Každý chce dlho žiť, ale nikto nechce byť chorý

Každý chce dlho žiť, ale nikto nechce byť chorý

Ešte pred sto rokmi bola v SR priemerná doba života 44 rokov. Priemerný vek sa za posledných 100 rokov zvýšil o 35 rokov! Dožívame sa o neuveriteľných 35 rokov dlhšie, ale mnoho ľudí už po 40 začne trpieť chronickými chorobami, ktoré kvalitu života výrazne znižujú. 

Je preto dôležité myslieť na svoje zdravie už v strednom veku, najmä na starostlivosť o svoje cievy a srdce, pretože práve kardiovaskulárne ochorenia bývajú v SR veľmi časté a sú aj najčastejšou príčinou úmrtí.

Bez zdravej stravy a pohybu to nepôjde. Mnoho ľudí využíva aj doplnky stravy s obsahom omega 3 mastných kyselín. Tieto kyseliny si telo nevie samo vyrobiť, preto ich musíme prijímať v potrave, napríklad v podobe tučných rýb, alebo v podobe doplnku stravy. Omega 3 mastné kyseliny sú dnes skutočne v obľube, pretože majú už niekoľko rokov schválené zdravotné tvrdenia, že prispievajú k normálnej činnosti srdca, mozgu i zraku.

skoje

Ďalšie prírodné látky, ktoré prispievajú k normálnemu stavu ciev a srdca, SÚ polyfenoly.

Polyfenoly sú čím ďalej, tým obľúbenejšie. Sú to rastlinné látky, ktoré majú mimoriadne bioaktívne účinky. Napríklad polyfenoly z olivového oleja majú schválené zdravotné tvrdenia - prispievajú k ochrane krvných lipidov pred oxidatívnym stresom, ktorý vedie ku kôrnateniu ciev. Okrem olív sú výborným zdrojom polyfenolov aj hroznové jadierka, čučoriedky a pod.

V prípade, že uvažujete obohatiť svoju stravu o doplnky stravy s obsahom omega 3 mastných kyselín a polyfenolov - pozrite sa na zloženie doplnku Omega 3 + 3 ANNA BRANDEJS. Nielenže obsahuje vysoký obsah omega 3 mastných kyselín, ale navyše obsahuje vysoké štandardizované dávky polyfenolov z olív, olivových listov aj hroznových jadierok.

S článkom súvisia tieto produkty:

Omega 3+3 ANNA BRANDEJS
Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí si uvedomujú dôležitosť zdravého starnutia srdca, krvných
56 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Kurkuma je jednou z najoceňovanejších rastlín na svete.
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS23.3.2021

Kurkuma je jednou z najoceňovanejších rastlín na svete.

Obsahuje totiž 4 % látok zvaných kurkumíny, ktoré majú silný antioxidačný a protizápalový účinok.

Konečne! Produkt s kolagénom na omladenie pleti s rýchlym a viditeľným účinkom
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS20.2.2021

Konečne! Produkt s kolagénom na omladenie pleti s rýchlym a viditeľným účinkom

Očakávate od doplnku stravy na omladenie pleti rýchle a dlhodobé výsledky? Jeden taký pre vás máme, jeho účinky potvrdzuje 96,15 % užívateliek hodnotiacich výsledky maximálnym počtom bodov.

Kolagén na pleť, ktorý naozaj funguje
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS8.2.2021

Kolagén na pleť, ktorý naozaj funguje

Hľadáte doplnok stravy s kolagénom, ktorý je vytvorený tak, aby vám priniesol viditeľné výsledky už po 2 týždňoch užívania s tým, že v jeho zložení nájdete iba látky, ktoré vaše telo skutočne využije? Jeden taký tu je - Collagen + 11 ANNA BRANDEJS.

11 potravín, ktoré podporia vašu imunitu
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS29.1.2021

11 potravín, ktoré podporia vašu imunitu

Pani doktorka, Anna Brandejs, si rada číta a inšpiruje sa v rôznych knihách o zdravej výžive, bylinkách, vitamínoch a mineráloch. Dnes sa pozrela, čo tieto múdre knižky odporúčajú jesť, aby náš imunitný systém bol lepší a silnejší.

Podpora imunity - ako na ňu prírodnou cestou a prečo jej musíme, s pribúdajúcim vekom, venovať zvýšenú pozornosť?
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS11.1.2021

Podpora imunity - ako na ňu prírodnou cestou a prečo jej musíme, s pribúdajúcim vekom, venovať zvýšenú pozornosť?

S vekom klesá prirodzená obranyschopnosť nášho organizmu. Kým „dvadsiatkou“ sme mohli prejsť bez vážnejšieho ochorenia, či príznakov oslabenej imunity, po cca štyridsiatom roku života je vhodné začať telu pomáhať. Nižšie uvedený text sme pripravili pre tých z vás, ktorí sa chcú dlho tešiť pevnému zdraviu.