Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS

Pre krásne a zdravé vlasy

Triumf pre vaše vlasy je práve teraz ešte účinnejší. Beautiful Hair ANNA BRANDEJS je z našej ponuky doplnkov stravy na vlasy najobľúbenejší. Práve teraz sme jeho zloženie vylepšili a pridali ďalších 5 aktívnych látok. Zastavte starnutie vlasov, ich vypadávanie a dokonca šedivenie a získajte konečne krásne a zdravé vlasy, o ktorých snívate – s Beautiful Hair ANNA BRANDEJS!

Celý popis
100% vegan100% vegan
Cena: 48 €
Na sklade - ihneď posielame

Výživový doplnok Beautiful Hair ANNA BRANDEJS s vylepšeným zložením obsahuje ideálnu kombináciu vitamínov a živín, ktoré prispievajú k udržaniu pevných a lesklých vlasov! Vlasy sú korunou krásy, zachovať si ich hustotu a zdravý vzhľad nebýva jednoduché. Vlasy sú veľmi citlivé na výživovú nerovnováhu. Beautiful Hair ANNA BRANDEJS dodá vlasovým vačkom živiny dôležité pre ich výživu i ochranu pred poškodením stresom, zlou životosprávou či znečistením. Svetovo unikátne zloženie doplnku stravy navrhla sama Anna Brandejs, aby zastavoval starnutie vlasov, ich vypadávanie aj šedivenie. Látky v Beautiful Hair majú dohromady až 62 schválených zdravotných tvrdení podľa nariadenia komisie EU.

Živiny pre vaše vlasy

Riedke vlasy a ich vypadávanie, či šedivenie je často výsledkom dlhodobého nedostatku kľúčových živín. Vlasy sa štiepia, lámu, chýba im objem. Na vine môžu byť aj faktory ako dedičné dispozície, poruchy štítnej žľazy či stres, ktoré nemôžete vždy ovplyvniť. Jedno však pre svoje vlasy urobiť môžete - dodajte im presne tie živiny, ktoré pre svoje zdravie potrebujú.

Konečne zdravé vlasy

Neustále sa snažíme naše doplnky stravy vyvíjať a posúvať dopredu, aby dosahovali maximálne účinky. Doplnok stravy Beautiful Hair ANNA BRANDEJS sa stal veľmi rýchlo obľúbeným a žiadaným produktom, napriek tomu sme sa snažili jeho zloženie ešte vylepšiť a teraz uvádzame na trh Beautiful Hair ANNA BRANDEJS doplnený o 5 látok, aby vaše vlasy boli ešte krajšie a zdravšie! 

K pôvodným, už tak jedinečným zložkám je pridaná pŕhľava dvojdomá a extrakt z prasličky roľnej, vitamíny B5, B6 a vitamín A. 

Pŕhľava má priaznivý vplyv na rast vlasov a pomáha k prirodzenému lesku. 

Praslička podporuje rast vlasov, redukuje prílišné padanie vlasov, posilňuje a zabraňuje ich lámaniu. 

Vitamín B5 podporuje tvorbu červených krviniek a zvyšuje celkovú odolnosť tela. Často je označovaný aj ako vitamín krásy, pretože je veľmi dôležitý pre zdravie kože, vlasov a slizníc. 

Vitamín B6 vykonáva viac ako sto rôznych reakcií niekoľkokrát denne. Predovšetkým účinkuje ako koenzým – látka, ktorá pracuje v súlade s enzýmami – na urýchlenie chemických reakcií v bunkách. 

Vitamín A prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky

Doplnok stravy Beautiful Hair ANNA BRANDEJS obsahuje ideálnu kombináciu vitamínov a živín, ktorá prispieva k udržaniu zdravia vlasov. Krv bohatá na živiny dokáže dostatočne zásobiť vlasové vačky a výsledkom sú zdravé, pevné a rýchlo rastúce vlasy.

Doplnok stravy na vlasy

 • Prispieva k udržaniu krásnych a zdravých vlasov
 • Pomáha lepšie vyživovať vlasové folikuly
 • Prispieva k obmedzeniu vypadávania vlasov
 • Pomáha spomaliť vznik šedín
 • Ľahko doplníte chýbajúce živiny zodpovedné za zlý stav vlasov

Na pevné nechty

Zloženie doplnku stravy Beautiful Hair ANNA BRANDEJS ale zďaleka nevyživuje len vlasy, napomáha tiež spevneniu rozštiepených a lámavých nechtov, a celkovo podporuje zdravie pleti.

