Veľkosť balenia: 2 x 10 ml

OXY-R PEPTIDES

Rozjasňujúce sérum na redukciu nadmernej pigmentácie

Najsilnejšie depigmentačné sérum od Medik8 OXY-R PEPTIDES vás vďaka sile 1 % Oxyresveratrolu a dvojici rozjasňujúcich peptidov zbaví nadmernej pigmentácie, melazmy a ďalších tmavých fliačikov na pleti.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 74 €
Na sklade - ihneď posielame

Jedinečný Oxyresveratrol farebne zjednotí pleť

OXY-R PEPTIDES je jemné sérum obsahujúce jedinečnú zložku s názvom Oxyresveratrol (Oxy-R™). Táto aktívna zložka veľmi účinne pomáha minimalizovať nadmernú pigmentáciu kože, zjednocuje tón pleti a zlepšuje celkový vzhľad kože poškodenej slnkom. OXY-R PEPTIDES obsahuje Oxyresveratrol v najvyššej možnej koncentrácii - dvojnásobnej v porovnaní s pôvodným klasickým sérom.

Proti nadmernej pigmentácii

Sérum OXY-R PEPTIDES odstraňuje:

 • starecké škvrny
 • škvrny spôsobené UV žiarením
 • melazmu
 • pozápalové pigmentácie
 • zjednocuje nerovnomerný tón pleti
 • a navyše pôsobí ako prevencia vzniku tmavých škvŕn na pleti

Aktívne zložky séra v patentovanej kombinácii pomáhajú redukovať pigmentáciu kože a zároveň poskytujú pocit okamžitej hydratácie. Vhodné pre tých, ktorí hľadajú alternatívu ku kyseline kojovej, retinoidom alebo hydrochinónu. Navyše obsahuje duo rozjasňujúcich peptidov pre ešte výraznejší zosvetľujúci efekt!

Zosvetlenie pleti za 2 týždne

Jedinečný klikací systém a umiestnenie produktov do 2 samostatných fľaštičiek po 10 ml, zaručuje, že Oxy-R zložka zostáva stále čerstvá, a preto účinná. Pre maximálne výsledky spotrebujte každú fľaštičku do 6 týždňov od jej aktivácie. Prvé viditeľné výsledky sú už po 2 týždňoch.

Koncentrácia, ktorú inde nezoženiete

 • Najvyššia koncentrácia stabilizovanej extrémne depigmentačnej látky Oxyresveratrolu (1 %) v produkte
 • Klikací mechanizmus pre 100 % stabilitu produktu po dobu až 60 dní od jeho aktivácie
 • Je rozpustný v lipidoch, okamžite sa teda vstrebáva do pokožky, nie je mastný
 • Vhodný pre tehotné i dojčiace ženy

Čo vás zbaví tmavých škvŕn?

Oxyresveratrol (Oxy-R) 1 %:
Látka s extrémne vysokými depigmentačnými účinkami s patentovanou technológiou, súčasne preukázateľne redukuje vrásky.

Glukonolaktón - Poly-mliečna kyselina (PHA):
Má exfoliačné účinky na pokožku, rozbíja nahromadený pigment melanín v koži, hydratuje pokožku a chráni ju pred poškodením od UV žiarenia.

Acetyl glycyl Beta-alanín:
Novo vyvinutý peptid, ktorý zosvetľuje pokožku.

Tetrapeptide-30:
Peptid, ktorý bráni priebehu metabolických ciest zodpovedných za pigmentáciu a nerovnomerný farebný tón pleti.

Dvojfázová technológia pre najvyššiu efektivitu

Pred prvým použitím stlačte silno hornú časť viečka jednej fľaštičky a pretrepte roztok po dobu 30 sekúnd, aby sa oxyresveratrol umiestnený vo viečku dôkladne zmiešal so sérom. Bezfarebná kvapalina sa stane slabo žltou po kliknutí (to je normálny stav vzhľadom na prirodzenú hnedú farbu oxyresveratrolu). Zlikvidujte prázdne viečko a vymeňte ho za kvapkadlo, ktoré je v balení k dispozícii.

Stačia 3 kvapky

Ráno a večer po čistení pleti naneste 3 kvapky OXY-R PEPTIDES priamo na pokožku. Rozotrite rovnomerne po celej oblasti tváre (vyhnite sa pohyblivým viečkam), krku a dekoltu. Nechajte vstrebať. Potom môžete aplikovať hydratačný prípravok podľa potreby.

 • Ráno vždy odporúčame spolu s OXY-R PEPTIDES naniesť tiež produkt s ochranou proti UV lúčom, ako je napríklad denný krém ADVANCED DAY ULTIMATE PROTECT s SPF 50.
 • Pre viditeľne rozjasnenú pleť kombinujte sérum večer s ďalšími výrobkami Medik8: po čistení pleti tonizujte tonikom PRESS & GLOW, potom naneste sérum OXY-R PEPTIDES. Po jeho vstrebaní aplikujte sérum s vitamínom A, ako napríklad CRYSTAL RETINAL a starostlivosť zakončite nočným krémom ADVANCED NIGHT RESTORE.

Trojmesačná kúra proti fľakom na pleti

Dve balenia s objemom 10 ml využijete zhruba na 85 aplikácii, sérum vám preto vydrží až tri mesiace pri používaní raz denne.

Pri otváraní produkt nedržte za spodnú časť liekovky, len stlačte prstom horné viečko, aby dno liekovky prílišným tlakom neprasklo.