ml

Clear Skin Rescue Gel ANNA BRANDEJS

Cielený gél s okamžitým účinkom na pupienky a nedokonalosti pleti

Keď sa objaví pupienok, často nastáva panika. Vďaka Clear Skin Rescue Gél ANNA BRANDEJS môžete zachovať pokoj. Vaša pleť je zachránená! Cielený gél sa postará o rýchlu minimalizáciu pupienka, pokožku upokojí a hydratuje. Noste svoju tajnú zbraň Clear Skin Rescue Gél pri sebe a zbavte sa nedokonalostí pleti už v ich zárodku.

Celý popis
Cena: 23 €
Na sklade - ihneď posielame

Gél, čo pleť rýchlo zbaví nedokonalostí

Clear Skin Rescue Gél ANNA BRANDEJS prináša komplexné riešenie nedokonalostí pleti a vyrážok. Cielený gél rýchlo minimalizuje výskyt vyrážok, a zároveň upokojuje a hydratuje pokožku. Jeho účinok je zameraný na zníženie viditeľnosti vyrážok, skrátenie doby ich trvania a úľavu od nepríjemného svrbenia a pnutia, ktoré často sprevádzajú ich vznik. Reguluje produkciu kožného mazu a pôsobí preventívne proti vzniku ďalších nedokonalostí. Gél sa ľahko aplikuje a rýchlo sa vstrebáva, a vďaka tomu je ideálny na každodenné použitie.

Záchrana v boji s pupienky

 • Minimalizuje výskyt vyrážok a nedokonalostí
 • Skracuje dobu, počas ktorej sú pupienky viditeľné
 • Uľavuje od nepríjemného svrbenia a pnutia sprevádzajúceho vznik pupienka
 • Reguluje produkciu kožného mazu
 • Pôsobí preventívne proti formovaniu nedokonalostí
 • Dezinfikuje vďaka obsahu etanolu
 • Pokožku upokojuje
 • Po vstrebaní je pokožka hydratovaná

4 látky na úľavu od pupienkov 

DendriclearTM:
Patentovaná látka, ktorej účinok na výskyt pupienkov a ďalšie kožné problémy potvrdzujú klinické štúdie. Pozitívne nabité molekuly DendriclearTM znemožňujú aktivitu negatívne nabitých aknóznych baktérií zodpovedných za nedokonalosti pleti. Tým optimalizuje mikróbiom pleti, ktorá je upokojená, prečistená a vyhladená:

 • znižuje tvorbu prebytočného kožného mazu až o 77 %
 • znižuje výskyt bielych a čiernych bodiek až o 57 %
 • znižuje výskyt vyrážok (vrátane zapálených s bielou „hlavičkou“) v priemere o 82 %

Výťažok z rozmarínu:
Prírodný extrakt s antioxidačnými účinkami napomáha neutralizovať voľné radikály na koži. Vďaka tomu ju chráni pred predčasným starnutím a zlepšuje jej vzhľad. Pôsobí antisepticky - bráni rastu a množeniu baktérií na koži, preto je prospešný najmä pre problematickú pleť. 

Etanol:
Alkohol rýchlo vysušuje problematické miesta, pretože efektívne odstraňuje prebytočný kožný maz. Navyše účinne dezinfikuje danú lokalitu, čo podporuje správnu regeneráciu pleti postihnutej puipienkom. 

Zemea:
Zvlhčujúca látka, ktorá vyrovnáva vysušujúci efekt etanolu. Tiež zlepšuje pružnosť pleti a podporuje jej hydratáciu.

 Používajte podľa potreby

Clear Skin Rescue Gél ANNA BRANDEJS aplikujte len na jednotlivé pupienky po čistení pleti. V prípade potreby aplikáciu 2 – 3krát počas dňa opakujte.