Vitamíny, minerály a výťažky z rastlín, ktoré vlasy potrebujú

Omega 6 (pupalka dvojročná):
Pomáha udržať zdravý vzhľad vlasov a elasticitu kože.

Lopúch väčší (extrakt z koreňa):
Podporuje rast vlasov. Prispieva k normálnemu stavu pokožky, normálnemu tráveniu, vylučovaniu vody z organizmu a normálnemu stavu kĺbov a chrupaviek.

Saw Palmetto (extrakt z plodov):
Štandardizovaný výťažok s obsahom 85 - 95% mastných kyselín inhibuje premenu testosterónu na dihydrotestosterón. Dihydrotestosterón je pritom zodpovedný za vypadávanie vlasov, preto môže saw palmetto napomáhať pri prevencii padania vlasov. 

PABA:
Napomáha udržať vlasy, nechty a pokožku v dobrej kondícii.

Vitamín C:
Antioxidant, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu pre správne fungovanie krvných ciev a funkcií kostí a chrupaviek, normálnej funkcii kože. Ďalej vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, zvyšuje vstrebávanie železa.

Zinok:
Prispieva k správnemu metabolizmu sacharidov a mastných kyselín. Pomáha podporiť dobrý stav kostí, vlasov, nechtov a kože. Ďalej napomáha správnemu fungovaniu imunitného systému. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a pomáha podporiť dobrý zrak.

Vitamín B3:
Pomáha podporiť správnu činnosť nervovej sústavy, dobrý stav pokožky a slizníc, pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania a celkovo pomáha podporiť psychickú činnosť organizmu. Napomáha správnemu energetickému metabolizmu.

Meď:
Priaznivo pôsobí na stav spojivových tkanív, pomáha udržiavať správny energetický metabolizmus v tkanivách a bunkách. Pomáha podporiť správnu pigmentáciu vlasov a pokožky, pôsobí na metabolizmus železa v tele. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.

Vitamín B2:
Pomáha podporiť správnu činnosť nervovej sústavy, dobrý stav pokožky a slizníc, pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania a celkovo podporiť psychickú činnosť organizmu. Napomáha správnemu energetickému metabolizmu.

Biotín:
Prispieva k zdraviu slizníc, vlasov a pokožky, pomáha podporiť správne fungovanie nervového systému, správny energetický metabolizmus, metabolizmus makroživín a správnu psychickú činnosť.

Selén:
Pomáha udržať zdravé vlasy a nechty, pomáha podporiť fungovanie imunitného systému a správnu činnosť štítnej žľazy, pomáha podporiť spermatogenézu.

Vitamín B5:
Podporuje tvorbu červených krviniek a zvyšuje celkovú odolnosť tela. Často je označovaný aj ako vitamín krásy, pretože je veľmi dôležitý pre zdravie kože, vlasov a slizníc.

Vitamín B6:
Vykonáva viac ako sto rôznych reakcií niekoľkokrát denne. Predovšetkým účinkuje ako koenzým – látka, ktorá pracuje v súlade s enzýmami – na urýchlenie chemických reakcií
v bunkách.

Vitamín A:
Prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky

Aktivní látkaMnožství v denní dávce
(2 tobolky)
% RHP
Extrakt z prasličky rolní s obsahom 10% kremíka500 mg*
Omega-6 (pupalka dvojročná)250 mg*
Pŕhľava dvoudomá (extrakt z listov 4:1)100 mg*
Vitamín B580 mg1333,33
Lopúch vel’ký (extrakt z koreňa 4:1)50 mg*
Saw palmetto (extrakt z plodov)50 mg*
PABA (kyselina para-aminobenzoová)50 mg*
Vitamín C (kyselina L-askorbová)45 mg56,26 
Zinok (glukónan zinočnatý)15 mg150 
Vitamín B3 (nikotínamid)8 mg50 
Vitamín B66 mg428,57
Vitamín A1,7 mg150 
Meď (citran meďnatý)1 mg100
Vitamín B2 (riboflavín)700 mcg50
Vitamín B7 (biotín)200 mcg400 
Selén100 mcg 181,82

*RVH (referenčná výživová hodnota) nie je stanovená

Doplnok stravy bez kompromisov

 • 100% VEGAN
 • Bez laktózy
 • Bez lepku
 • Bez cukru
 • Bez aspartámu
 • Bez GMO

2 kapsuly denne pre krásne vlasy

 • Pre krásne a zdravé vlasy užívajte 2 kapsuly denne pri jedle
 • Balenie obsahuje 60 kapsúl (hmotnosť obsahu: 18,9 g)

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy.