Eyelift proti vráskam okolo očí naozaj funguje. Prečítajte si úprimné recenzie!

Eyelift proti vráskam okolo očí naozaj funguje. Prečítajte si úprimné recenzie!

Užívateľkám (nielen) sociálneho webu Modrykonik.cz sme poskytli náš prípravok Eyelift pre vyhladenie vrások okolo očí na testovanie. Ako toto testovanie dopadlo a ako boli dámy spokojné? Prečítajte si ich recenzie!

Užívateľka Allynka

Máločo ma dokáže príjemne prekvapiť. Možno je to spôsobené mojím ľahko pokročilým vekom, možno tým, že som zvyknutá všetko si dopredu predstavovať a potom mám určité očakávania. Najčastejšie ma prekvapia moje veľmi vynaliezavé deti, niekedy dobre pripravené jedlo v reštaurácii a sem tam ma nečakane poteší skvelý kozmetický výrobok. Ako napríklad Eyelift.
 

"Chcem byť stále krásna a príťažlivá"

Keď som pred mesiacom objavila koníkov výzvu, že hľadá ženy pre testovanie očného krému Eyelift, povedala som si, že toto testovanie je pre mňa ako stvorené. Očný krém je nepostrádateľnou súčasťou mojej každodennej starostlivosti. Oslávila som druhú dvadsiatku, mám troch malých škriatkov, o tri roky mladšieho muža a dedičné vačky pod očami, ktorých farba a veľkosť sa mení v závislosti na momentálnom duševnom a fyzickom rozpoložení a počte naspaných hodín. Bez ohľadu na to, ale chcem byť stále krásna a príťažlivá. Lenže keď máte vačky pod očami, pridá vám to bezmála päť rokov navrch, a buď vyzeráte ako po fláme alebo ako zmorená mamina. Čo nie je vôbec žiaduce.
 
Zo zvedavosti som si vyhľadala Eyelift na internete a veľmi sa mi páčilo, čím sa prezentoval. Sľuboval trvalý liftingový efekt po dobu až 24 hodín, redukciu vrások, tmavých kruhov a opuchlín pod očami. Jeho cena bola vyššia, než aby som si ho riskla kúpiť bez vyskúšania. Neváhala som a na koníka som napísala pár viet, prečo by som mala byť vhodnou adeptkou na testovanie takéhoto produktu práve ja.
 

"Bez očného krému si neviem predstaviť moje ráno ani večer!"

Asi po týždni som dostala od koníka správu, že firma Medik8 si ma vybrala ako jednu zo siedmich žien pre testovanie očného krému Eyelift. Veľmi ma to potešilo! Milujem kozmetiku a bez očného krému si neviem predstaviť moje ráno ani večer.
 
Tešila som sa, ako začnem s aplikáciou na moje nie príliš uspokojivé očné okolie, ktoré bolo práve ešte v úbohejšom stave ako obvykle, pretože som už tretí týždeň bojovala s nejakou (detskou zákernou) virózou, ktorej sa nie a nie zbaviť. Deti tiež maródili, takže noci boli u nás naozaj krušné. Toto všetko sa u mňa najviac podpísalo práve na očnom okolí. Nad horným viečkom sa mi vytvoril skvelý kožný previs a pod okom mi napučali tmavé vačky ... no skrátka modelka ... Najskôr mi bolo ľúto, že to pre testovanie nie je vhodná chvíľa, ale potom som si povedala, že naopak to bude pre krém veľká výzva. Nech ukáže, čo vie! Potmehúdsky som sa usmievala, pretože som neverila, že by "len" krém mohol niečo také dokázať, ešte za tak strašne krátku dobu.
 

"Takýchto krémov som už vyskúšala ..."

Keď mi po pár dňoch dorazil balíček, nedočkavo som ho otvorila a hneď začala s aplikáciou krému. Moje prvé dojmy boli pozitívne. Eyelift má svieži dizajn a skladné balenie s dávkovacou pumpičkou. Trochu ma zarazila jeho gélová konzistencia, pretože s inými gélovými očnými krémy som doteraz nemala dobrú skúsenosť. Ale už pri prvej aplikácii bolo jasné, že Eyelift je v tomto smere iný. Aj keď je gélový, tak nemám pocit ulepeného očného okolia. Pri aplikácii príjemne chladí, dobre sa nanáša a výborne sa vstrebáva.
 
Hneď na druhý deň sme odišli do Jeseníkov za čerstvým vzduchom a Eyelift som samozrejme zbalila so sebou. Aplikovala som ho každé ráno a trochu skepticky si hovorila, že ma nemôže ničím prekvapiť. Takýchto krémov som už vyskúšala ... niektoré boli príjemné, iné neutrálne, ďalšie až neznesiteľné, ale viditeľný výsledok nemal žiadny.
 
Ale už po pár dňoch sa mi zdalo, akoby som vyzerala viac rozžiarená, menej unavená, hoci som toho možno veľa nenaspala. Lenže podozriví páchatelia tejto priaznivej zmeny boli dvaja. Buď to mohli byť čerstvo predĺžené riasy, ktoré som si zhodou okolností prvýkrát v živote (a asi poslednýkrát ... ale to sem nepatrí) nechala na dovču predĺžiť, aby som ráno ušetrila čas a v bazéne sa nerozmazávala. Alebo mohol byť príčinou práve pár dní používaný očný krém Eyelift. Úprimne musím priznať, že druhá varianta sa mi zdala oveľa menej pravdepodobná, pretože ako by mohol taký zázrak spôsobiť "obyčajný" očný krém.
 
Po návrate z hôr som pokračovala v aplikácii očného krému a po niekoľkých dňoch som si nechala odstrániť predĺžené riasy. Počítala som s tým, že môj rozjasnený pohľad sa vytratí a budem to zase ja, čo pozerá ako kokeršpaniel, ako hovorí moja kamarátka. Lenže, čuduj sa svete, umelé riasy boli preč a moje iskriace oko zostalo!
 

"Funguje tak, ako sľubuje"

Takže aby som to zhrnula, očný krém Eyelift ma veľmi príjemne prekvapil. Jediné, čo by som mu mohla vytknúť, je dávkovacia pumpička, vďaka ktorej sa mi zakaždým podarí vymáčknout väčšie množstvo krému, ako potrebujem. Na jedno oko moc, na dve málo, ale to je len nepodstatný detail, ktorý bohato vyvažujú kvality a účinky samotného krému. Hoci má krém ľahkú gélovú konzistenciu, vôbec nelepí, ľahko sa vstrebáva, príjemne chladí a hlavne - funguje tak, ako sľubuje. Očakávaný efekt sa dostaví takmer okamžite po aplikácii a vydrží spoľahlivo až do noci. Vačky pod očami aj opuchliny nad hornými viečkami spľasnú a farba sa zjednotí. Dokonca nie je potrebné retušovať fotky! Či som nalíčená alebo bez makeupu, pripadám si akoby rozžiarená. Snáď je to aj vidieť, ale aj keby nebolo, môj vnútorný pocit je to najdôležitejšie, pretože ak som spokojná sama so sebou, môžem vyžarovať pozitívnu energiu navonok a to je vidieť vždy.
 

Uživateľka Janamal37

Keď som bola Modrom Koníkovi vybraná pre testovanie očného krému Medik8 Eyelift, považovala som to za vtip. Predsa som nemohla byť medzi toľkými prihlásenými ženami práve ja tou šťastnou!
 
Keď u mňa v nedeľu 13.11. zazvonil kuriér, začala som to brať ako obrovskú zodpovednosť!
 

"Slááva! Hygienické balenie!"

Natešená som rozbalila balík a vykukla na mňa krabička s krásnym dizajnom v bielozelenom prevedení s elegantným písmom. "Juu, to vyzerá dobre!" Nemala som ani pocit, že držím kozmetický prípravok, ale skôr nejaký liek, naozaj to svojim výzorom na prvý pohľad evokuje. Predstavila som si Meryl Streep a zázračnú ampulku z filmu "Smrť jej pristane", pamätníci iste prahnú nad touto spomienkou. Zahnala som predstavy a dodala si odvahy. Krabičku som zvedavo otvorila a vo vnútri balenia bola štíhla tubička s pumpičkovým aplikátorom. "Slááva! Hygienické balenie! Žiadne patlanie prstov či špachtliček v klasických skrutkovacích téglikoch, žiadne vytekanie obsahu zo zle zatvorených tubičiek v rannom zhone." Už len tento detail ma úplne nadchol.
 
Hneď som ho musela vyskúšať. Niekoľkokrát som si aplikovala do dlane prúžok gélu. "Slááva, žiadny mastný krém!" Krásna ľahká textúra. Hneď pri prvom nanesení som spoznala, ako veľmi som plytvala.. Na ošetrenie oboch očí stačí bohato jedno stlačenie pumpičky. Pretože som dievča šetrné, prebytok gélu som naniesla na zvyšok tváre. Dej sa vôľa božia .. Pretože som sa v minulosti stretla u kozmetických prípravkov s naozaj ťažkými alergickými reakciami typu kontaktný ekzém v očných viečkach, na ktorý nezaberali ani masti s kortikoidmi, trochu som sa vydesila, že tak ako s každým novým liekom netestujtem jeho znášanlivosť najskôr na malej časti kože, ale rovno si ho nanesiem na celú tvár. Z nejakého dôvodu som však tomuto výrobku na prvý pohľad verila.
 

