Veľkosť balenia: 200 ml

Super Anti-Age Body Serum ANNA BRANDEJS

Telové omladzujúce a hydratačné sérum

Doprajte si luxusnú starostlivosť od hlavy až po päty a zbavte sa vrások a povolenej pleti. Pretože mladistvý vzhľad nie je len o tvári, vytvorili sme Super Anti-Age Body Serum ANNA BRANDEJS, telové sérum, vďaka ktorému bude vaša pokožka pružná, hydratovaná a viditeľne spevnená bez výrazných vrások. Rovnako ako v tvárovom Super Anti-Age sére sme sa spoľahli na klinicky overené aktívne látky s preukázateľným anti-aging účinkom.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 44 €
Teraz nedostupnéNaskladníme čoskoro

Sérum na telo s liftingovým účinkom

Super Anti-Age Body Serum ANNA BRANDEJS spevní a vyhladí pokožku celého tela a dodá jej svieži, mladistvo vypnutý vzhľad. Jeho ingrediencie pôsobia nielen na vrchnú vrstvu kože, ale prenikajú hlboko do jej štruktúry, kde stimulujú produkciu kolagénu a posilňujú fungovanie ochrannej kožnej bariéry. Pokožka vďaka tomu zostáva dlhodobo hydratovaná a nemá sklony k vzniku šupiniek či jemných rýh a vrások.

Na omladenie celého tela

  • Vyhladzuje vrásky, jemné linky a ryhy
  • Spevňuje povolenú kožu
  • Hydratuje a zanecháva pokožku mimoriadne jemnú
  • Zlepšuje pružnosť a štruktúru pleti
  • Dodáva pokožke ihneď po použití svieži, žiarivý vzhľad
  • Stimuluje regeneráciu pleti
  • Chráni kožu tela pred predčasným starnutím

Pre každý typ pleti

Zloženie telového séra s dôrazom na prebiotiká z fermentovaného ovsa a jojobového oleja, spoločne s olejom z kamélie japonskej, ceramidmi z ryže, squalanom a vitamínom E sme koncipovali tak, aby vyhovovalo potrebám všetkých typov pokožky, vrátane citlivej, dehydratovanej a suchej, ale aj každému , kto chce zlepšiť elasticitu a celkovú kvalitu pokožky na tele.

Prémiové ingrediencie pre vašu pokožku

Prebiotiká z fermentovaného ovsa a jojobového oleja:
Komplex prebiotík viditeľne vyhladzuje vrásky a jemné ryhy a obnovuje štruktúru pleti. Pokožku navyše perfektne hydratuje.

Tsubaki olej:
Olej z kamélie japonskej podporuje produkciu kolagénu, a tým vyhladzuje vrásky a spevňuje povolenú pleť. Je ešte silnejší antioxidant ako vitamín C a vďaka tomu pleti poskytuje výnimočnú ochranu pred predčasným starnutím. Pokožku navyše posilňuje a upokojuje.

Ceramidy:
Z ryže získavané ceramidy posilňujú fungovanie ochrannej kožnej bariéry, čo vedie k posilneniu pleti, jej regenerácii a navýšeniu hydratácie. Minimálne podráždenie pleti, ale naopak maximálna hydratácia vedú k zdravému, mladistvému vzhľadu pleti bez vrások.

Skvalan a vitamín E:
Vysoko hydratačné látky revitalizujú kožou a zjemňujú vrásky a jemné ryhy. Pokožke dodávajú sviežosť a mladistvý jas.

Používajte každý deň alebo podľa potreby

Telové sérum aplikujte na celé telo, alebo na miesta, ktoré vyžadujú zvláštnu starostlivosť, a krúživými pohybmi votrite do pokožky. Môžete vrstviť a prekryť telovým krémom.