Normálna pleť

Tzv. ideálny typ pleti

Normálny typ pleti je vyvážený, nedochádza k nadmernej produkcii kožného mazu, ale ani nie je príliš suchá (dôsledok nedostatku kožného mazu). Normálny typ pleti zvyčajne nepostihuje výrazné akné. Pleť je jemná a rozžiarená, pretože rovnomerne odráža svetlo.
 
Pleť vyzerá v priebehu dňa rovnako a je možné na ňu aplikovať všetky možné produkty starostlivosti o pleť, bez toho aby došlo k podráždeniu. Normálny typ pleti je najmenej problémový, pleť pôsobí čisto a zdravo.
 
Najlepšie produkty pre normálnu pleť:

Hydr8 ™ Day 360 SPF 15

Aj normálna pleť potrebuje pravidelnú hydratáciu, ochranu pred ultrafialovým žiarením, hodí sa aj prevencia starnutia a rozvoja vrások. To všetko v sebe kombinuje denný hydratačný krém Hydr8 Day 360 SPF 15. Obsahuje SPF 15, ale vybrať si môžete aj verziu s vyšším ochranným faktorom Hydr8 Day 360 SPF 30. Okrem SPF (chráni pred UVB lúčmi) obsahuje tiež ochranu pred UVA lúčmi.
 
Má nemastné zloženie, vďaka ktorému sa rýchlo vstrebáva a pokožku zanecháva vyhladenú a hydratovanú bez nadmerného lesku.
 

Hydr8 Night

Ideálna starostlivosť o pleť by mala okrem denného hydratačného krému zahŕňať aj nočný krém. K dennému krému Hydr8 Day 360 SPF 15 je skvelým doplnok nočný krém tej istej série. Oproti dennému krému je hutnejší a obsahuje viac účinných látok, ktoré pleť v priebehu noci vyživia a omladia. Patrí medzi nich resveratrol, vitamín E, extrakty z mučenky, valeriány lekárskej a beta-glukán.
 
Hydr8 Night podporuje prirodzenú produkciu kolagénu, a tým pádom napomáha revitalizácii pleti a vyhladeniu vrások. Obnovuje aj jas pokožky a cez noc ju osvieži.
 

Hydr8 Night Eye

Rovnako ako nočný krém je aj očný krém "must-have" komplexnej starostlivosti o pleť. Vyberte si Hydr8 Night Eye, opäť z rovnakej série produktov. Zaručí dostatočnú hydratáciu jemného očného okolia a pôsobí proti vzniku vrások v tejto oblasti. Pôsobí tiež proti opuchom očného okolia a rozvoju tmavých kruhov pod očami. Hlavnou aktívnou látkou v tomto kréme je retinol v 0,1% koncentrácii. Ďalej obsahuje kyselinu hyaluronovú, niacinamid a vitamín E.