Vedeli ste, že Medik8 má patentovanú technológiu pre hydratačné krémy?

Vedeli ste, že Medik8 má patentovanú technológiu pre hydratačné krémy?

Bez ohľadu na vek a typ pleti patrí do základnej starostlivosti o pleť zabezpečenie vysoko kvalitnej hydratácie a slnečnej ochrany. Firma Medik8 má vlastnú patentovanú technológiu, vďaka ktorej vyvinula rad Hydr8 špeciálne pre tento účel.

Prečo je potrebné pleť hydratovať? 

Adekvátna úroveň hydratácie pleti vedie ku kyprejšiemu, plynulejšiemu a všeobecne zdravšiemu vzhľadu. Dobre hydratovaná pleť starne preukázateľne pomalšie než dehydrovaná pleť. Denné hydratačné produkty značky Medik8 obsahujú ochranný faktor SPF 25 a unikátny komplex Pre-SPF pre ozajstnú a širokospektrálnu ochranu pred slnečným žiarením. Táto kombinácia preukázateľne chráni pleť pred stratou vlhkosti, starnutím v dôsledku slnečného žiarenia a nadmernou pigmentáciou. Pravidelné používanie produktorv Hydr8 Day SPF 25 pomáha obmedziť potenciálne vrásky vďaka akumulácii vlhkosti na základni vrások, čím sa zväčší objem kožných buniek a výsledkom je hladšia elastickejšia pleť.

Čo je to Pre-SPF?

Produkty HydrDay SPF sú unikátne obohatené vysoko špecializovanou prírodnou "halofilnou baktériou" Pre-SPF (Ectoin), ktorá podľa štúdií preukázateľne chráni pleť pred slnečným poškodením bez toho, aby blokovala UV žiarenie. Pre-SPF je užitočným pomocným faktorom, ktorý sa používa spolu s ochranou proti slnku.

Ectoiny majú pozoruhodnú schopnosť prežívať v najdrsnejších podmienkach, ktoré sú charakterizované silným UV žiarením, suchom, extrémnymi teplotami a veľkou slanosťou. Pre-SPF sa používa exkluzívne v produktoch značky Medik8.

Rad Hydr8 

-Profesionálna sila na podporu tvorby kolagénu a pre spomalenie starnutia

Hydr8 pre normálnu až suchú pokožku / Hydr8 pre normálnu až mastnú pokožku

 • Ectoinový komplex Pre-SPF patentovaný Medik8 - širokospektrálna slnečná ochrana
 • Vitamín A palmitát  - tvorba kolagénu
 • Enzymový antioxidant preoxiddismutázy - ochrana pred volnými radikálmi
 • Moisture Magnets - magnety udržujúce vlhkosť
 • Ocenenie Best Anti-Aging Cream 

 

Advanced Night Restore

 • Resveratrol antioxidant  z červeného vína - dlhovekosť buniek
 • Vysoko koncentrovaný beta-glukán - nočné vyhladzovanie vrások
 • Botanické výťažky - skľudnenie pleti
 • Odporúčané pre zmiešanie se sérom Retinol 3 TR

 

Hydr8 Day XD

 • 3x filtrované rastové faktory (EGF) - redukcia rýh a vrások
 • Vitamínem C - obnova pokožky
 • Moisture Magnets - magnety udržujúce vlhkosť
 • Kakaové maslo - hydratácia
 • Ectoin antioxidant - ochrana buniek pred spálením

 

Všetky krémy radu Hydr8 obsahujú nové klinicky testované zložky v osvedčených koncentráciách, ktoré zabezpečujú bunkovú ochranu a viditeľnú redukciu prejavov starnutia.

Staršie články:
Druhy pleťových peelingov a ich účinky - aký je pre vás najvhodnejší?
Omladenie pleti5.3.2014

Druhy pleťových peelingov a ich účinky - aký je pre vás najvhodnejší?

Peeling je jedna z kozmetických procedúr, ktoré majú za úlohu navrátiť pleti jej žiarivosť a jas. Naša pleť sa po určitej dobe obnovuje sama, vytvára si stále nové a nové bunky, ktoré prestupujú vrstvami kože až napovrch, kde rohovatia. Avšak práve tie odumreté, zrohovatené a staré bunky pôsobia tak, že naša pleť vyzerá unavená, šedá a mdlá.

Žhavý Firewall je 5x účinnejší než iné antioxidanty!
Omladenie pleti24.2.2014

Žhavý Firewall je 5x účinnejší než iné antioxidanty!

Inovatívna kozmetická značka Medik8 sa s obľubou zúčastňuje objektívnych testov účinných látok vo svojich výrobkoch. Najnovšie sa testovalo ich antioxidačné sérum Firewall. A výsledky? Prekvapivé...

Druhy hyperpigmentácie na našej pokožke
Omladenie pleti22.2.2014

Druhy hyperpigmentácie na našej pokožke

Hyperpigmentácia je stále častejším problémom, ktorý sa na našej pokožke môže objaviť. Má hneď niekoľko príčin ako je slnečné žiarenie či hormonálne zmeny, a tiež je jej hneď niekoľko druhov. My vám teraz tieto druhy popíšeme, aby ste vedeli, ako vyzerajú a tiež vám povieme, čo jednotlivé druhy spôsobujú.

Nenechajte si kaziť život vráskami okolo očí
Omladenie pleti17.2.2014

Nenechajte si kaziť život vráskami okolo očí

Vrásky okolo očí sú veľmi nepríjemné. Väčšinou vznikajú ako prvé vrásky na tvári vôbec, a to z toho dôvodu, že okolo očí je koža najslabšia a najviac náchylná k poškodeniu. Vrásky okolo očí sú tie, ktoré môžu vznikať už medzi dvadsiatym a tridsiatym rokom života, ale dá sa proti nim bojovať tak, že sa ich vznik oddiali.

Pehy všade kam sa pozriem
Omladenie pleti17.2.2014

Pehy všade kam sa pozriem

Pehy má každý, niekto ich má viac a niekto zase menej. Dôležité ale je tieto zhluky pigmentu pravidelne kontrolovať. Či sa ich tvar, veľkosť a farba nejako nemení. Z pieh a materských znamienok totiž môže vzniknúť ...