Veľkosť balenia: 4 produkty

Vianočný balíček Celebrated od Medik8

Vianočný balíček Celebrated od Medik8

Získajte zdravím žiariacu pleť v súlade s ekologickým prístupom. Vo vianočnom balíčku Celebrated získate jemné exfoliačné tonikum Press & Glow a klasické sérum s vitamínom A Crystal Retinal 3 a k tomu 16 bavlnených odličovacích tampónov na opakované použitie a praktickú pomôcku, s ktorou zvládnete sérum Crystal Retinal využiť do poslednej kvapky.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Čo je potrebné pre dokonalý vzhľad pleti? 

Odborníci v starostlivosti o pleť sa zhodujú na tom, že sa nezaobídete bez vitamínu A a bez pravidelnej exfoliácie pleti. To všetko získate vo vianočnom balíčku Celebrated od Medik8 v podobe séra Crystal Retinal 3 a jemného exfoliačného tonika Press & Glow, ktoré je vhodné aj pre citlivú pleť. V cenovo zvýhodnenom balíčku navyše získate ako darček 16 bavlnených odličovacích tampónov na opakované použitie s tonikom Press & Glow a špeciálny kľúč pre maximálne využitie séra Crystal Retinal 3.

Balíček Celebrated je ideálny pre všetkých, ktorí sa chcú zoznámiť s najobľúbenejšími produktmi od Medik8 a chcú získať krásnu pleť a zároveň pôsobiť preventívne proti jej starnutiu.

Exfoliačné PHA tonikum s enzýmovým aktivátorom na každodenné použitie: Press & Glow (200 ml)

Pokiaľ máte citlivejšiu pleť, ktorá neznáša klasické exfoliačné toniká s obsahom AHA / BHA kyselín, ale napriek tomu chcete podporiť prirodzenú exfoliáciu pleti a účinok vitamínu A (retinolu), tonikum Press and Glow je tým pravým riešením. Predstavte si dokonale zjednotenú pleť, ktorá je hydratovaná a zjemnená. Takú môžete mať aj vy vďaka toniku Press & Glow. Napomáha nielen obnove povrchu pleti, ale zlepšuje tiež schopnosť pleti vstrebávať aktívne látky ako vitamín C či vitamín A z krémov a sér. Vďaka svojmu účinku na pleť navyše pôsobí ako dokonalý podklad pod make-up. Nedráždivým spôsobom redukuje nadmernú pigmentáciu, rozjasňuje a farebne zjednocuje pleť, ktorá je s pravidelným používaním rozžiarená, zjemnená a upokojená.

Sérum s technológiou postupného uvoľňovania vitamínu A: Crystal Retinal 3 (30 ml)

Vitamín A je jednou z najobľúbenejších látok na starostlivosť o pleť. Pôsobí proti akné, spomaľuje starnutie pleti a redukuje pigmentáciu. Ak s ním doteraz nemáte skúsenosti, stabilné nočné sérum Crystal Retinal 3 s 0,03% enkapsulovaným retinaldehydom pre vás bude to pravé.

Pomôcka na vytláčanie tuby

Prateľné bavlnené vankúšiky (16 ks)

Chcete sa o jednotlivých produktoch dozvedieť viac?

PRESS & GLOW PRESS & GLOW Ak máte citlivejšiu pleť, ktorá neznáša klasické exfoliačné toniká s obsahom AHA / BHA kyselín, ale napriek tomu chcete podporiť prirodzenú exfoliáciu pleti a účinok vitamínu A (retinolu), tonikum PRESS & GLOW je tým pravým riešením. Navyše, aby Medik8 splnil svoj záväzok týkajúci sa udržateľnosti, poskytuje produkt v plnej verzii a zároveň vo verzii "refill", teda náhradnej náplne, ku ktorej jednoducho použijete pumpičku z klasického balenia. 37 €

CRYSTAL RETINAL 3 CRYSTAL RETINAL 3 Vitamín A je jednou z najobľúbenejších látok na starostlivosť o pleť. Pôsobí proti pupinkekom, pomaľuje starnutie pleti a redukuje pigmentáciu. Ak s ním doteraz nemáte skúsenosti, stabilné nočné sérum CRYSTAL RETINAL 3 s 0,03% enkapsulovaným retinaldehydom pre vás bude to pravé. 57 €