Veľkosť balenia: 30 kapsúl

Ceramides+ ANNA BRANDEJS

Výživový doplnok na úľavu od suchej pokožky

Ceramidy+ podporia regeneráciu pokožky, zlepšia jej štruktúru a zmiernia nepríjemné príznaky suchosti a dehydratácie, ako sú vrásky, pnutie, šupinky alebo svrbenie. Zbavte sa suchej pleti nadobro vďaka dávke ceramidov a 3 ďalším aktívnym zložkám.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Zvoľte viac kusov a ušetríte
Cena: 60 €
Na sklade - ihneď posielame

Suchá pokožka rýchlejšie starne, skôr sa na nej objavujú vrásky a jemné linky a stráca pružnosť. Príčinou je nedostatok kožných lipidov, tzv. ceramidov, a ich znížená produkcia. Zvýšte obsah prospešných lipidov v pleti pomocou Ceramides+ ANNA BRANDEJS a dajte zbohom suchej, dehydrovanej a unavenej pleti.

Ceramidy+ ANNA BRANDEJS obsahujú okrem ceramidov aj resveratrol, koenzým Q10 a astaxantín. Jeho štyri aktívne zložky spoločne pôsobia na zlepšenie hydratácie pleti. Posilňujú ochrannú bariéru pokožky, regenerujú ju a podporujú jej celkové zdravie. Bojujú proti predčasnému starnutiu pleti, vráskam a dehydratácii. S Ceramides+ ANNA BRANDEJS zaznamenáte rozdiel v kvalite svojej pleti!

Ceramidy použité v Ceramides+ ANNA BRANDEJS majú preukázané účinky v klinickej štúdii:

  • zlepšenie hydratácie o 23 % po 2 týždňoch, po 60 dňoch dokonca o 36 %
  • menšie olupovanie pokožky a zmiernenie pnutia u 75 % účastníkov
  • zníženie vrások o 9 % po 2 týždňoch, o 19 % po 60 dňoch užívania
  • zlepšenie pružnosti pokožky o 15 % po 2 týždňoch, o 36 % po 60 dňoch
  • o 63 % hladšia pokožka po 60 dňoch užívania
Aktívna látkaDenná dávka% RVH*
Koenzým Q1050 mg**
Ceramosidy - polárne lipidy zo pšenice (extrakt zo pšeničných semien)30 mg**
Resveratrol (extrakt z koreňa krídlatky japonskej, Polygonum cuspidatum)5 mg**
Astaxantin (extrakt z mikroriasy Haematococcus pluvialis)5 mg**

*RHP: referenčná hodnota príjmu

**RHP (referenčná hodnota príjmu): nie je stanovená

Ceramidy:
Patentované fytoceramidy získané z pšeničných klíčkov zvyšujú obsah dôležitých ceramidov v pokožke. Tým sa obnovuje ochranná bariéra pokožky, zlepšuje sa hydratácia a celkové zdravie pokožky. Podľa klinickej štúdie sa už po 2 týždňoch používania zlepšila hydratácia pokožky, zmiernili sa šupinky a pnutie, zredukovali sa vrásky, pokožka sa zjemnila a zlepšila sa jej hydratácia.

Resveratrol:
Zverververal je prírodný polyfenol, ktorý sa nachádza v niektorých rastlinách, z ktorých najznámejší je vinič hroznorodý. Je to silný antioxidant obľúbený nielen pre svoj ochranný účinok pred negatívnym vplyvom voľných radikálov, ale aj pre svoje účinky proti starnutiu. Môže pomôcť chrániť pokožku pred poškodením UV žiarením, čo súvisí s jeho antioxidačným účinkom, a tiež minimalizovať príznaky starnutia pokožky, ako sú jemné linky a vrásky. Môže prispieť k zlepšeniu pružnosti pokožky.

Astaxantín:
Prírodný pigment, ktorý sa prirodzene nachádza v morských organizmoch, ako sú riasy, krevety a lososy. Vďaka svojmu silnému antioxidačnému účinku pomáha chrániť pokožku pred oxidačným stresom, pri ktorom pomáha znižovať tvorbu voľných radikálov často spájaných s prejavmi predčasného starnutia pokožky a vráskami. Môže tiež podporovať hydratáciu pokožky, zvyšovať jej pružnosť a zlepšovať prirodzenú ochranu pokožky pred poškodením UV žiarením.

Koenzým Q10 (CoQ10):
Koenzým Q10 sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Je nevyhnutný pre energetický metabolizmus buniek a má mnoho pozitívnych účinkov na pokožku. Keďže je silným antioxidantom, pomáha chrániť pokožku pred predčasným starnutím a podporuje ochranu pokožky pred poškodením slnkom. Vďaka svojmu vplyvu na energetický metabolizmu stimuluje rýchlejšiu obnovu buniek, a tým aj regeneráciu pokožky pre jej zdravší vzhľad.

  • Ceramidy+ ANNA BRANDEJS užívajte jednu kapsulu denne počas jedla.
  • Balenie obsahuje dávku na 1 mesiac, t. j. 30 kapsúl