Ako líčením zväčšiť objem pier

Ako líčením zväčšiť objem pier

Ak máte malé a úzke pery a chcela by ste ich mať plné a výrazné, máme pre vás niekoľko rád a tipov, ako to pomocou správnej starostlivosti a líčidiel dosiahnuť.

Zdravie pier

Hydratácia je zdroj zdravia a sviežosti pier. Ak je organizmus dehydrovaný, prvé príznaky sa objavia na perách, budú suché a začervenané. Pite preto aspoň 1,5 až 2 litre vody denne. Pery by mali byť pred líčením  zdravé. Večer aj ráno pery ošetrite balzamom. V zime zvoľte balzam s harmančekom alebo aloe vera a v lete s ochranou proti UV žiareniu. Pri vzniku kútiku či herpesu zahájte liečbu, nečakajte až toto drobné ochorenie zmizne samo, mohli by vám naňho zostať spomienky v podobe jaziev. Náš prvý tip pre plnšie pery je bezfarebný balzam SAL29, ktorý predovšetkým hydratuje, ale zároveň vďaka účinným zložkám podporuje tvorbu kolagénu a pery sú tak plnšie.
 
 
Ak však preferujete prípravok, ktorý je priamo určený pre zväčšenie objemu pier, potom je najlepšou voľbou Pretox Pout, ktorý to vie dokonale.
 

Tipy pre líčenie úzkych a menej výrazných pier 

Pre tento typ pier nikdy nepoužívame tmavé farby. Vždy volíme svetlé farby kontúrovacej ceruzky, rúžu aj lesku. 
 
Kontúru nanášame vždy na úplný okraj pier až ku kútikom, aby pusa dostala celistvý tvar. 
 
Na rúž nanášame lesk, ktorý všeobecne dodáva perám objem. Snažíme sa ho aplikovať až na kontúru a ešte zľahka za ňou. 
 

Video - Ako opticky zväčšiť pery

S článkom súvisia tieto produkty:

SAL 29 Perfect lips
Pre krajšie a zmyselnejšie pery. Dermokozmetická modelácia pier. Do nedávnej doby ste mohli zlepšiť vzhľad
V tehotenstve a pri dojčení
17 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Akné - Čo vás čaká u dermatológa
Omladenie pleti13.2.2014

Akné - Čo vás čaká u dermatológa

Ak máte ťažšiu formu akné a už si s ním naozaj neviete poradiť sami, čaká vás pravdepodobne návšteva u dermatológa - kožného lekára. Kým lekár začne cielenú liečbu vášho kožného ochorenia, potrebuje vedieť určité veci. Najskôr vám položí veľa otázok a potom prebehne vyšetrenie.

10 prikázaní pre čistú pleť
Omladenie pleti12.2.2014

10 prikázaní pre čistú pleť

Chcete sa navždy zbaviť vyrážok? Iste, kto by nechcel. Prinášame zoznam desiatich pravidiel, ktoré je pre to potrebné dodržiavať.

Pohľad, ktorým si muža omotáte okolo prsta. Ako na to?
Omladenie pleti7.2.2014

Pohľad, ktorým si muža omotáte okolo prsta. Ako na to?

Ako sa hovorí, oči sú bránou do duše. A oslnivý pohľad do duše nám prinesú krásne dlhé riasy, také, aké dnes vídame v hollywoodskych filmoch a na prehliadkových mólach. Bohužiaľ mnoho z nás sa zabúda o svoje riasy starať, pretože sú len malou časťou tváre. Preto sa čoraz častejšie stretávame s prípadmi, kedy riasy začnú samy od seba nadmerne vypadávať.

Vrásky, ako ich odstrániť?
Omladenie pleti6.2.2014

Vrásky, ako ich odstrániť?

Vrásky sú jedny z najviditeľnejších prejavov starnutia pleti a preto sú medzi ženami veľmi obávanými chybami na kráse. Vráskam sa žiadna z nás nevyhne, ale môžeme im vzdorovať a keď už sa objavia, účinne proti nim bojovať.

4 tipy, ako ochrániť pleť pred účinkami slnečných lúčov
Omladenie pleti5.2.2014

4 tipy, ako ochrániť pleť pred účinkami slnečných lúčov

Každoročne odpočítavame posledné zimné dni a netrpezlivo očakávame prvé jarné slnečné lúče. Slnko nás nabíja energiou a ku svojmu životu ho potrebujeme. Avšak ako všetko, aj slnko má svoje dobré aj zlé stránky a účinky na ľudské zdravie. Pleť by sme mali pred škodlivými účinkami slnečných lúčov chrániť.