Veľkosť balenia: 30 ml

Super Anti – Age Serum ANNA BRANDEJS

Omladzujúce sérum pre citlivú pleť

Konečne je tu omladzujúce sérum pre citlivú a suchú pleť. Ten, kto má citlivú pleť, ktorá je dehydrovaná a trpí na podráždenie, si často musí vyberať medzi upokojujúcou a anti-age kozmetikou. So sérom Super Anti - Age Serum ANNA BRANDEJS si vyberať nemusíte. Sérum pokožku rýchlo upokojuje, aktívna látka skvalan vyhladzuje vrásky až o 51%. Už žiadne kompromisy v starostlivosti o senzitívnu pleť!

Celý popis
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 72 €
Na sklade - ihneď posielame

Sérum proti vráskam a starnutiu pleti

Sérum Super Anti – Age Serum ANNA BRANDEJS je ideálne pre každého, kto má suchú a citlivú pleť, a pritom túži po omladení. Látky s anti-age účinkom môžu byť voči senzitívnej pleti až príliš silné a dráždiť ju. So sérom Super Anti - Age ANNA BRANDEJS sa ale komplexnej starostlivosti nemusíte vzdávať. Spojenie troch exotických extraktov s ceramidmi, skvalanom a vitamínom E citlivú pleť upokojí a uľaví od podráždenia, okrem toho redukuje vrásky a pleti poskytne lifting.

Benefity Super Anti – Age Serum: 

  • Vyhladzuje a vypĺňa vrásky a jemné ryhy
  • Zjednocuje pokožku
  • Má liftingový efekt na ovisnuté kontúry tváre
  • Hĺbkovo hydratuje
  • Upokojuje pleť
  • Viditeľne spevňuje pleť
  • Posilňuje pleť a bráni jej dehydratácii
  • Chráni pleť pred predčasným starnutím

Super Anti-Age Serum ANNA BRANDEJS získalo ocenenie Objav roku v rámci Harper's Bazaar Pro-aging Beauty Awards 2023.

Účinné látky v omladzujúcom sére

Ceramidy:
Z ryže získavané ceramidy posilňujú fungovanie ochrannej kožnej bariéry, čo vedie k posilneniu pleti, jej regenerácii a navýšeniu hydratácie. Minimálne podráždenie pleti, ale naopak maximálna hydratácia vedú k zdravému, mladistvému vzhľadu pleti bez vrások.

Tsubaki olej:
Olej z kamélie japonskej podporuje produkciu kolagénu, a tým vyhladzuje vrásky a spevňuje povolenú pleť. Je ešte silnejší antioxidant ako vitamín C a vďaka tomu pleti poskytuje výnimočnú ochranu pred predčasným starnutím. Pokožku naviac posilňuje a upokojuje.

Extrakt zo zlatej riasy:
Extrakt zo zlatej morskej riasy Laminaria Ochroleuca pleť hydratuje a upokojuje. Okrem toho vyhladzuje pleť a minimalizuje vrásky. Podporuje tiež prirodzenú ochranu pred UV lúčmi (fotostarnutím), a tým pôsobí preventívne proti predčasnému starnutiu pleti.

Extrakt z japonského indiga:
Indirubín, látka pochádzajúca z listov Persicaria tinctoria (japonské indigo), je ideálna na upokojenie citlivej a podráždenej pleti. Obnovuje hydratáciu pleti, ktorú vyhladzuje, zjemňuje a minimalizuje jej začervenanie, posilňuje aj fungovanie jej ochrannej bariéry. Redukuje vrásky.

Ďalšie aktívne látky:
Skvalan proti vráskam, širokospektrálny vitamín E.

Sérum proti vráskam na ráno aj večer

Sérum Super Anti-Age Serum ANNA BRANDEJS používajte ráno a večer po vyčistení pleti. Po jeho vstrebaní aplikujte ráno denný krém Daily Defence + Repair ANNA BRANDEJS a večer nočný krém Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS. Sérum je vhodné pre všetky typy pleti okrem mastnej.