Veľkosť balenia: 30 ml

Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS

Omladzujúce sérum s peptidmi a prebiotikami

Peptidové sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS vás zbaví vrások a jemných rýh. Pokožku viditeľne spevní a obnoví jej povädnuté kontúry, pretože maximalizuje produkciu kolagénu a elastínu v pleti. Sérum upokojuje pleť a uľavuje od začervenania a podráždenia vďaka tomu, že obnovuje rovnováhu kožného mikrobiomu. Len silná a zdravá pleť môže byť krásna!

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
Cena: 77 €
Na sklade - ihneď posielame

Sérum proti vráskam s peptidmi a prebiotikami

Sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS s originálnym zložením patentovaných látok upokojuje pokožku, odstraňuje vrásky a spevňuje pleť. Prvé účinky si všimnete už 5 minút po aplikácii! Peptidy zvyšujú obsah kolagénu a elastínu, čo vedie k výraznému spevneniu pleti, vyhladeniu rýh a redukcii viditeľných známok starnutia. Prebiotikum z červenej riasy upokojuje a posilňuje pleť.

Benefity Peptides + Prebiotics

  • Vyhladzuje vrásky a jemné ryhy
  • Spevňuje pleť
  • Obnovuje elasticitu pleti
  • Upokojuje podráždenie a začervenanie
  • Udržuje zdravý mikróbiom pleti
  • Obnovuje povolené kontúry tváre
  • Pôsobí proti predčasnému starnutiu pleti
  • Hĺbkovo hydratuje

Látky na omladenie pleti a jej ochranu

ExpoZen®:

Prebiotikum získavané z červenej riasy Halymenia durvillei optimalizuje mikróbiom pleti. Uľavuje od začervenania a podráždenia už do 6 dní. Pleť chráni pred tzv. expozómom, negatívnymi negenetickými vplyvmi, ktoré majú za následok predčasné starnutie pleti a rozvoj vrások. Vyhladzuje vrásky a optimalizuje mikrobiotu na koži.

Zmes 3 peptidov:

Peptidový mix, ktorý omladzuje pokožku. Peptidy stimulujú produkciu kolagénu (o 57 %) a elastínu (o 169 %) v pleti. Vďaka tomu posilňujú, spevňujú a chránia pleť pred predčasným starnutím. Zmes peptidov vyhladzuje existujúce vrásky a jemné ryhy, a zároveň pôsobí preventívne proti ich vzniku. Podporujú aj ochranu pleti pred poškodením UV lúčmi a modrým svetlom.

Zemea a Prodrew PDS 12:

Zvlhčujúce látky zlepšujúce účinnosť séra. Spoločne zaisťujú dlhodobú hydratáciu a zlepšujú elasticitu pleti.

Omladzujúce sérum na ráno aj večer

Sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS používajte ráno a večer po vyčistení pleti. Po jeho vstrebaní aplikujte ráno denný krém Daily Defence + Repair ANNA BRANDEJS a večer nočný krém Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS. Sérum je vhodné pre všetky typy pleti.