Trápia vás kruhy pod očami? Už viacej nemusia. Vieme, čo pomáha!

Trápia vás kruhy pod očami? Už viacej nemusia. Vieme, čo pomáha!

Poriadne sme si prešli ponuku nášho e-shopu a vybrali sme pre vás tri zaručene funkčné prípravky, ktorých pravidelným používaním zamedzíte vzniku nevzhľadných kruhov pod očami a nie len tomu.

Kruhy pod očami nás zaručene nebavia a pochybujeme, že vás áno. Návodov, ako sa ich konečne zbaviť je veľa, predovšetkým mať dostatok spánku a zdravého odpočinku, riadne hydratovať, jesť vyváženú stravu atď. Lenže kde na to má človek brať čas? A čo keď už sa týmto rituálom podriadi a rovnako je to k ničomu? Keď vám hneď ráno po prebudení aj tak pod očami vyskáču nepekné kruhy? Potom už musí nastúpiť odborná pomoc!
 

Zoznámte sa s Redukciou kruhov pod očami Medik8 Dark Circles Tinted Primer

Tento prípravok na báze hneď niekoľkých účinných látok vás okamžite zbaví nepekných  tieňov, ktoré vás robia opticky staršími!
Pýtate sa, ako to dokáže? Ľahko. Kombinuje totiž dve skutočne účinné taktiky. Po prvé už existujúce kruhy pod očami zamaskuje. Minerálne pigmenty, ktoré obsahuje, zaručia krycí efekt hneď po aplikácii a pokožka okolo očí bude okamžite rozjasnená. A za druhé, čo je snáď ešte dôležitejšie, vďaka svojmu unikátnemu zloženiu zamedzí ich ďalšej tvorbe.
 
Kombinácia kyseliny hyalurónovej, ryžových peptidov, kyseliny mliečnej, glycerínu a ďalších zložiek zaručí lepšiu cirkuláciu krvi, posilní spojivové tkanivo, zabráni odbúravanie kolagénu a elastínu a obmedzí činnosť voľných radikálov. To všetko v skratke znamená, že môžte svojim čiernym kruhom povedať "dovidenia". Rovnako ako aj vráskam v okolí očí!
 

Ďalší prípravok, ktorý vám pomôže zbaviť sa ukazateľov nevyspatosti je Retinol Eye TR

Hoci má v hlavnom popise práce boj proti vráskam, s bojom proti kruhom pod očami to myslí  vážne tiež. A navyše, zbaviť nechcených vrások, to je celkom príjemný benefit, no nie?
 
Čo je na Retinolu Eye TR tak unikátne, že po ňom okolie vašich očí natoľko opeknie? Predovšetkým je to 0,1% obsahu Retinolu (konkrétne 0,1% trans Retinolu v kvapaline s molekulárnym filmom). Tento zázrak totiž stimuluje produkciu kolagénu a zvyšuje obsah epidermálnej kyseliny hyalurónovej. A od kolagénu a kyseliny hyalurónovej je to už len malý krôčik k vyhladeniu vrások a zosvetlenie kruhov pod očami.

 

Posledný, ale ani náhodou najhorší Eyelift pre vyhladenie vrások okolo očí

 

Do tretice všetkého dobrého tu máme ďalší komplexný prípravok pre žiarivé a mladistvé očné okolie bez vrások a kruhov pod očami, Eyelift pre vyhladenie vrások okolo očí. Pôvodným účelom Eyeliftu je síce odstránenie vrások a spevnenie pokožky v okolí očí, avšak redukciu tmavých kruhov pod očami berte ako príjemný bonus! A pretože oblasť, kde sa kruhy pod očami tvoria, býva často prepadnutá, Eyelift pôsobí v týchto miestach ako jemná výplň.
Účinnosť tohto lieku potvrdili dokoca aj klinické štúdie.Výsledok je potešujúci: 
  • 32% respondentov zaznamenalo po ôsmich týždňoch pravidelného používania obmedzenie opuchlín očí 
  • 35% obmedzenie tmavých kruhov pod očami
Vďaka tomu, že jemná báza prípravku zavodňuje pokožku a zamedzuje jej vysychaniu, tým napomáha celkovej regenerácií očného okolia. Tiene okolo očí navyše maskuje špeciálnymi optickými časticami, ktoré odrážajú slnečné svetlo. Ak máte citlivú pokožku, nebojte sa siahnuť po Eyelifte - neobsahuje totiž parabény, parfumované zložky ani petrochemické látky.

S článkom súvisia tieto produkty:

Intelligent Retinol  Eye TR
Účinok Retinolu na redukciu vrások bol dokázaný mnohými štúdiami. Pokožka na našej tvári je však rôzne
100% vegan
25 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
8 tipov, aby vaše oči vyzerali mladšie: Navyknite si na rutiny!
Omladenie pleti25.3.2015

8 tipov, aby vaše oči vyzerali mladšie: Navyknite si na rutiny!

Je známe, že oči sú oknom do duše. Nech to je ako chce, určite sú oči jedným z najvýraznejších prvkov na tvári. Takže ak túžite po omladení, bude najlepšie začať práve u nich. A ako každá starostlivosť, aj starostlivosť o oči vyžaduje pravidelnosť.

Najlepšie prípravky proti vráskam z nášho e-shopu
Omladenie pleti2.3.2015

Najlepšie prípravky proti vráskam z nášho e-shopu

Tento rebríček nemáme na svedomí my s Medaprexu, ale naši spokojní zákazníci. Poďte sa zoznámiť s našimi 5 najpredávanejšími produktami, ktoré pomôžu omladiť vašu pleť a zavelia do boja proti vráskam!

Nespite na jednom boku. Budete mať  vrásky!
Omladenie pleti27.2.2015

Nespite na jednom boku. Budete mať vrásky!

Naozaj, opakovaný spánok na tom istom boku je živnou pôdou pre vznik mimických vrások! Prečítajte si ešte 5 ďalších faktov, ktoré ste o vráskach nevedeli.

Seriál o kyseline hyalurónovej:  Vedeli ste, že jej máte práve teraz v tele 15 gramov?
Omladenie pleti23.2.2015

Seriál o kyseline hyalurónovej: Vedeli ste, že jej máte práve teraz v tele 15 gramov?

Názov kyselina hyalurónová v posledných rokoch zaznamenal v spojení s bojom proti vráskam snad každý. Ovedčená je aj jej účinnosť. My si ju tentokrát predstavíme z trochu iného pohľadu. Začíname o nej totiž celý článkový seriál!

Celebrity sú bez vrások vďaka výplniam Princess
Omladenie pleti30.5.2014

Celebrity sú bez vrások vďaka výplniam Princess

Herečka Vilhemová, modelka Faltýnová aj speváčka Pártlová prezradili tajomstvo ich mlado vyzerajúcej pleti bez vrások. Obľúbili si zázrak značky Princess. Ide o výplňový materiál čistej kyseliny hyalurónovej – extrémne účinnej látky proti vráskam.