Srdce znamená život, a preto by sme sa mali o neho starať bez kompromisov.

Srdce znamená život, a preto by sme sa mali o neho starať bez kompromisov.

V čom sa Omega 3+3 ANNA Brandejs líši od doplnkov ponúkajúcich iba omega 3 mastné kyseliny či všeobecne známe antioxidanty typu cesnak, zelený čaj, či Koenzým Q10?

Omega 3+3 ANNA BRANDEJS kombinuje látky, ktoré vám pomôžu s podporou, normálnej funkcie srdca (nenasýtené mastné kyseliny EPA, DHA), udržaním normálnej činnosti mozgu, zraku a duševnej vitality (nenasýtená mastná kyselina DHA), ochranou pred oxidatívnym stresom (proanthokyanidíny, hydroxytyrozol). A to všetko s masívnou podporou patentovaného extraktu z listov olív BENOELA®, o ktorého účinkoch sa dočítate viac tu: https://iff-health.com/portfolio/benolea (z regulačných dôvodov vám na tomto webe nemôžeme povedať viac), prípadne v klinických štúdiách skúmajúcich účinky BENOELA® u ľudí s vysokým krvným tlakom, cholesterolom či cukrom, ktoré nájdete nižšie.

Rovnako ako pri ostatných doplnkoch stravy ANNA BRANDEJS, aj v prípade Omega 3+3 ANNA BRANDEJS, sme dbali na vysokú kvalitu použitých látok:

  • Omega 3 mastné kyseliny pochádzajú z tučných rýb, ktorých tuk je bohatý práve na nenasýtené mastné kyseliny EPA, DHA.
  • Látky z plodov hrozna a olív majú podobu štandardizovaného extraktu, s vysokou koncentráciou prospešných látok.
  • Hydroxytyrozol získaný z extraktu plodov olív má 3x vyššiu antioxidačnú kapacitu v porovnaní s Koenzýmom Q10 a 15x vyššiu antioxidačnú hodnotu ako zelený čaj, látky bežne sa vyskytujúce v doplnkoch stravy určených k podpore správnej funkcie kardiovaskulárneho systému.
  • BENOELA® sme si zvolili na základe záverov z klinických štúdií, a to konkrétne:

Blood pressure-reducing and lipid-lowering effect of Benolea® (EFLA®943) in stage-1 hypertension. Susalit, E., et al., Phytomedicine 2011, 18, 251-258

Benolea® lowered blood pressure and LDL-cholesterol in adults with Borderline hypertension.

Omega 3 + 3 ANNA BRANDEJS je tu pre tých z vás, ktorí hľadajú prírodný spôsob podpory kardiovaskulárneho systému, normálnej činnosti mozgu, zraku a duševnej vitality a ktorí zároveň nechcú "experimentovať" s bežne dostupnými doplnkami stravy, ktoré sa opierajú prevažne o omega 3 mastné kyseliny doplnené priemerne silnými antioxidantmi.

S článkom súvisia tieto produkty:

Omega 3+3 ANNA BRANDEJS
Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí si uvedomujú dôležitosť zdravého starnutia srdca, krvných
56 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Každý chce dlho žiť, ale nikto nechce byť chorý
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS23.3.2021

Každý chce dlho žiť, ale nikto nechce byť chorý

Ešte pred sto rokmi bola v SR priemerná doba života 44 rokov. Priemerný vek sa za posledných 100 rokov zvýšil o 35 rokov! Dožívame sa o neuveriteľných 35 rokov dlhšie, ale mnoho ľudí už po 40 začne trpieť chronickými chorobami, ktoré kvalitu života výrazne znižujú. 

Kurkuma je jednou z najoceňovanejších rastlín na svete.
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS23.3.2021

Kurkuma je jednou z najoceňovanejších rastlín na svete.

Obsahuje totiž 4 % látok zvaných kurkumíny, ktoré majú silný antioxidačný a protizápalový účinok.

Konečne! Produkt s kolagénom na omladenie pleti s rýchlym a viditeľným účinkom
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS20.2.2021

Konečne! Produkt s kolagénom na omladenie pleti s rýchlym a viditeľným účinkom

Očakávate od doplnku stravy na omladenie pleti rýchle a dlhodobé výsledky? Jeden taký pre vás máme, jeho účinky potvrdzuje 96,15 % užívateliek hodnotiacich výsledky maximálnym počtom bodov.

Kolagén na pleť, ktorý naozaj funguje
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS8.2.2021

Kolagén na pleť, ktorý naozaj funguje

Hľadáte doplnok stravy s kolagénom, ktorý je vytvorený tak, aby vám priniesol viditeľné výsledky už po 2 týždňoch užívania s tým, že v jeho zložení nájdete iba látky, ktoré vaše telo skutočne využije? Jeden taký tu je - Collagen + 11 ANNA BRANDEJS.

11 potravín, ktoré podporia vašu imunitu
Výživové doplnky ANNA BRANDEJS29.1.2021

11 potravín, ktoré podporia vašu imunitu

Pani doktorka, Anna Brandejs, si rada číta a inšpiruje sa v rôznych knihách o zdravej výžive, bylinkách, vitamínoch a mineráloch. Dnes sa pozrela, čo tieto múdre knižky odporúčajú jesť, aby náš imunitný systém bol lepší a silnejší.