Veľkosť balenia: 70 ml

Lifting Mask with Peptides ANNA BRANDEJS

Omladzujúca pleťová maska s prebiotikami a peptidmi

Ponorte sa do skutočného omladenia pleti a redukcie vrások s maskou Lifting Mask with Peptides ANNA BRANDEJS. Nový tip peptidov viditeľne vyplní ryhy a pleti dodá energiu, prebiotiká obnovia kožný mikróbiom a ďalšie aktívne látky sa postarajú o hydratáciu a spevnenie. Používajte masku pravidelne na okamžité oživenie pleti, napríklad pred dôležitou udalosťou, alebo preventívne proti rozvoju známok starnutia pleti.

Celý popis
Cena: 69 €
Na sklade - ihneď posielame

Prebiotická kozmetika pre silnú a zdravú kožu

Lifting Mask with Peptides ANNA BRANDEJS je najnovší člen rodiny prebiotickej kozmetiky ANNA BRANDEJS. Vďaka obsahu prebiotík harmonizuje kožnú mikrobiotiku a posilňuje kožu. Vďaka tomu potom môžu optimálne pôsobiť jej ďalšie aktívne látky pracujúce na rejuvenácii, oživení a zvlhčení kože.

Liftingová maska

 • Spevňuje a vypína pleť
 • Vyhladzuje vrásky a jemné ryhy
 • Hydratuje od prvej minúty po aplikácii
 • Chráni pleť pred vznikom viditeľných známok starnutia
 • Rozjasní a rozžiari pleť
 • Obnovuje rovnováhu kožného mikrobiómu
 • Pleti poskytuje antioxidačnú ochranu
 • Pleť zjemňuje a zvláčňuje
 • Poskytuje ochranu pred poškodením znečistením, toxínmi a podráždením
 • Zlepšuje pružnosť pleti

Endorfínové peptidy pre šťastnú pleť

Hlavná aktívna látka v maske Peptilift vznikla kombináciou peptidov a extrémne silného antioxidantu glutatiónu. Práve preto má Lifting Mask with Peptides ANNA BRANDEJS doslova ohromujúci protivráskový účinok. Ďalšie aktívne zložky, ako je najmenšia molekula kyseliny hyalurónovej na svete, ceramidy alebo skvalan, okamžite po nanesení maximalizujú hydratáciu kože. Lifting Mask with Peptides tak transformuje unavenú, mdlú či suchú pleť a dodá jej žiarivý, svieži a mladistvý vzhľad.

Zloženie proti vráskam

Peptilift:
Nový typ peptidu s nadštandardným protivráskovým účinkom, ktorý preukazuje klinická štúdia:

 • Redukcia vrások o 22,5% po 2 týždňoch
 • Redukcia vrások o 55,7% po 4 týždňoch

Peptilift navyše stimuluje rastové faktory, a tým obnovuje kožu. Jeho pôsobením začína organizmus do pokožky posielať hormóny šťastia a eufórie (endorfíny), koža je tak s pravidelným používaním šťastná a omladená.

Kyselina hyalurónová:
Najmenšia molekula kyselina hyalurónovej na svete hydratuje už od prvej minúty po nanesení. Prestupuje navyše až do hlbokých vrstiev kože, ktorým poskytuje okamžité a dlhotrvajúce zvlhčenie. Pleť je vďaka tomu pružná a žiarivá.

Prebiotiká z fermentovaného ovsa a jojoby:
Prebiotiká optimalizujú kožný mikróbiom, posilňujú imunitu a antioxidačný systém kože. Výsledkom je hladšia, žiarivejšia pleť so zmenšenými pórmi.

Ceramidy z moringy, bambucké maslo, makadamový olej a vitamín E:
Spoločne na pleti utvárajú ochranný globálny štít pred toxínmi z ovzdušia a výrazne zlepšujú jej pružnosť a elasticitu.

Skvalan:
Intenzívne hydratuje a zanecháva pokožku zamatovo mäkkú a pružnú. Chráni pleť pred oxidatívnym stresom a vonkajšími stresormi, zmenšuje viditeľnosť jemných liniek a vrások a dodáva okamžite pleti svieži vzhľad.

Používajte večer alebo pre okamžitú obnovu pleti

Masku naneste na vyčistenú pleť nechajte pôsobiť cez noc. Masku môžete používať aj kedykoľvek, keď potrebujete oživiť a rozžiariť pleť, nemusíte ju zmývať a môžete na ňu naniesť make-up. Masku môžete používať pravidelne, najlepšie na noc, a to aj na miesto nočného séra a krému. Zloženie koncentrovanej masky sme navrhovali tak, že na ňu už nemusíte vrstviť ďalšie produkty. Pri každodennom použití vás prekvapí jej silný protivráskový a vypínací účinok.