Veľkosť balenia: 150 ml

Anti-Age Tonic ANNA BRANDEJS

Tonikum s kyselinou hyalurónovou pre bezchybnú pleť

Vyhladí vrásky, zjemní pleť, zosvetlí nadmernú pigmentáciu, a nakoniec perfektne uzavrie proces čistenia pleti. Zaobstarajte si aj vy omladzujúce hydratačné tonikum Anti-Age Tonic ANNA BRANDEJS s kyselinou hyalurónovou a botanickými extraktmi a získajte pleť bez nedokonalostí a známok starnutia.

Celý popis
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 38 €
Na sklade - ihneď posielame

Tonikum patrí do kozmetickej starostlivosti

Tonikum sa môže zdať ako nie veľmi dôležitá súčasť kozmetickej starostlivosti. Ide o rozšírený omyl. Tonikum pleť dočistí, obnoví jej rovnováhu, a navyše ju pripraví na aplikáciu sér a krémov a maximálne využitie ich aktívnych látok.

Ako injekčné omladenie

Tonikum Anti-Age Tonic ANNA BRANDEJS s kyselinou hyalurónovou a extraktmi zo snežienok a lupeňov damaskej ruže toho s pleťou dokáže oveľa viac! Jeho aktívne látky v pleti minimalizujú pohyby mimických svalov, a tým bránia formovaniu vrások. Pôsobí vďaka tomu podobne ako injekčne aplikované omladzujúce látky (botulotoxín).

Tonikum Anti-Age Tonic ANNA BRANDEJS:

 • Omladzuje
 • Vyhladzuje vrásky a ryhy
 • Dočistí pleť
 • Pleti dodáva vitalitu
 • Hydratuje
 • Vyrovnáva pH pleti
 • Obnovuje rovnováhu pleti
 • Rozjasňuje
 • Zosvetlí tmavé škvrny na pleti

Prírodné extrakty proti vráskam

Patentovaný extrakt z cibuliek snežienok (IBR Snowflake®):
Botanická alternatíva botulotoxínu, látky využívanej na injekčné omladenie pleti, so silným protivráskovým účinkom. Blokuje prenos nervových signálov nutných k svalovým kontrakciám, dočasne bráni pohybom tvárových svalov. Vďaka tomu extrakt viditeľne vyhladzuje mimické vrásky, ako sú vejárovité vrásky okolo vonkajších kútikov očí či vrásky na čele. Relaxačný účinok extraktu na svaly preukazuje klinická štúdia:

 • 3. deň relaxácia tvárového svalstva o 19%
 • 7. deň relaxácia tvárového svalstva o 40%
 • 14. deň relaxácia tvárového svalstva o 43%

Pred a po 7. deň - vyhladzujúci efekt IBR Snowflake® je viditeľný už za týždeň:

 

RosalityTM:
Patentovaný extrakt z okvetných lístkov ruže damaskej, starej odrody s nádhernou vôňou pôvodom z Maroka a Bulharska, chráni kožné bunky pred poškodením stresom (napr. psychickým alebo vo forme znečisteného vzduchu). Znižuje produkciu melanínu pleti pri strese, a vďaka tomu pôsobí preventívne proti nadmernej pigmentácii. Zjednocuje farebný tón pleti a dodáva jej oddýchnutý a žiarivo svieži vzhľad.

Tri látky na hydratáciu

2 druhy kyseliny hyalurónovej:
Kyselina hyalurónová s rôznou molekulovou hmotnosťou pleti dodáva okamžitú hydratáciu.

Zemea:
Látka, ktorá pleti poskytuje dlhotrvajúcu, hĺbkovú hydratáciu.

Ajidew NL50:
Humektant odvodený od kyseliny L-glutamovej sa prirodzene vyskytuje v ľudskej koži. Patrí medzi tzv. NMF,teda prirodzene zvlhčujúce faktory. Pleť zvlhčuje a dodáva jej svieži vzhľad.

Tonikum pre rannú a večernú starostlivosť

Po rannom a večernom čistení pleti naneste tonikum na vatový tampón a jemne ním pretrite tvár, krk a dekolt.