Veľkosť balenia: 15 ml

R-RETINOATE očné sérum aktivujúce mladosť

Očné sérum aktivujúce mladosť

Doprajte si viditeľné omladenie očného okolia už za 4 týždne vďaka molekule retinyl retinoate, najúčinnejšej forme vitamínu A. Očné sérum R-RETINOATE spevní pleť a vypne vrásky okolo očí, zredukuje tiež tmavé kruhy pod očami a opuchy.

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
100% vegan100% vegan
Cena: 116 €
Na sklade - ihneď posielame

Dokonalé rozmaznávanie jemného očného okolia

Vedeli ste, že koža okolo očí je až o 40% tenšia ako inde na tele? Navyše obsahuje menšie množstvo mazových žliaz, a je preto suchšia, často dehydrovaná a menej pružná. Výsledkom je skorý vznik vrások a unavený vzhľad. Starnutie očného okolia ale možno nielen spomaliť, ale dokonca aj zvrátiť.

Očné sérum proti vráskam

R-RETINOATE očné sérum aktivujúce mladosť využíva silu legendárnej patentovanej molekuly retinyl retinoate, vďaka ktorej dramaticky vyhladzuje jemné ryhy a vrásky okolo očí a očnému okoliu dodáva svieži, omladený vzhľad. A rovnako ako klasické sérum aktivujúce mladosť R-RETINOATE je i toto očné sérum vďaka unikátnej forme vitamínu A vhodné na používanie nielen večer, ale aj ráno. Viditeľných výsledkov sa dočkáte, čo nevidieť.

Molekula retinyl retinoate

Revolučná molekula retinyl retinoate je výsledkom ôsmich rokov práce. Firma Medik8 ju vyvinula v spolupráci s juhokórejským laboratóriom. Molekula je pritom tak účinná, že dokonca získala Prezidentské ocenenie od juhokórejského ministerstva zdravotníctva. Je hybridom klasického retinolu a kyseliny retinovej s klinickým účinkom. U kyseliny retinovej niekedy môže dochádzať k podráždeniu pleti, to ale u R-RETINOATE očného séra aktivujúceho mladosť nehrozí - využíva totiž, rovnako ako ďalšie produkty Medik8, jedinečnú technológiu enkapsulácie.

Vitamín A teraz aj pre citlivú pleť

Hoci molekula vitamínu A retinyl retinoate prináša výrazný efekt už počas štyroch týždňov používania, tolerujú ju aj citlivejšie typy pleti. Jemné ryhy a vrásky sú viditeľne vyhladené, pigmentácia zosvetlená a vzhľad pleti je celkovo omladenejší. Kontúry očného okolia sú rozjasnené a revitalizované, skrátka mladistvé. S pravidelným používaním dochádza postupne ďalej k zlepšovaniu vzhľadu očného okolia. Silu vitamínu A si teraz môžu užívať všetky typy pleti, a to vo dne aj v noci.

Podporuje produkciu kolagénu v koži

Priamo v koži molekula napomáha stimulovať bunkovú regeneráciu a podporuje syntézu kolagénu. Retinyl retinoate pôsobí 8x silnejšie ako klasický retinol. Odstraňuje vrásky a jemné ryhy a zjednocuje farebný tón pleti, ktorú rozžiari. Výsledkom je mladistvý vzhľad pleti. Naviac je fotostabilný, čo znamená, že na slnečnom svetle nepodlieha degradácii podobne ako iné, tradičné formy vitamínu A.

Čerstvé, a vďaka tomu účinné aktívne látky

Značka Medik8 si zakladá na čerstvosti použitých ingrediencií tak, aby boli po otvorení produktu skutočne účinné. Aby vedci docielili naozaj efektívne molekuly retinyl retinoate pred ich vložením do finálneho produktu, museli vymyslieť, ako ich správne skladovať. Preto je táto molekula po vytvorení v Južnej Kórei zmrazená na mínus 20 stupňov a následne letecky dopravená v kryogénnych nádobách do Londýna. Tu je potom skladovaná v špeciálnych podmienkach, kým sa nepridá do finálneho produktu.

Očné sérum s vitamínom A

Retinyl Retinoate - špeciálna patentovaná molekula vitamínu A:
Patentovaná aktívna látka, ktorá je účinnejšia a menej dráždivá ako retinol. Viditeľne redukuje vrásky, a to už počas 6 týždňov. Ide o prelomovú látku na poli anti-aging medicíny. Stimuluje syntézu kolagénu, podporuje obnovu kožných buniek a zlepšuje textúru pleti.

Vitamín E:
Patrí medzi najlepšie antioxidanty, dokáže neutralizovať voľné radikály a pôsobí proti poškodeniam, ktoré voľné radikály spôsobujú. Ide tiež o jednu z najlepších látok určenú na hydratáciu a redukciu jemných vrások.

100% kyselina hyalurónová:
Jedna zo základných látok obsiahnutých v koži, ktorá uchováva 1000x väčší objem vody, než je jej váha. Vďaka tomu dodáva pleti hydratáciu a zlepšuje jej vzhľad.

Glycerín:
Účinný zvlhčovač, ktorý podporuje prirodzenú funkciu kožnej bariéry.

Hesperidín:
Látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v citrusových plodoch, zlepšuje krvnú cirkuláciu a posilňuje kapiláry, čo má za následok rozjasnenie očného okolia.

Kofeín:
Kofeín revitalizuje očné okolie a sťahuje krvné cievy pod očami, čím zmierňuje unavený vzhľad očného okolia.

Používajte ráno aj večer

  • Ráno a večer po čistení pleti naneste malé množstvo R-RETINOATE Day & Night Eye Serum do oblasti očného okolia, vyhnite sa očným viečkam. Pre komplexné omladenie pleti používajte v kombinácii so sérom aktivujúcim mladosť R-RETINOATE, ktoré na pleť nanášajte ráno, a večerným intenzívnym krémom aktivujúcim mladosti R-RETINOATE INTENSE.
  • Balenie má obsah 15 ml.