Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Detox ANNA BRANDEJS

Detoxikácia tela

Aby ste získali maximum benefitov z výživových doplnkov i zdravej stravy, základom je mať silný tráviaci systém od žalúdka, cez pečeň, obličky až po črevá.  Jedine tak sa môžu životne dôležité živiny správne vstrebávať do organizmu. Detox ANNA BRANDEJS podporuje tráviaci aj vylučovací systém organizmu. Vybrali sme pre vás 8 rastliniek, ktoré sú po stáročia známe, že tráviacemu systému pomáhajú.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Zvoľte viac kusov a ušetríte
Cena: 44 €
Na sklade - ihneď posielame

Očista organizmu je dôležitá

Na ľudský organizmus neustále útočia toxíny a ďalšie patogény. Vďaka prepracovanému detoxikačnému systému ale v tele nepáchajú väčšie škody. Dôležité orgány zodpovedné za očistu tela, ako sú pečeň, obličky, hrubé a tenké črevo, rovnako ako koža a štítna žľaza, sa však týmto neustálym vypätím vyčerpávajú. Ak sa teda chcete pustiť do skutočnej očisty organizmu, je vhodné týmto orgánom pomôcť. Vedeli ste, že až 80 % imunitných buniek sa nachádza v tráviacej sústave a to hlavne v čreve? A že až 80 % hormónu serotonínu (hormónu šťastia) sa vyrába v čreve?

Kto je Anna Brandejs? Kto je Anna Brandejs? Nová značka doplnkov stravy Anna Brandejs nesie meno Anny Brandejs.

Doplnok stravy pre detoxikáciu

Výživový doplnok Detox ANNA BRANDEJS obsahuje osem starostlivo vybraných bylinných extraktov, ktoré stimulujú prečistenie celého organizmu nielen v náročných životných obdobiach. Do kontaktu s množstvom toxínov prichádza totiž ľudský organizmus dennodenne - vstrebáva ich zo vzduchu, vody, ale aj stravy či liekov. Tieto škodlivé látky namáhajú detoxikačné orgány tela a oslabujú ich.

Prispieva k očiste čriev

Tenké aj hrubé črevo sú dôležité orgány pre detoxikáciu tela. Ak nepracujú dobre, dochádza k zhoršeniu absorpcie dôležitých živín zo stravy a k zhoršenému vylučovaniu látok. Doplnok stravy Detox ANNA BRANDEJS prispieva k obnoveniu zdravej črevnej mikroflóry, napomáha urýchliť čas trávenia a spracovania potravy, ako aj vylučovania látok, čím prispieva k obnove vašej vitality a energie. 

Doplnok stravy Detox ANNA BRANDEJS ....

 • Stimuluje detoxikáciu organizmu
 • Podporuje regeneráciu zažívacieho traktu, čo vedie k zdravým črevným pohybom, a tým pomáha predchádzať vzniku zápchy, hemoroidov, zápalov a rakoviny hrubého čreva
 • Napomáha odstrániť škodlivé baktérie z tráviaceho ústrojenstva
 • Napomáha redukovať plynatosť
 • Napomáha zlepšiť trávenie

Jednoduchšie chudnutie vďaka Detox ANNA BRANDEJS

 • Prispieva k úbytku váhy vďaka efektívnemu spracovaniu potravy a rýchlejšiemu tráveniu a pomáha odstrániť zbytočné zadržiavanie vody v organizme
 • Prispieva k zníženiu únavy a k zvýšeniu energie vďaka prečisteniu organizmu a vďaka podpore detoxikácie čriev
 • Prispieva k zlepšeniu akné

8 prírodných extraktov 

Lopúch väčší, extrakt z koreňa 6:1 (Articum lappa):
Pomáha zlepšovať črevnú mikroflóru, likvidovať črevné toxíny a zlepšovať činnosť lymfatického systému. Prispieva k normálnemu stavu pokožky, normálnemu tráveniu a k vylučovaniu prebytočnej vody z organizmu. Je známy aj tým, že podporuje rast vlasov.

Zázvor lekársky, extrakt z koreňa 10:1 (Zingiber officinale):
Zázvor je veľmi oceňovaný tradičnými liečiteľmi, ktorí ho používajú pri tráviacich problémoch, hlavne pri žalúdočnej nevoľnosti. Je známy aj tým, že zmenšuje plynatosť. Moderná veda dokázala, že má aj protizápalové účinky. 

Ďatelina červená, extrakt z rastliny 10-15:1 (Trifolium pretense):
Prispieva k normálnemu stavu pokožky, normálnemu tráveniu a vylučovaniu vody z organizmu. 

Púpava lekárska, extrakt z koreňa 4:1 (Taraxacum officinale):
Táto rastlinka je považovaná za nejlepšiu tuzemskú bylinku pre podporu pečene. Podporuje trávenie tým, že stimuluje uvoľňovanie žlče z pečene a žlčníka a môže  pomáhať pri prevencii žlčových kameňov.

Sladké drievko, prášok z kořeňa (Glycyrrhiza glabra):
Pomáha pri tráviacich problémoch, pomáha i pečeni pri zotavováni sa zo zápalov.

Mäta pieporná, extrakt z listov 4:1 (Mentha peperita):
Táto rastlinka je po celé stáročia oceňovaná za to že prináša úľavu pri zlom trávení a že pomáha skľudňovať tráviaci systém, zmierňovať poruchy trávenia a iné tráviace problémy.

Fenikel obyčajný, prášok zo semien (Foeniculum vulgare):
Fenikel je oceňovaný pre svoje protizápalové účinky a pomáha i pri kŕčoch.

Mačací pazúr, prášok z kôry (Uncaria tomentosa):
Moderné vedecké štúdie objavili v tejto rastline niekoľko účinných látok, ktoré zyvšujú aktivitu imunitného systému a ktoré prispievajú aj k potlačeniu zápalu.

Aktívna látkaMnožstvo na dennú dávku
(2 kapsuly)
% RVH
Lopúch väčší (Articum lappa)150 mg*
Zázvor (Zingiber officinale)100 mg*
Ďatelina červená (Trifolium pretense)80 mg*
Púpava lekárska (Taraxacum officinale)80 mg*
Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra)60 mg*
Mäta pieporná (Mentha piperita)50 mg*
Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare)50 mg*
Unkária (Uncaria tomentosa)50 mg*

*RVH (referenčná výživová hodnota) nie je stanovená

Bez zbytočných prídavných látok

 • VEGAN
 • Bez laktózy
 • Bez lepku
 • Bez cukru
 • Bez aspartámu

2 kapsuly denne na očistu organizmu

 • Pre krásnu pokožku používajte 2 kapsuly denne pri jedle
 • Balenie obsahuje 60 kapsúl (hmotnosť obsahu: 31,8 g)

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy.

Detox ANNA BRANDEJS Detox ANNA BRANDEJS Aby ste získali maximum benefitov z výživových doplnkov i zdravej stravy, základom je mať silný tráviaci systém od žalúdka, cez pečeň, obličky až po črevá.  Jedine tak sa môžu životne dôležité živiny správne vstrebávať do organizmu. Detox ANNA BRANDEJS podporuje tráviaci aj vylučovací systém organizmu. Vybrali sme pre vás 8 rastliniek, ktoré sú po stáročia známe, že tráviacemu systému pomáhajú. 44 €