Veľkosť balenia: 198 g

Collagen Drink Mango ANNA BRANDEJS

Práškový doplnok stravy pre mladistvú a hydratovanú pleť

Mega dávka najčistejšieho rybieho kolagénu v doplnku stravy Collagen Drink ANNA BRANDEJS spevní pleť a vyhladí vrásky, kyselina hyalurónová sa postará o jej intenzívnu hydratáciu a zjemnenie. Vitamíny C, E a koenzým Q10 poskytnú ochranu pred voľným radikálom, a tým pleť chránia pred predčasným starnutím. Vaša pleť tak získa luxusnú starostlivosť, ktorú si zaslúži, v podobe vynikajúceho nápoja s príchuťou manga.

Celý popis
Pôvodná cena: 40 €
Ušetríte: 8 € (20%)
Cena: 32 €
Na sklade - ihneď posielame

Výživový doplnok s kolagénom a kyselinou hyalurónovou

Kombinácia kolagénu a kyseliny halurónovej je to najlepšie pre sviežu, mladistvú pleť. Kolagén podporuje pevnosť pleti, pomáha vyhladiť vrásky a obnoviť kontúry tváre. Kyselina hyalurónová podporuje pružnosť pleti, postará sa o jej hydratáciu a vyplnenie jemných rýh aj vrások. V práškovom doplnku stravy Collagen Drink ANNA BRANDEJS, z ktorého jednoduchým zmiešaním s vodou vytvoríte lahodný mangový nápoj, ich získate poriadnu porciu, naviac k tomu vitamín C, vitamín E a koenzým Q10 pre ešte krajšiu a chránenú pleť.

Najčistejší rybí kolagén pre pevnú pleť

Collagen Drink ANNA BRANDEJS obsahuje 100% rybí čistý kolagén typ I hydrolyzovaný tak, že sa skvele vstrebáva cez tenké črevo a pleť ho využije na maximum. Denná dávka organizmu poskytne 5000 mg kolagénových peptidov, ktorých účinok potvrdzuje klinická štúdia: pleť sa spevní o 27 %, rozžiari a zjednotí sa jej farebný tón.

5 aktívnych látok pre krásnu pleť

Rybí kolagén Naticol®:
Rybí kolagén je tvorený predovšetkým I. typom kolagénnych peptidov, ktoré sa do organizmu dobre vstrebávajú, a zostávajú tak vysoko účinné. Získava sa z vysoko kvalitných surových rybích koží špecifickou enzymatickou hydrolýzou. Vďaka procesom demineralizácie a filtrácie má 100% čistotu. Kolagén Naticol obnovuje pevnosť pleti, ktorá získava rovnomernejší odtieň.

Kyselina hyalurónová:
Kyselina hyalurónová maximalizuje hydratáciu pleti a pomáha v nej zadržať vodu. Vďaka tomu napomáha udržať jej pružnosť, vyhladzuje staršie vrásky a odďaľuje vznik nových, rovnako tak výrazne koriguje problémové prejavy pleti. Má regeneračné účinky a chráni kožu pred vonkajšími vplyvmi.

Vitamín C:
Antioxidant, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu pre správne fungovanie krvných ciev a funkcií kostí a chrupaviek a normálnej funkcii kože. Vitamín C tiež prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, zvyšuje vstrebávanie železa. Pleť chráni pred predčasným starnutím.

Vitamín E:
Prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Ide o jeden z najdôležitejších antioxidantov prítomných v ľudskom tele, ktorý pleť chráni pred predčasným starnutím.

Koenzým Q10:
Životne dôležitá látka, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom organizme. Je zdrojom energie pre bunky a katalyzátorom biochemických reakcií. Jeho prirodzená tvorba klesá s pribúdajúcim vekom. Energizuje bunkovú aktivitu: Táto energia je potrebná na opravu poškodenia a zabezpečenie zdravých kožných buniek. Aktívne kožné bunky sa ľahko zbavujú toxínov a môžu lepšie využívať živiny. Keď pokožka starne, všetky tieto procesy sa spomalia, čo spôsobí matnú a žltkastú, vráskavú pokožku. Silná antioxidačná funkcia CoQ10 pomáha chrániť pokožku na molekulárnej úrovni pred škodlivými účinkami slnka a pred poškodením voľnými radikálmi.

Aktívna látkaMnožství v 1 dávke 6,6 g% RVH
Hydrolyzovaný rybí kolagén5000 mg*
Vitamín C (kyselina askorbová)1000 mg1250
Kyselina hyaluronóvá100 mg*
Koenzým Q1050 mg*
Vitamín E (DL-alfa tokoferol acetát)12 mg100

 *RVH (referenčná výživová hodnota) nie je stanovená

Jeden drink denne pre krásnu pleť

  • Collagen Drink ANNA BRANDEJS sa ľahko užíva a postačí jedna porcia denne. Prášok sa ľahko rozpúšťa v studených alebo teplých nápojoch, ako káva, čaj i smoothie.
  • Balenie s obsahom 198 g vystačí na 30 dávok.