"Ó ano, zázrak!"

Ďalších 10 minút som netrpezlivo pozerala do zrkadla a čakala, čo sa bude diať. Gél je ľahučký, chladivý a naozaj som už po prvej aplikácii mala pocit, že mám menej opuchnuté oči, ako tomu býva zvlášť po ránu. Behom chvíľky sa krásne vstrebal a vypol drobné linky okolo očí, tmavé kruhy boli menej viditeľné. "Ó ano, zázrak!" Koža okolo očí bola krásne vypnutá, žiadny pocit mastnoty, proste skvelé. Často sa mi u iných očných krémov a gélov stávalo, že boli protivne mastné ešte niekoľko desiatok minút po nanesení (Ryor, Avon, Vichy, La Roche Possay), iné rýchlo zaschli, ale po aplikácii makeupu sa začali "drobiť" (Garnier, L 'Oreal). Aj v tomto Medik8 Eyelift obstál bezkonkurenčne na jedničku! Paráda!
 
S aplikáciou som poctivo pokračovala ráno a večer. Bola som nadšená aj z toho, že rozjasňujúci efekt naozaj pretrváva celý deň, nie je to len chvíľková ranná záležitosť, ako tomu býva u iných mnou predtým vyskúšaných podobných výrobkov, ktoré sú bežne dostupné v drogériách či lekárňach.
 
Z očného gélu Eyelift som po testovaní úplne nadšená. Ak si môžem dovoliť hodnotiť známkami 1-5 (ako v škole, všetci poznáme), hodnotila by som takto
Design: 1
Forma balenia: 1 *
Textúra: 1
Znášanlivosť: 1
Sľubovaný efekt: 1 *
Cena: 2
 
Ako moderná žena som ihneď prešacovala internet, ak potomok dovolil a zistila som, že bežná cena výrobku je zhruba 39 EUR   / 15 ml. Ak by som ho videla v obchode bez predchádzajúcej skúsenosti, asi by som siahla ako klasicky šetrná matka na rodičovskej dovolenke zrejme po nejakej lacnej (a bohužiaľ aj neúčinnej) variante, eventuálne po klasickej modrej Indulona, ​​ako odporúčala moja babička. Teraz už ani náhodou! Som bez mučenia schopná povedať, že v pomere cena / kvalita na slovenskom trhu nepoznám lepší prípravok! Ostatné nefunkčné alebo polofunkčné napodobeniny sú len zbytočnou investíciou.
 

Medik8 Eyelift ma za dobu testovania presvedčil o tom, že:

má okamžitý hydratačný a spevňujúci efekt
absolútne viditeľne redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami bezprostredne už po prvom použití
redukuje linky aj vrásky okolo očí
má výbornú znášanlivosť
Pri aplikácii gélu eyelift dbajte na to, aby sa prípravok nedostal do očí .. raz sa mi v zhone stalo a nebola to príjemná záležitosť ..
 

TIP na záver:

Pokiaľ chcete mať úplne luxusný pocit a dokonalý efekt, doporučuju po použití gélu Eyelift kvapnúť do oboch očí 1 kvapku Visine Classic. Uvidíte, čo sa bude diať !!! P.S. Jedná sa len o občasné použitie, neodporúčam denne, tak, ako je napísané v písomnej informácii kvapiek.
 

Užívateľka Misa.patrik

Bola som veľmi nadšená, keď som bola vybraná z takého množstva žien medzi 7 testujúcich. Nikdy som nemala v podobných súťažiach štastie.
 
Mám vo svojom okolí veľa kamarátok, a každá z nich má nejaký problém, niektorá vrásky okolo očí, iná zase kruhy pod očami. Každá z nás má nejaké tie problémy a nedokonalosti, ktoré nám "uberajú" na kráse.
 
Nie som typ človeka, ktorý dá na reklamu, pretože som vyskúšala rôzne krémy, rôznych značiek a samozrejme rozdielnych cien, a nakoniec bez žiadaného účinku.
 

