Veľkosť balenia: 90 kapsúl

Kĺbová výživa ARTENAL

Regenerácia kĺbov

6 účinných látok v silnej koncentrácii, ktoré vám pomôžu uľaviť pri bolestiach kĺbov! ARTENAL pomáha podporiť ako pohyblivosť kĺbov, tak ich ochranu pred poškodením a regeneráciu. Vďaka zázvorovému extraktu prispieva k zníženiu zápalu kĺbov a pomáha znížiť bolesť kĺbov.

Celý popis
Cena: 17 €
Na sklade - ihneď posielame

Doplnok stravy na kĺby

Výživový doplnok Artenal obsahuje hneď 6 účinných látok v silnej koncentrácii. Vďaka tomu napomáha regenerácii kĺbových chrupaviek a pomáha dodať kĺbom dôležitú nutričnú podporu.

Ochrana kĺbov pred zápalom

Zároveň pomáha podporiť a uľahčiť pohyblivosť kĺbov a chrániť ich pred zápalom a poškodením. Zázvor, glukosamín, a komplex vitamínov a minerálov pomôžu uľaviť vašim kĺbom a zlepšiť vašu mobilitu.

Plusy pre vaše kĺby

 • Pomáha regenerácii kĺbových chrupaviek
 • Prispieva k lepšej hybnosti kĺbov
 • Pomáha chrániť bunky pred poškodením
 • Pomáha tíšiť zápaly v kĺboch
 • Pomáha znížiť bolesť
 • 6 účinných látok v silnej koncentrácii v jednej tabletke

Zázvor ako pre britskú kráľovnú

 • Obsahuje extrakt zo zázvoru, ktorého vplyv v rámci protizápalových a analgetických účinkov sú ľudstvu známe po stáročia, cenil si ich ako filozof Konfucius, tak britská kráľovná Alžbeta.
 • Obsahuje farmakologicky účinné látky gingeroly, ktoré pozitívne ovplyvňujú syntézu prostaglandínov a prostaglandínových endoperoxidov, ako mediátorov zápalov, a vykazujú tak protizápalový a analgetický účinok 1). Ďalej pôsobí antioxidačne, antimikrobiálne a antitromboticky.

Glukosamín, vitamíny a minerály pre vaše kĺby

Glukosamín sulfát (GS):

Prispieva k zmierneniu bolesti, stuhnutosti a opuchov kolien, prstov a iných kĺbov postihnutých artrózou alebo reumatoidnou artritídou. Pomáha zmenšovať ťažkosti v oblasti krčnej, hrudnej a bedrovej chrbtice. Môže urýchľovať hojenie po výkonoch, posilňovať kĺby a preventívne pôsobiť proti ich možnému neskoršiemu poškodeniu. Pomáha vytvárať chrupavku, ktorá pokrýva konce kostí a tvorí kĺbovú výstelku, tým pomáha kĺby chrániť, zmierňuje ich bolestivosť a stuhnutosť.

Zinok:

Tento minerál potrebuje každá bunka v tele, ale u mnohých ľudí ho v strave nie je dostatok. Tvorí súčasť enzýmov - chemických látok, ktoré sa v organizme zúčastňujú nespočetných tkanivových pochodov a pomáhajú pri chronických ochoreniach.

Vitamín C a vitamín E:

Majú vynikajúce antioxidačné účinky, zúčastňuje sa deštrukcie voľných radikálov, nestabilných kyslíkových molekúl poškodzujúcich bunky, vrátane tých kĺbových.

Vitamín B3:

V štúdiách boli opakovane zistené veľmi dobré výsledky pri podávaní dávok vitamínu B3 chorým s reumatoidnou artritídou a osteoartrózou 2).

6 účinných látok v silnej koncentrácii v jednej tabletke

 • Extrakt zo zázvoru (30 mg v jednej kapsule, v dennej dávke, ktorá činí dve kapsuly, 60 mg)
 • Glukosamín sulfát (500 mg v jednej kapsule, v dennej dávke, ktorá činí dve kapsuly, 1000 mg)
 • Zinok (3,3 mg v jednej kapsule, v dennej dávke, ktorá činí dve kapsuly, 6,6 mg)
 • Vitamín E (6,6 mg v jednej kapsule, v dennej dávke, ktorá činí dve kapsuly, 13,2 mg)
 • Vitamín C (50 mg v jednej kapsule, v dennej dávke, ktorá činí dve kapsuly, 100 mg)
 • Vitamín B3 (3,3 mg v jednej kapsule, v dennej dávke, ktorá činí dve kapsuly, 6,6 mg)

Užívajte tri mesiace

Balenie obsahuje 90 kapsúl, čo je odporúčaná denná dávka na 45 dní. Odporúčame používať 2x denne 1 kapsulu. Kapsulu odporúčame zapiť tekutinou. Užívajte najlepšie po jedle. Odporúčaná dĺžka užívania je stanovená optimálne na dobu 3 mesiacov. Potom si môžete dať dvojmesačnú prestávku a trojmesačné kúru znovu zopakovať. Balenie obsahuje 90 kapsúl, čo je odporúčaná denná dávka na 45 dní.

Upozornenie

Tento výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Skladujte produkt v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.

---

1) Lantz RC, 2006.
2) Readers Digest Výber: Liečivá moc vitamínov, bylín a minerálnych látok.

 
 
 
Vážení zákazníci,

pri kontrole gramáží doplnkov stravy Artenal, 90 kapsúl, šarže č.: L01022021, DMT: 05.02.2023, sa zistilo, že u látky chondroitín sulfát, ktorej má byť v 1 tobolke 83,3 mg, bolo nameraných len 53 mg.

V prípade, že máte produkt uvedenej šarže, bez ohľadu na to, či originálne zabalený alebo otvorený, môžete produkt vrátiť poštou, alebo osobne vrátiť na adresu Vápenka 15, 841 07 Bratislava. Po vrátení produktu Vám bude zaslaná plná cena produktu na Váš účet alebo Vám zašleme nový produkt so správnou gramážou chondroitín sulfátu a to podľa vášho rozhodnutia.

Ďakujeme za pochopenie a informáciu, pre aký návrh riešenia ste sa rozhodli.

Za vzniknutú situáciu sa veľmi ospravedlňuj.

V prípade otázok nás kontaktujte na telefónnej linke 0911 099 903 alebo na čísle 948 227 399 alebo na e-maile: poradna@annabrandejs.cz


Obchodné oddelenie
MedaPreX SK s.r.o.