Veľkosť balenia: 450 kapsúl

Limitovaná edícia: 3 ks Collagen+11 ANNA BRANDEJS

Pre krásnu a zdravú pokožku i podporu imunity

Zdokonaľte svoju pleť zvnútra s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s najčistejším rybím kolagénom a patentovanými Ceramosidmi. Získajte mladistvo spevnenú a vyhladenú pleť vďaka doplnku stravy, ktorý vyhladí vrásky, rozjasní a zjemní pleť až o 63 %. 

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Pôvodná cena: 225 €
Ušetríte: 49 € (22%)
Cena: 176 €
Na sklade - ihneď posielame

Na zmiernenie vrások, lepšiu elasticitu pleti aj jej hydratáciu nestačí len používať kvalitnú kozmetiku, pleť je potrebné vyživovať aj zvnútra. Vyberte si doplnok stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS, ktorý podporí krásu i zdravie pleti vďaka najkvalitnejšiemu rybiemu kolagénu a ďalším 11 aktívnym látkam. Tie spoločne pôsobia synergicky - vzájomne sa podporujú vo svojom účinku pre najlepší vplyv na pleť. Okrem toho štyri z nich (vitamín C, Vitamín D, zinok a meď) prispievajú k správnemu fungovaniu imunity.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS obsahuje v 1 kapsule ako hlavnú aktívnu látku 500 mg hydrolyzovaného morského kolagénu. V dennej dávke teda organizmu dodáte 2 500 mg morského kolagénu vo forme kolagénových peptidov, dipeptidov a tripeptidov. Vďaka tomu sa dobre vstrebáva cez tenké črevo do organizmu a v koži môže dobre pôsobiť. U Collagen+11 tak nehrozí, že budete prehĺtať kapsuly, ktoré z väčšej časti prejdú vaším tráviacim traktom a celým organizmom bez využitia.

Ocenenia, ktoré Collagen+11 získal:

 

Rybí kolagén obsiahnutý v Collagen+11 ANNA BRANDEJS má maximálnu možnú čistotu, ktorú výrobca dosiahol sofistikovanou ionickou filtráciou a demineralizáciou. V doplnku stravy teda nenájdete zmes tukov, cukrov, purínov či pozostatky antibiotík. Jeho účinky navyše preukazujú klinické testy1), v ktorých účastníci po 12 týždňoch popisovali:

 • spevnenie kože o 26,6 %
 • zjednotenie farebného tónu pleti o 15 %
 • rozjasnenie pleti o 10 %

FAQ na téma COLLAGEN + 11 Anna Brandejs FAQ na téma COLLAGEN + 11 Anna Brandejs Najčastejšie kladené otázky a odpovede.

Rybí kolagén Naticol®:

Získava sa z vysoko kvalitných surových rybích koží špecifickou enzymatickou hydrolýzou. Vďaka procesom demineralizácie a filtrácie má 100% čistotu, ktorá je na trhu s doplnkami stravy unikátna. Z jeho vysokej využiteľnosti v tele ťaží ako koža, tak aj kĺby. 

Ceramosidy:
Patentované fytoceramidy získavané z pšeničných klíčkov zvyšujú obsah dôležitých ceramidov v pleti. Obnovuje sa vďaka tomu jej ochranná bariéra, zlepšuje sa hydratácia a jej zdravie celkovo. Podľa klinických štúdií dochádza k zlepšeniu stavu už po 2 týždňoch užívania:

 • lepšia hydratácia o 23 % po 2 týždňoch, po 60 dňoch o 36 %
 • menej šupiniek na pleti a úľava od pnutia u 75 % účastníkov
 • redukcia vrások o 9 % po 2 týždňoch, po 60 dňoch o 19 %
 • lepšia elasticita pleti o 15 % po 2 týždňoch, po 60 dňoch o 36 %
 • zjemnenie pleti o 73 % po 60 dňoch

Extrakt z granátového jablka:
Svojimi antioxidačnými schopnosťami pomáha k hydratácii kože a spomaľovaniu starnutia pleti i celého organizmu. Extrakt je štandardizovaný na 40% kyseliny ellagovej.

Vitamín C:
Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému. Okrem toho vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej funkcii nervovej sústavy, psychickej činnosti, zvyšuje vstrebávanie železa.

Kyselina hyalurónová:
Chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Udržuje pokožku a tkanivá pevné a pružné. Vyhladzuje staršie vrásky a spomaľuje vznik nových, koriguje problematické kožné prejavy.

Vitamín D:
Podieľa sa na procese delenia buniek, pomáha udržiavať bunky zdravé. Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín E:
Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zinok:
Prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov, nechtov a pokožky, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamín B5:
Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej psychickej činnosti.

Lykopén

Meď:
Prispieva k udržaniu normálneho stavu spojivových tkanív a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Prispieva k normálnej pigmentácii vlasov, normálnemu prenosu železa v organizme, normálnej pigmentácii pokožky.

Vitamín B7:
Prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov. 

Aktívna látkaMnožstvo látky - 5 kapsúl
(denná dávka)
% RVH
Rybí kolagén2500 mg*
Extrakt z granátových jabĺk (extrakt zo semien 40%)500 mg*
Vitamín C (kyselina L - askorbová)200 mg250
Extrakt z pšeničných semien (Ceramosidy)30 mg*
Kyselina hyalurónová25 mg*
Vitamín D0,025 mg500
Vitamín E (tokoferol)12 mg100
Zinok (glukónan zinočnatý)10 mg100
Vitamín B5 (kyselina pantoténová)6 mg100
Lykopén6 mg*
Meď (copper citrate)1 mg100
Vitamín B7 (biotín)50 mcg100

 *RVH (referenčná výživová hodnota) nie je stanovená

Kto je Anna Brandejs? Kto je Anna Brandejs? Nová značka doplnkov stravy Anna Brandejs nesie meno Anny Brandejs.

 • Bez laktózy
 • Bez lepku
 • Bez cukru
 • Bez aspartámu
   
 • Pre krásnu pokožku používajte 5 kapsúl denne pri jedle (3 kapsuly ráno a 2 večer)
 • Balenie obsahuje 150 kapsúl (hmotnosť obsahu: 116,7 g)

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej vyváženej stravy.

Klinické štúdie

1) Duteil, L., Queille-Roussel, C., Maubert, Y., Esdaile, J., Bruno-Bonnet, C., Lacour J.-P. Specific bioactive natural type 1 collagen peptides oral intake reverse skin aging signs in mature women. Journal of Aging Research & Clinical Practice 2016 ; 5(2): 84 - 92

2) Bizot, V., Cestone, E., Michelotti, A., Nobile, V. Improving Skin Hydration and Age-related Symptoms by Oral Administration of Wheat Glucosylceramides and Digalactosyl Diglycerides: A Human Clinical Study. Cosmetics 2017; 4, 37

Štúdie zašleme na žiadosť.