Veľkosť balenia: 50 ml

Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS

Nočný omladzujúci hydratačný krém

Až sa ráno prebudíte, budete mať krásnu pleť! Aspoň ak sa spoľahnete na Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS. Odstraňuje vrásky, zosvetľuje pigmentové škvrny a zjemňuje rozšírené póry už počas niekoľkých dní používania. Niet sa čomu diviť, že tento nočný krém je “must-have” pre samotnú Annu Brandejs. „Nikdy som nemala lepší krém,“ hovorí o ňom. 

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 96 €
Na sklade - ihneď posielame

Najlepší nočný krém

„Nikdy som nemala lepší krém. Hneď po nanesení cítim, ako je koži v tomto kréme dobre. Po prebudení je pleť dobre hydratovaná, ale matná a žiariaca. Po pár dňoch dochádza k odstráneniu jemných vrások a zlepšujú sa aj hlboké vrásky, pigmentácie a póry. Keby som si mala vybrať jediný kozmetický produkt, ktorý budem používať, bude to tento nočný krém. “

Anna Brandejs, zakladateľka značky ANNA BRANDEJS

Nočný krém proti vráskam

Ultimate Age Defying v sebe v duchu najmodernejších trendov v starostlivosti o pleť kombinuje dve patentované probiotiká a prebiotiká + inovatívne anti-age látky. Prebiotiká optimalizujú mikrobiotu kože, pretože len zdravá a harmonizovaná pleť môže maximálne využiť ďalšie účinné látky z krému. Jednou z nich je patentovaná látka Chronochardy, ktorá počas noci v pleti navyšuje obsah ceramidov, vďaka ktorým sa zlepšuje elasticita pleti, jej hydratácia a regenerácia a dochádza aj k úľave od podráždeniu.

Výživný krém pre všetky typy pleti

Ultimate Age Defying je veľmi výživný a pleť dlhodobo hydratuje, napriek tomu nemastí. Vhodný je preto pre všetky typy pleti. 

Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS

 • Redukuje vrásky
 • Zosvetľuje nadmernú pigmentáciu
 • Vyhladzuje hrubú, drsnú a suchú pleť
 • Spevňuje pleť a podporuje jej elasticitu
 • Zjemňuje rozšírené póry
 • Hydratuje a vyživuje pleť
 • Uľavuje od podráždenia a začervenania
 • Podporuje regeneráciu pleti

Látky, ktoré sa starajú o pleť od večera do rána

Probiotikum z Lactobacillus pentosus:
Probiotikum harmonizuje kožnú mikrobiotu a výsledkom je zdravá a optimálne hydratovaná pleť. Pokožku posilňuje, urýchľuje jej obnovu a chráni ju pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho okolia. Pleť je vďaka tomu rozžiarená a farebne aj povrchovo zjednotená. Probiotikum má skutočne rýchly účinok, ktorý si všimnete už za 6 hodín.

Prebiotikum z Anoxybacillus kamchatkensis:
Extrakt z baktérie, ktorá žije v termálnych vodách, podporuje rozvoj zdravého mikrobiómu kože. Extrakt pleť nádherne zkľudňuje, zmierňuje začervenanie aj predčasné starnutie pleti. Navyše pleť pripravuje na dokonalů absorbciu ďalších aktívnych látok.

Klinická štúdia po 15 dňoch:

 • o 162% menej jemných vrások
 • o 68% rozžiarenejšia pleť
 • o 68% zmenšené póry
 • o 73% hladšia pleť

Chrono chardy:
Patentovaný extrakt z hrozna Vitis Vinifera odrody Chardonnay vyhladzuje vrásky, zjemňuje hrubú a suchú pleť, ktorú hydratuje. Dodáva pleti ceramidy, a tým uľavuje od podráždenia a začervenania, podporuje regeneráciu pleti. Pomáha zosvetliť pigmentové škvrny. 

Ďalšie aktívne látky:
Patentovaný extrakt z propolisu, skvalan , kyselina hyalurónová 4D , širokospektrálny vitamín E, makadamiový olej, ovsený proteín a extrakt z olivového oleja s obsahom betaglukánov.

Nočný krém pre všetky typy pleti

Ultimate Age Defying sa ľahko rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Vďaka tomu pokožku nezaťažuje a je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Krém na každý večer

Ultimate Age Defying používajte každý večer po vyčistení pleti a aplikácii pleťového séra ANNA BRANDEJS.