Veľkosť balenia: 170 ml

Cleansing & Soothing Foam ANNA BRANDEJS

Čistiaca a upokojujúca pena na tvár

Doprajte svojej pleti jemné, ale zároveň hĺbkové každodenné čistenie. Bohatá jemná pena Cleansing & Soothing Foam ANNA BRANDEJS perfektne odličuje, čistí a zároveň upokojuje pleť. Iba dobre vyčistená pleť môže správne vstrebávať aktívne látky pre svoju krásu a zdravie z účinných sér a krémov.

Celý popis
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 31 €
Na sklade - ihneď posielame

Pena na čistenie pleti pre každý deň

Základom správnej starostlivosti o pleť je jej každodenné čistenie. To by malo byť nielen účinné, ale predovšetkým voči pleti jemné, aby nenarušovalo jej ochranný lipidový film. Čistiaca a upokojujúca pena Cleansing & Soothing Foam ANNA BRANDEJS preto obsahuje aktívne látky, ktoré pleť dôkladne čistia, ale zároveň ju posilňujú a upokojujú. Pena navyše skvele odličuje aj make-up a riasenku.

Čistiaca pena nabitá prírodnými extraktmi

Ružové mlieko:
Extrakt z lupeňov ruže damascénskej má na pleť antioxidačný, čistiaci a upokojujúci účinok. Pokožke poskytuje hĺbkové čistenie a potláča množenie nepriateľských baktérií, ktoré prispievajú k predčasnému starnutiu pleti a vzniku ďalších negatívnych prejavov. Ružové mlieko napomáha upokojiť podráždenie pleti, podporuje jej detoxikáciu a chráni ju pred poškodením voľnými radikálmi.

Vrbovka úzkolistá (Epilobium angustifolium L., Canadian willowherb):
V ľudovom liečiteľstve sa vrbovka využívala na podporu hojenia popálenín a úľavu od kožných zápalov. Podľa zistení súčasnej vedy pôsobí ako silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály prispievajúce k jej predčasnému starnutiu. Vrbovka je účinná aj proti pupienkom, pretože redukuje ich výskyt a pleť celkovo upokojuje. Už v priebehu 30 minút po aplikácii dokáže vrbovka uľaviť od začervenania pleti spôsobeného UV lúčmi a ďalšími vplyvmi.

Zemea:
Pre dlhodobú hydratáciu pleti.

Pre dokonale vyčistenú pleť používajte ráno i večer

Každé ráno a večer naneste dostatočné množstvo peny na tvár a krk a jemne masírujte cca. 1 minútu až do odstránenia všetkých nečistôt a mejkapu. Potom opláchnite vlažnou vodou.