Celebrity sú bez vrások vďaka výplniam Princess

Celebrity sú bez vrások vďaka výplniam Princess

Herečka Vilhemová, modelka Faltýnová aj speváčka Pártlová prezradili tajomstvo ich mlado vyzerajúcej pleti bez vrások. Obľúbili si zázrak značky Princess. Ide o výplňový materiál čistej kyseliny hyalurónovej – extrémne účinnej látky proti vráskam.

Tieto dámy vedia, že ak chcú naozaj o pár rokov omladnúť, obyčajné krémy proti vráskam už nestačia a potrebujú niečo silnejšie. Zdravotnícky prostriedok Princess je injekčná aplikácia čistej kyseliny hyalurónovej, ktorá účinne zlepší elasticitu pleti a vyhladí vrásky.

Známa česká herečka Taťána Vilhemová , (35) má po svojom boku nemej známeho českého herca Vojta Dyka, ktorý je od nej ale o sedem rokov mladší. Aby s ním držala krok, omladzujesvoju pleti kyselinou hyalurónovou v injekčnej podobe. „Beriem to ako bežnú súčasť života. Je to prirodzená vec. Keď je treba, necháte si vyrezať mandle a neriešite to.“

Modelka Petra Faltýnová (36) je jednou z najkrajších českých modeliek vôbec. Tiež sa ale o svoju pleť musí adekvátne starať a výplne Princess patria k jej bežnej starostlivosti. “Aj keď mi pohľad na injekcie nie je zrovna príjemný, nebránim sa tomu. Nie je na tom predsa nič zlé, starať sa o seba a keď je treba, tak tomu pomôcť odborným zásahom.”

Do tretice sa vyjadrila speváčka Martina Pártlová (35): Toto je prirodzenejšie než botox, takže injekčným výplniam sa nebráním.”

Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou ľudksého tela, vekom sa jej množstvo však výrazne znižuje. Je to látka, ktorá ma najväčšiu kapacitu viazania vody v pokožke, čím zaisťuje pevnú a elastickú pleť. Keďže ju naše telo dokáže prirodzenou cestou tiež odbúravať, jej použitie je veľmi bezpečné. Výplne Princess obsahujú iba čistú kyselinu hyalurónovú bez akýchkoľvek živočíšnych prímesí. Aplikácia sa vykonáva injekčne, do rýh (okolo očí či úst) a efekt je vidno okamžite!

Pre tých, ktorý sa na injekčnú aplikáciu kyseliny hyalurónovej ešte necítia, pripravila firma Princess aj omladzujúce sérum Anti-Ageing Princess Skincare, ktoré si môžete aplikovať v pohodlí domova. Vaša pokožka bude rozjasnená, zdravá a veľmi jemná.

Medaprex je výhradným distribútorom zdravotníckych preparátov Princess pre Českú aj Slovenskú republiku. 

Staršie články:
Video recenzia na Retinol Eye TR a Dermaheal Super Brightening Mask
Omladenie pleti23.4.2014

Video recenzia na Retinol Eye TR a Dermaheal Super Brightening Mask

Poznáte Lukáša a jeho úprimné výpovede o kozmetike? Jeho hľadáčiku neunikol ani Medaprex. Otestoval našu Dermaheal Super Brighteing masku a rozjasňujúce očné sérum Retinol Eye TR.

Opaľovací krém na predčasné starnutie pokožky nestačí
Omladenie pleti5.4.2014

Opaľovací krém na predčasné starnutie pokožky nestačí

Predtým než sa vrhneme na slniečko, nemali by sme zabúdať, že je to primárny faktor predčasného starnutia pokožky! Minimalizujte ho dodržiavaním 2 zásad.

Vedeli ste, že Medik8 má patentovanú technológiu pre hydratačné krémy?
Omladenie pleti10.3.2014

Vedeli ste, že Medik8 má patentovanú technológiu pre hydratačné krémy?

Bez ohľadu na vek a typ pleti patrí do základnej starostlivosti o pleť zabezpečenie vysoko kvalitnej hydratácie a slnečnej ochrany. Firma Medik8 má vlastnú patentovanú technológiu, vďaka ktorej vyvinula rad Hydr8 špeciálne pre tento účel.

Druhy pleťových peelingov a ich účinky - aký je pre vás najvhodnejší?
Omladenie pleti5.3.2014

Druhy pleťových peelingov a ich účinky - aký je pre vás najvhodnejší?

Peeling je jedna z kozmetických procedúr, ktoré majú za úlohu navrátiť pleti jej žiarivosť a jas. Naša pleť sa po určitej dobe obnovuje sama, vytvára si stále nové a nové bunky, ktoré prestupujú vrstvami kože až napovrch, kde rohovatia. Avšak práve tie odumreté, zrohovatené a staré bunky pôsobia tak, že naša pleť vyzerá unavená, šedá a mdlá.

Žhavý Firewall je 5x účinnejší než iné antioxidanty!
Omladenie pleti24.2.2014

Žhavý Firewall je 5x účinnejší než iné antioxidanty!

Inovatívna kozmetická značka Medik8 sa s obľubou zúčastňuje objektívnych testov účinných látok vo svojich výrobkoch. Najnovšie sa testovalo ich antioxidačné sérum Firewall. A výsledky? Prekvapivé...