Kombinovaná pleť

Typ pleti, ktorý v sebe kombinuje typ mastný a suchý

Ak je vaše čelo, nos a brada (tzv. T-zóna) mastná a náchylná k akné, zatiaľ čo oblasť očného okolia a tváre suché, potom vaše pleť spadá do kategórie kombinovaná. Je tiež možné, že sa typ pleti mení v závislosti na počasí alebo ročnom období, pleť môže byť úplne mastná, inokedy zasa nadmerne suchá.
 
Kombinovaný typ pleti vyžaduje kombinovanú starostlivosť. Mastné oblasti potrebujú pravidelné čistenie, suchšie zase hydratáciu a hutné prípravky, ktoré im dodajú potrebné živiny.
 

Pre kombinovanú pleť je typické

Najlepšia starostlivosť pre kombinovanú pleť:

Cream Cleanse

Pretože je treba pleť, v ktorej sa mieša suchý a mastný typ, čistiť opatrne, zvoľte k tomu Cream Cleanse. Tento krémový prípravok jemne odstráni všetky nečistoty a podporuje jemnú exfoliáciu vďaka obsahu kyseliny l-mandľovej. Krásne vonia po pomarančovom oleji a zanechá pokožku jemnú a vláčnu. Suchú i mastnú pleť vyčistí bez zbytočného presušovaniu.
CREAM CLEANSE CREAM CLEANSE Čistenie suchej či citlivej pleti býva často komplikované, pleť pôsobí napnuto alebo je podráždená. CREAM CLEANSE odstráni každodenné nečistoty i make-up šetrne, pleť upokojí. Hydratáciu pleti zaistí kakaové maslo, pomarančový olej a glycerín. Vďaka novému zloženiu s CREAM CLEANSE teraz ľahko odlíčite i očné okolie. 27 €
 

Sérum Retinol 3 TR

Nočné účinné sérum Retinol 3 TR vyhladzuje vrásky, cez noc čistí pleť a podporuje jej zdravú exfoliáciu. Obsahuje antioxidanty vitamín A a vitamín E, pôsobí tak proti škodlivému vplyvu voľných radikálov, ktoré majú za následok vznik prvých známok starnutia pleti. Podporuje tiež produkciu kyseliny hyalurónovej a kolagénu v koži, čo podporuje jej pevnosť a mladistvý vzhľad.