Veľkosť balenia: 50 ml

Daily Defence + Repair ANNA BRANDEJS

Denný omladzujúci hydratačný krém

Denný krém Daily Defence + Repair ANNA BRANDEJS rýchlo vyhladzuje vrásky, spevňuje a rozžiaruje pleť, ktorú navyše dokonale hydratuje. Vďaka prelomovej kombinácii probiotík, prebiotík + anti-age ingrediencií bude vaša pleť zdravá, krásna a viditeľne omladená. Účinok použitých aktívnych látok potvrdzujú klinické štúdie: úbytok vrások o polovicu a spevnenie pleti už počas jednej hodiny!

Celý popis
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 73 €
Na sklade - ihneď posielame

Denný krém proti vráskam

Podporujte omladenie pleti každý deň s krémom Daily Defence + Repair ANNA BRANDEJS. V duchu najmodernejších trendov v starostlivosti o pleť v sebe spája dve patentované probiotiká a prebiotiká + inovatívne anti-agingové látky. Prebiotiká optimalizujú mikrobiotu kože, pretože len zdravá a harmonizovaná pleť môže maximálne využiť ďalšie účinné látky v kréme. Dvanásť ingrediencií rýchlo a viditeľne odstraňuje vrásky, pleti poskytuje lifting a hydratáciu, a navyše ju chráni pred hyperpigmentáciou a poškodením slnkom.

Daily Defence + Repair ANNA BRANDEJS

 • Vyhladzuje vrásky a jemné ryhy
 • Má liftingový účinok a viditeľne spevňuje pleť
 • Hĺbkovo a dlhodobo hydratuje pleť
 • Viditeľne osviežuje a rozžaruje pokožku
 • Pleť účinne zmatňuje a zbavuje nežiaduceho lesku
 • Poskytuje pleti potrebnú výživu
 • Posilňuje ochrannú kožnú bariéru, a tým pôsobí proti podráždeniu a začervenaniu pleti
 • Obnovuje mikróbiom pleti pre jej zdravie a bezchybný vzhľad.
 • Pleť chráni pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a predčasným starnutím

Sofistikovaný krém nabitý aktívnymi látkami, ktoré inde nenájdete

Probiotikum z Lactobacillus pentosus:
Probiotikum harmonizuje kožnú mikrobiotu a výsledkom je zdravá a optimálne hydratovaná pleť. Pokožku posilňuje, urýchľuje jej obnovu a chráni ju pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho okolia. Pleť je vďaka tomu rozžiarená a farebne aj povrchovo zjednotená. Probiotikum má rýchly účinok, ktorý si všimnete už za 6 hodín.

Prebiotikum z Anoxybacillus kamchatkensis:
Extrakt z baktérie, ktorá žije v termálnych vodách, podporuje rozvoj zdravého mikrobiomu kože. Extrakt krásne zkľudňuje, redukuje začervenanie a predčasné starnutie pleti, a navyše pleť pripravuje na príjem ďalších aktívnych látok.

Klinická štúdia po 15 dňoch:

 • o 162% menej jemných vrások
 • o 68% rozžiarenejšia pleť
 • o 68% zmenšené póry
 • o 73% hladšia pleť

Extrakt z kvetu Klokania labka:
Patentovaný extrakt z nektáru austrálskeho kvetu už za jednu hodinu po aplikácii viditeľne spevňuje pleť a má na povolenú kožu liftingový účinok. Rýchlo redukuje vrásky a jemné ryhy.

Kyselina hylaurónová 4D:
Komplex 4 druhov kyseliny hyalurónovej s rôznou molekulárnou hmotnosťou pôsobí vo všetkých vrstvách kože, ktorú vďaka tomu zvonku hydratuje a zvyšuje jej elasticitu.

Ďalšie aktívne látky: 
Lisofyx pre nárast obsahu kolagénu (+49%) a elastínu (+102%) v pleti, širokospektrálny vitamín E, skvalan, olej z kamélie japonskej, extrakt z fíg, aloe vera a bambuckých orechov, bambucké maslo.

Denný krém pre všetky typy pleti

Daily Defence + Repair sa ľahko rozotiera, a aj napriek tomu, že obsahuje 12 aktívnych látok podporujúcich omladenie pleti, sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film. Vďaka tomu pokožku nezaťažuje a je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Krém na každý deň

Daily Defense + Repair každé ráno po vyčištění pleti a pleťové séra ANNA BRANDEJS. Po vstřebání pokožky naneste SPF ochranu.