"Hneď ma zaujal už len tým, že je vhodný na citlivú pokožku"

Krém Medik8 ma zaujal už tým, že som túto značku vôbec nepoznala. Hneď keď som objavila "výzvu" si o neho zasúťažiť, tak som si o ňom prečítala na nete. Hneď ma zaujal už len tým, že je vhodný na citlivú pokožku, čo je myslim problém mnohých z nás.
 
Za pár dní došiel balíček a ja už sa nemohla dočkať, až začnem testovať. Starosti, ktoré mi pribudli s pôrodom druhého syna si vzali svoju daň. Moje okolie pod očami bolo po ránu neskutočne napuchnuté. Nepomohol mi na to ani ten najlepší make up, vždy keď som prešla okolo zrkadla som to videla a bola z toho veľa nešťastná.
 

"Ty si nejaká iná pripadáš mi oddýchnutá"

Po pár dňoch pravidelného používania Medik8 som, ale pocítila zmenu, naozaj som bola veľmi prekvapená a príjemne. Opuchy okolo očí boli menej viditeľné, čo mi spôsobilo veľkú radosť. Hlavne aj to že krém je hypoalergénny a nepociťovala som žiadne pálenie a štiepanie ako u krémov iných značiek. Najväčšiu zmenu som, ale pocítila pred pár dňami, kedy mi priateľ povedal "Ty si nejaká iná pripadáš mi oddýchnutá", a to som presne vedela, čo je toho príčinou.
 
Takže ja tento malý veľký "zázrak" určite odporúčam každej žene, ktorá sa nevie rozhodnúť, ktorý krém by bol najlepší, aj keď cena nie je najnižšia, určite si ho kúpim a odporučím všetkým svojim kamarátkam. A verím, že z tejto firmy to určite nie je môj prvý a posledný prípravok.
 
Kompletné znenie recenzií si prečítajte na Modrom koníkovi!
Staršie články:
Toner, sérum, krém - aký je medzi nimi rozdiel a na čo sú?
Omladenie pleti23.12.2016

Toner, sérum, krém - aký je medzi nimi rozdiel a na čo sú?

Ak sa snažíte dôsledne starať o svoju pleť, s nasledujúcimi "odbornými termínmi" už ste sa pravdepodobne zoznámili. Ak, ale stále tápate ohľadom toho, o čo sa vlastne jedná, ako sa používajú, aký môžu mať účinok a v čom sa vlastne líšia, bude pre vás tento náš článok poučné čítanie.

Ako funguje pleť a čo urobiť pre jej krásu a zdravie?
Omladenie pleti15.12.2016

Ako funguje pleť a čo urobiť pre jej krásu a zdravie?

Tiež si kupujete produkty starostlivosti o pleť a dúfate, že zaberú? Aby ste si boli schopné vybrať produkt, ktorý skutočne funguje a pôsobí presne na problém, ktorý potrebujete vyriešiť, je dobré pochopiť základné veci o fungovaní kože. A preto je tu náš dnešný článok!

Zelený čaj vás zbaví vrások, dodá pleti hydratáciu a pri vnútornom užití toho zvládne ešte viac
Omladenie pleti22.11.2016

Zelený čaj vás zbaví vrások, dodá pleti hydratáciu a pri vnútornom užití toho zvládne ešte viac

Čaj je starobylý bylinný nápoj, ktorý sa vďaka obsahu kofeínu využíva pre svoje stimulačné účinky. V súčasnosti sa ale konzumuje a využíva aj preto, že podľa niektorých vedeckých štúdií dokáže pôsobiť preventívne alebo zlepšiť stav mnohých zdravotných stavov, od chorôb srdca a rakoviny, po ochorenie ďasien, starnutie pleti alebo nadváhu.

Prečítajte si kompletný návod, ako má vyzerať dokonalá starostlivosť o pleť
Omladenie pleti13.11.2016

Prečítajte si kompletný návod, ako má vyzerať dokonalá starostlivosť o pleť

Správna starostlivosť o pleť by mala pozostávať z niekoľkých po sebe idúcich krokov. Pokiaľ ju budete dodržiavať a vykonávať správne, vaša pleť sa vám odmení zdravým a mladistvým vzhľadom.

Jeseň je tu. Čo to znamená pre vašu pleť?
Omladenie pleti26.10.2016

Jeseň je tu. Čo to znamená pre vašu pleť?

So zmenou ročného obdobia je tiež vhodné zmeniť starostlivosť o pleť, ktorá sa inak chová na jeseň ako v lete. Pripravili sme pre vás "manuál jesennej starostlivosti o pleť" a vybrali pár najdôležitejších produktov, ktoré vám na jeseň nesmú chýbať.