Hydratácia a zväčšenie pier

Hydratácia a zväčšenie pier

Udržať krásne zdravé pery počas leta nie je jednoduché. Slnečné lúče a tropické horúčavy spôsobujú celkovú dehydratáciu organizmu a tá sa ako prvá prejaví na perách. Začnú byť zoschnuté a jemná pokožka môže praskať. Ak naše pery nemajú dostatočnú hydratáciu, nemôžu byť ani veľké a plné. Riaďte sa preto počas leta niekoľkými pravidlami: hydratovať, vyživovať a chrániť.

Hydratovať

Najdôležitejšie je dopĺňať vodu zvnútra. Nespočet článkov o pitnom režime sa zhoduje na jednom. Človek by mal vypiť viac ako 2 litre vody denne. Budete sa cítiť fit, pleť ožije novou energiou, organizmus bude pracovať ako má a pery nebudú vysušené a popraskané.
 

Vyživovať a chrániť

Zvetseni rtu s pretox poutSamotný pitný režim však pery nedokáže vyživiť a ochrániť pred UV lúčmi. K tomu pomôžu balzamy na pery, ktorých je k dostaniu nepreberné množstvo. Vyberať môžete medzi vôňami, farbami, značkami, cenou a účinnými látkami. K moru si určite kúpte balzam s ochranným faktorom. Aby pery boli naozaj krásne, skúste telu doplniť ešte vitamín B, dá sa kúpiť v lekárni za pár eur. Ak preferuje prírodnú cestu, jeho väčšie množstvo sa objavuje napríklad v celozrnnom pečive alebo kvasniciach.
 

Zväčšiť pery

Ak túžite po perách väčších a plnších, môžete sa začať radovať. Na trhu sa objavila úplná novinka s názvom Pretox Pout. Tento kozmetický zázrak dokáže zväčšiť objem pier a navýšiť hydratáciu. Obsahuje totiž komplex peptidov a kyselinu hyalurónovú. Vďaka tomu zlepšuje kontúru pier a zvýrazňuje ich líniu. Prípravok navyše dokáže redukovať povrchové vrásky na perách.

S článkom súvisia tieto produkty:

SAL 29 Perfect lips
Pre krajšie a zmyselnejšie pery. Dermokozmetická modelácia pier. Do nedávnej doby ste mohli zlepšiť vzhľad
V tehotenstve a pri dojčení
17 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Ako liečiť jazvy
Omladenie pleti17.2.2014

Ako liečiť jazvy

Napriek tomu, že existuje niekoľko druhov jaziev, príčina všetkých je rovnaká. Jazvy vznikajú hlbokým zásahom do kože v podobe poranenia, operačného zákroku, plastickej operácie, popáleniny, akné, oparu, kiahní a ďalších bežných aj menej bežných príčin. Hojenie jazvy je pomerne náročný proces, ktorý si vyžaduje dodržiavanie a pravidelnosť a trvá až 6 mesiacov. Pri hlbokých jazvách alebo hojení kože po rozsiahlych poraneniach môže liečba trvať aj dlhšie a je potrebné začať čo najskôr.

Ako vyhrala Cynthia Nixon boj s ružovkou - chornickým začervenaním pleti
Omladenie pleti17.2.2014

Ako vyhrala Cynthia Nixon boj s ružovkou - chornickým začervenaním pleti

Kto by to bol povedal, že Cynthia Nixon a.k.a Miranda, hviezda Sexu v meste trpí ťažkou ružovkou (rosacea). Jej príznaky sú natoľko agresívne že jej nielen nabúrali sebavedomie a spôsobili stres, ale dokonca sa Cynthia stala hovorkyňou Národnej Rosacea spoločnosti v Amerike.

Ako sa starať o pleť s rozšírenými žilkami?
Omladenie pleti16.2.2014

Ako sa starať o pleť s rozšírenými žilkami?

Rozšírené žilky alebo odborne kuperóza sa môže prejaviť už v mladosti. Najčastejší a najviditeľnejší je ich výskyt na tvári, môžeme ich ale pozorovať aj na tele. Dá sa s nimi účinne bojovať?

Ako líčením zväčšiť objem pier
Omladenie pleti14.2.2014

Ako líčením zväčšiť objem pier

Ak máte malé a úzke pery a chcela by ste ich mať plné a výrazné, máme pre vás niekoľko rád a tipov, ako to pomocou správnej starostlivosti a líčidiel dosiahnuť.

Akné - Čo vás čaká u dermatológa
Omladenie pleti13.2.2014

Akné - Čo vás čaká u dermatológa

Ak máte ťažšiu formu akné a už si s ním naozaj neviete poradiť sami, čaká vás pravdepodobne návšteva u dermatológa - kožného lekára. Kým lekár začne cielenú liečbu vášho kožného ochorenia, potrebuje vedieť určité veci. Najskôr vám položí veľa otázok a potom prebehne vyšetrenie.