Pohľad, ktorým si muža omotáte okolo prsta. Ako na to?

Pohľad, ktorým si muža omotáte okolo prsta. Ako na to?

Ako sa hovorí, oči sú bránou do duše. A oslnivý pohľad do duše nám prinesú krásne dlhé riasy, také, aké dnes vídame v hollywoodskych filmoch a na prehliadkových mólach. Bohužiaľ mnoho z nás sa zabúda o svoje riasy starať, pretože sú len malou časťou tváre. Preto sa čoraz častejšie stretávame s prípadmi, kedy riasy začnú samy od seba nadmerne vypadávať.

Čo teda môžem urobiť pre svoje riasy, aby boli dlhé a husté, bez toho aby som musela premýšľať o predĺžení u kozmetičky alebo nalepovacích mihálniciach? (Mimochodom, práve to je najčastejšia príčina vypadávania rias)
 

Správna strava

Tak ako v starostlivosti o vlasy aj u rias musíte dbať na správnu životosprávu. Veľakrát nás od krásnych vlasov a rias delí len nedostatok tých správnych vitamínov. Jedzte vyváženú stravu a dopĺňajte ju betakaroténom, ktorý podporuje zdravé vlasové tkanivá a kožu, alebo B-komplexom, ktorý pôsobí ako prevencia proti padaniu rias. Bohato vám ale budú stačiť aj pivovarské kvasnice, strukoviny, orechy a ďalšie potraviny, ktoré sú veľmi dobrým zdrojom vitamínov skupiny B. Myslite na to, že si nezlepšíte zdravou stravou len riasy, ale fungovanie celého tela.
 

Vyživujte

Spôsobov ako vyživovať riasy hlavne zvonku je celá rada. Môžete sa zamerať na prírodné a osvedčené "babské" rady, ako známe vtieranie ricínového oleja alebo oleja z vitamínu E. Alebo môžete skúsiť špeciálne séra pre prirodzené predĺženie a zhustenie rias, ktorá ponúkajú kozmetické firmy. Nanášajú sa najlepšie pred spaním ku korienkom rias, aby svojimi účinnými látkami podporili ich rast. Skúste napríklad osvedčené sérum Renokin Lash Lash na predĺženie rias, obsahujúce patentovaný komplex peptidov, ktoré majú za úlohu celkovo zlepšiť kvalitu rias a tým ich predĺžiť a zahustiť. Permanentne!
 

Starajte sa

Nezabúdajte, že výživa zvnútra aj výživa zvonka nebude fungovať, ak sa o riasy nebudete starať. A správnou starostlivosťou je dôsledné odlíčenie očí každý večer. Veľa z nás na to zabúda a naše riasy sú potom vysušené a padajú. Preto ich každý večer jemne odlíčte kvalitným odličovadlom na bavlnenom tampóne. V dnešnej dobe mnoho odličovačov už nielen odličuje, ale aj vyživuje a chráni. Vaše oči tak budú mať menej vrások a viac rias.
 
Péče o řasy s Renokin lash lash

S článkom súvisia tieto produkty:

Pelo Baum Lash Lash
Získajte husté a dlhé riasy už za štyri týždne! Postará sa o to sérum nabité komplexom peptidov, vitamínov
49 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Vrásky, ako ich odstrániť?
Omladenie pleti6.2.2014

Vrásky, ako ich odstrániť?

Vrásky sú jedny z najviditeľnejších prejavov starnutia pleti a preto sú medzi ženami veľmi obávanými chybami na kráse. Vráskam sa žiadna z nás nevyhne, ale môžeme im vzdorovať a keď už sa objavia, účinne proti nim bojovať.

4 tipy, ako ochrániť pleť pred účinkami slnečných lúčov
Omladenie pleti5.2.2014

4 tipy, ako ochrániť pleť pred účinkami slnečných lúčov

Každoročne odpočítavame posledné zimné dni a netrpezlivo očakávame prvé jarné slnečné lúče. Slnko nás nabíja energiou a ku svojmu životu ho potrebujeme. Avšak ako všetko, aj slnko má svoje dobré aj zlé stránky a účinky na ľudské zdravie. Pleť by sme mali pred škodlivými účinkami slnečných lúčov chrániť.

Čo robiť s vráskami okolo očí
Omladenie pleti5.2.2014

Čo robiť s vráskami okolo očí

Vrásky okolo očí vznikajú hlavne mimicky, nie sú teda znakom staroby, ale skôr znakom toho, ako veľmi sa usmievate a mračíte. Niekomu pripadajú vrásky okolo očí roztomilé, ale niekto ich naopak nenávidí a chce sa ich zbaviť. To nie je úplne jednoduchá záležitosť, podobne ako zbavenie sa akýchkoľvek iných vrások.

Akné, ach nie!
Omladenie pleti5.2.2014

Akné, ach nie!

Akné je boľavý a traumatizujúci zážitok, ktorý nás opakovane sprevádza od pubertálnych rokov pokojne až do štyridsiatich. Toto chronické kožné ochorenie môže prekvapiť nielen na tvári, ale aj na chrbte, hrudníku, šiju či iných častiach tela a má "skvelú" vlastnosť, objaví sa presne vo chvíli, keď to najmenej čakáte a potrebujete.

Bleskové líčenie aneb keď máte len 10 minút
Omladenie pleti4.2.2014

Bleskové líčenie aneb keď máte len 10 minút

Budík nezazvonil alebo jednoducho zase nestíhate a máte na dokonalé líčenie iba 10 minút? Prejdite si naše rady, ako vtesnať do krátkej doby všetky dôležité kroky každodenného líčenia a odísť z domu prirodzene krásna.