Veľkosť balenia: 4 ks

3 + 1 zdarma Repair Hair Mask ANNA BRANDEJS

Balíček 4 regeneračných masiek na suché a poškodené vlasy

Intenzívna vlasová maska dodá Vašim vlasom nádherný lesk a dokonalý vzhľad. Okrem toho podporí ich regeneráciu a zdravie, uľahčí rozčesávanie a minimalizuje ich poletovanie a elektrizovanie. Zmyselná vôňa Repair Hair Mask ANNA BRANDEJS Vás prenesie na lúku plnú kvitnúcich kvetín. V tomto balíčku od nás získate jednu vlasovú masku zdarma a to pri kúpe troch kusov Repair Hair Mask ANNA BRANDEJS.

Celý popis
Pôvodná cena: 15,20 €
Ušetríte: 3,80 € (25%)
Cena: 11,40 €
Na sklade - ihneď posielame

Regeneračná maska pre lesklé a zdravé vlasy

Regeneračná maska na suché a poškodené vlasy Repair Hair Mask ANNA BRANDEJS dodá Vašim vlasom bezchybný, zdravý vzhľad a to okamžite. Vďaka intenzívnej výžive a hydratácii budú Vaše vlasy krásne jemné a poddajné. Netrápte sa rozčesávaním a poletujúcimi vlasmi. S Repair Hair Mask ANNA BRANDEJS budú Vaše vlasy jednoducho perfektné!

Pre ľahké rozčesávanie a styling

Repair Hair Mask ANNA BRANDEJS podporuje obnovu a ochranu vlasov, a tým uľahčuje rozčesávanie aj vlhkých alebo mokrých vlasov. Každodenná starostlivosť o Vaše vlasy bude jednoduchšia a príjemnejšia. Skrášľujúci rituál podrhne jemná vôňa lúčnych kvetín. Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť a objavte rozdiel, ktorý Repair Hair Mask ANNA BRANDEJS prináša.

Luxusna vlasová maska

  • Dodáva vlasom zdravý lesk
  • Vyživuje
  • Zjemňuje 
  • Uľahčuje rozčesávanie
  • Opravuje poškodené vlasy
  • Hydratuje
  • Pôsobí antistaticky (proti poletujúcim vlasom)

Aktívne látky pre lesklé, hebké vlasy

Quartamín:
Vďaka tomuto japonskému zázraku budú Vaše vlasy silné, a zároveň hebké. Opravuje a obnovuje každý prameň a uľahčuje rozčesávanie. Minimalizuje aj elektrizovanie a poletovanie vlasov.

Extrakt z ibišteka:
Ibištek aktivuje bunkovú obnovu vlasovej pokožky, zvyšuje objem vlasov a dodáva im pružnosť. Navyše vlasom prepožičiava výrazný lesk, obnovuje ich a omladzuje.

Kaméliový olej:
Luxusný olej obnovuje vlasy a zanecháva ich hydratované a žiarivé.

5 minút pre krásne vlasy 

Použitie: Jemne vmasírujte do vlhkých a umytých vlasov, nechajte pôsobiť 5 minút. Potom opláchnite.